ימים אלו הם הזמן המושלם להכנת הבית לקראת החורף. יש לבדוק היטב את קירות וגג הבית ולוודא שהבית מוכן לקראת העונה הגשומה.

מומחי המערך הטכני של נירלט מציעים טיפים ועצות כיצד לאטום את הבית לקראת החורף: ככה נעבור את החורף בשלום.......

איטום הגג

יש לצפות את הגג באמצעות שכבה אקרילית , המונעת הופעת בועות וסדקים במשטח הגג ועמידה בכל תנאי מזג האויר לאורך זמן. ניתן להשתמש ב "טופגג" - ציפוי אקרילי גמיש בצבע לבן, המשוריין בסיבים לאיטום גגות ומיועד לציפוי גגות בהם קיים שיפוע לניקוז.

הכנת הגג לאיטום:
יש ליישם כאשר הגג יבש לחלוטין וכאשר לא צפוי גשם כ-4 ימים לאחר היישום. יש לנקות את הגג מכל חול ולכלוך, לשטוף את הגג עם מטאטא כביש חזק, לגרד בשפכטל מקומות נפוחים/רופפים. יש לוודא שהמים זורמים לבור הניקוז ולא נשארים שטחים מוצפים במים. אם ישנם על הגג סדקים, יש למלא לאחר הייבוש במסטיק אקרילי נירוסיל סופר ולהמתין 24 שעות.

איך משתמשים בטופגג?
את הטופגג מבצעים ב-2 שכבות. יש למרוח את שטח הגג, כאשר מסיימים במקום ממנו עליתם לגג. יש לחזור על הפעולה שנית לאחר 24 שעות. את השכבה הראשונה יש לדלל ב- 10-15% מים, שתשמש כשכבת יסוד. לאחר מכן יש למרוח עוד שכבה בדילול של 5% -10%. ייבוש סופי לאחר 72 שעות.

שם המוצר- טופגג
מחיר לאריזת 20 קג - 130 ש"ח

נירלט הכן ביתך לחורף צילום יחצ (2)

תיקוני סדקים
חדירת מים דרך חלונות וארגזי תריסים מהווה את אחת התופעות השכיחות בעונת החורף, כתוצאה מהתייבשות חומרי האיטום הסיליקוניים מסביב לפרופילים של החלונות ו/או חדירת מים דרך ארגזי תריסים לא אטומים.
איטום חלונות וסדקים ניתן לבצע באופן עצמאי ללא תלות בקבלני ביצוע. סופר פלוס מבית נירלט הינו חומר איטום, בעל חוזק מכני גבוה וכושר הדבקה מעולה. מתאים גם לשימוש חיצוני וגם לשימוש פנימי וניתן לצבוע עליו. עמיד בתנאי מזג אוויר קיצוניים.

שם המוצר- סופר פלוס
מחיר: 35 ש"ח

איטום הקירות באמצעות "סילר"

סילר דוגמת המוצר "סילקו 100" הוא חומר על-בסיס סילוקסן, המיועד לאיטום קירות העשויים מאבן טבעית בהן קיימת או צפויה חדירה של מים, כגון: אבן כורכר מבוקעת ,אבן ירושלמית בה קיימים לפעמים חדירת מים בפוגות (כוחלות) ,שבין האבנים וכן לקירות חדירים למים. הסילר מונע חדירת מים ויוצר אימפרגנציה (אטימה בפני חדירת מים).

שם המוצר- סילקו 100
מחיר לאריזת 1 ליטר: 130 ₪

נירלט הינה חברת הצבע המתקדמת בישראל, המובילה בחדשנות, איכות ושירות בשוק מוצרי הצבע והאיטום, והיא החברה הגדולה בישראל בתחום צבעי הבנייה וצבעי האבקות. נירלט מתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק מגוון רחב של צבעים וציפויים המותאמים לפנים וחוץ הבית, לעץ ולמתכת, מוצרי תשתית לצביעה ומוצרי איטום. המוצרים משווקים לשוק הישראלי ולמדינות רבות ברחבי העולם.

בנוסף מציעה נירלט מרכז שיירות ייחודי, ראשון מסוגו בישראל, המציג את מגוון המוצרים הרחב של נירלט, ומעניק ייעוץ והדרכה לקהל המבקרים איך לעצב את הבית בצבע. המרכז ממוקם בקומת האדריכלים בדיזיין סנטר בבני ברק.

נירלט הכן ביתך לחורף

קטגוריה: