- דבר המנהל -

"את המנגינה הזאת אי אפשר להפסיק..."

שמואל בן עטר - רדיו כל האמת - צילום שמעון קופפרמן

כל מי ששמע ברדיו את שידורי "כל האמת" במשך 13 שנה, נותר מלא התפעלות. משיעור לשיעור ומתוכנית אחת לשניה, "כל האמת" הפך לכלי המספק מזון איכותי לנשמת כל רעב וצמא לרוחניות, כפי שביטא הנביא בחזונו: "לא רעב ללחם ולא צמא למים, כי אם לשמוע את דבר השם…"

לפי סקר של מכון מינה צמח, קרוב ל-250,000 מאזינים היו לרדיו "כל האמת". אנשים שנחשפו למסר שבשידורי האמונה, הביטחון ויראת השמים, חיו עם הרדיו מהבוקר ועד הערב. רבים המה המאזינים ששידורי רדיו "כל האמת" היווה עבורם הלכה למעשה "קביעת עיתים לתורה" במקומותיהם.

השידורים כללו שיעורי תורה מגדולי ישראל לצד תכניות למשפחה בנושאים כמו: שלום בית, חינוך ילדים, שאלות ותשובות של מאזינים, תיקון המידות ושירי קודש עריבים. כמו כן, תכניות החסד שעזרו ועוזרים למוסדות, חולים ואף הוקדש זמן לגיוס משאבים לחלוקת מצרכים לנזקקים.

בלתי נשכחת היא תכנית רישום הילדים למוסדות תורניים. כ-5,000 ילדים עברו למוסדות תורה בזכות השידורים, רובם שינו את דרכם לדרך התורה ורבים אחרים התחזקו. רדיו "כל האמת" עשה מהפכה אמיתית בעולם התקשורת, זאת, כזכור, למרות הקשיים הרבים שהוערמו עליו.

גדולי ישראל עמדו ועומדים מאחורינו מעודדים ומדרבנים אותנו להמשיך במפעל קדוש זה, וכפי שהבטיחו רבותינו: "שנזכה לשמוע את קול שופרו של משיח בכל האמת!".

וזכות גדולה עומדת לנו על שזכינו לחזור ולשדר לעם ישראל מעל גבי תשתית האינטרנט, בצורה חוקית לחלוטין, כך שפעילותנו לא תופרע שוב על ידי גורמים עויינים המבקשים להצר את צעדינו, ובעזרת ה' – נעשה ונצליח!

"אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ יַעְזֹרוּ וּלְאָחִיו יֹאמַר חֲזָק"! (ישעיהו מא ו)

בכבוד רב,
שמואל בן עטר
מנכ"ל רדיו "כל האמת"

- סרט תיעודי -

הסרט התיעודי המרתק על ההיסטוריה של תחנת הרדיו "כל האמת"
צפייה מהנה!

הסרטון המוצג כאן הינו חלונית מוטמעת מתוך אתר האינטרנט יוטיוב. זכויות היוצרים בתוכן שייכות ליוצר התוכן. קישור קרדיט למקור התוכן: לחיצה כאן