חיזוק משמעותי למחנה דרעי בתקשורת החרדית? אחרי מו"מ ארוך ומתמשך הודיע היום שדרן הרדיו דוד חכם להנהלת רדיו גלי ישראל על עזיבתו את התחנה אחרי כמעט 3 שנים של שידורים וניהול במחלקת השיווק.

חכם החל את דרכו התקשורתית לפני למעלה מעשור כשהתמנה לדובר 'שאגת אריה' עם כניסתו של אריה דרעי לכלא מעשיהו. לאחר שהתפרקה 'שאגת אריה' חכם התחיל לעבוד בתחום הרדיו בתחנת הרדיו החרדית דאז 'כל האמת' כשבמקביל היה לאחד מהיועצים הבכירים לאריה דרעי. בינואר 2008 נסגרה תחנת הרדיו 'כל האמת' וקמה תחנת הרדיו 'קול ברמה' כשחכם הוא אחד ממייסדי התחנה. שם החל לשדר את התכנית "מלווה מלכה" שהפכה לתכנית הרדיו המואזנת ביותר במוצאי שבת. במקביל, שימש חכם גם כחבר הנהלה בתחנה וניהל את מערך הארגונים בשיווק. ב-2010 בגלל נסיבות שעד היום לא ידועות עזב חכם את 'קול ברמה' ועבר לרדיו 'גלי ישראל' באותה מתכונת של שידורים שהיו במקביל גם בתחנות רדיו דרום (המשתייכות לאותם בעלים).

בחודשים האחרונים פנה אבי רוזן, מנכ"ל רדיו 'קול חי', לדוד חכם שיבוא לשדר ב'קול חי', אך חכם התלבט קשות ואחרי מו"מ ארוך ומייגע היום (ב) נחתם החוזה. בפרטים ראשוניים שהגיעו ל'כל האמת' חכם ישדר ב'קול חי' תכנית אירוח שבועית מידי יום חמישי שבו יארח אנשים מכל קצוות הקשת פוליטיקאים, זמרים, עיתונאים, וכו'. וגם יצטרף לצוות מגישי האקטואליה בתחנה.

הצטרפותו של חכם ל'קול חי' מביאה חיזוק משמעותי לאריה דרעי בתקשורת החרדית. גורמים המקורבים לאריה דרעי סיפרו ל'כל האמת' "רדיו קול חי עשו מהלך נכון וחכם בטוחים שדוד יביא לתחנה את רוב הציבור הספרדי שמחפש המון זמן תחנת רדיו אמיתית ללא שום שיקולים פוליטיים כאלה ואחרים".

חשוב לציין, כי אתמול פורסם שהרב משה בן לולו מיסד ערוץ 2000 גם יתחיל בקרוב להגיש תכנית יומית ברדיו 'קול חי'.

האם רדיו קול חי הולך להיות הרדיו הספרדי הבא? ימים יגידו.

קטגוריה:

תגיות: , , ,