ריבונו של עולם ממשיך וימשיך להכות בכל מקום ומקום בכדור הארץ, באמצעות איתני הטבע, חוץ מאשר בארץ ישראל הקדושה, עליה מגן ושומר לעולמי עולמים!

בורא עולם מצפה מהיהודים שגרים מחוץ לארץ ישראל - להתעורר ולבוא דחוף לישראל, ומהיהודים שגרים בארץ ישראל, שמאל וימין, דתי או לא דתי - להתאחד, להתאגד, לעזור זה לזה ולאהוב אהבת חינם זה את זה! בורא עולם מגן ושומר על עם ישראל, עושה את עבודת צבא-הגנה-לישראל וממשלת ישראל, מביא פרנסה גדולה, מביא חיים ואושר לעם ישראל וארץ ישראל הקדושה - ומחכה לתמורה! התמורה שיתנו לבורא עולם היא אהבת חינם, שמאל וימין מלוכדים, דתיים וחילוניים כולם יד אחת, כי כולם שווים אצל בורא עולם! כל אחד עושה את תפקידו, כולם זקוקים זה לזה ונותנים כתף זה לזה!
אין לנו על מי לסמוך - רק על אבינו שבשמיים ועל עצמנו. לא להאמין ולא לסמוך על אף מדינה בעולם! יבוא יום וקרוב היום, שכל העולם, לא רק היהודים בישראל, יתחילו לזעוק, לצעוק ולצרוח, ולבקש את מלך המשיח שיעשה סדר בעולם!

יעקב אבינו ובניו הנמיכו מֵערכם מול פרעה, לא בטחו בה', אמרו לפרעה 'עבדים אנחנו לך', והשתעבדו במצרים 210 שנה. יכולים היו להיות במצרים הרבה פחות זמן ולא להיות עבדים. על כן, ממשלת ישראל, ארץ ישראל הקדושה, כל היהודים בישראל וצבא-הגנה-לישראל: לא להנמיך מערככם מול הגויים, הם עבדים ואנחנו מלכים!

איתני הטבע: אש, גופרית ופחם, רוחות קשות, סערות ושיטפונות, רעידות אדמה, חום וקור, ימשיכו להכות בכל העולם. בארץ ישראל יהיה חורף מבורך ולגויים סביבנו יהיה חורף מקולל.

לארצות-הברית אין שום רגש לעם ישראל. אין לה כוח לעמוד מול התיווך עם הפלסטינאים וישראל ואין לה שום ידע. הם לא מכירים את הגויים, לא את הפלסטינאים ולא את האיראנים שהם לא אמיתיים בכלל, הכל הצגה שלמה. הם רוצים שיראו בפרהסיה שהם פה. לא אכפת להם לקרוא לישראל אחד ולפלסטינאים שניים, העיקר שיעשו משהו שייתן להם תמיכה ושליטה במזרח התיכון. רק רוסיה וקוריאה מעניינות את ארצות-הברית.

סוריה תימחק, לא יהיה להם סדר לעולם. מטען החבלה שהתפוצץ בגבול סוריה נעשָה על ידי החמאס, הם רוצים לחמם את גבול ישראל מול הסורים.

איך אפשר לעשות שלום שִקְרִי כשערבים תולים דגלים של פלסטין נגד מדינת ישראל? הם רוצים לקחת את מדינת ישראל ועוד אין שלום ולא כלום! הם מסוכנים, הוזהרתם!

במצרים, השלטון רוצה להיות חלקלק כדי שיהיה שקט - לא יהיה שום שקט. כל אחד יש לו את ההפרעות שלו ולא יהיה שקט באף מדינה סביב ישראל. תהיה תסבוכת במצרים, המלחמות ביניהם לא ייפסקו.
איראן הולכת על חוט דק. הם עושים כאילו שלום עם ארצות-הברית כי הם פוחדים שתהיה מהפכה באיראן בגלל הכלכלה, כמו בסוריה. הם שקרנים, הם מספרים שהכלכלה טובה אבל הכל שקר - הכלכלה של איראן היא הקשה ביותר בעולם. הכל מסובך שם והם פוחדים ממהפכה כמו בסוריה.
ממשלת ישראל, מדינת ישראל, שלא יעבדו עליכם! לא להאמין לכל צעד שעושים הפלסטינאים או האיראנים. להאמין רק בבורא עולם! לסמוך רק על עצמכם ועל היהודים בארץ ישראל! אם לא, תהיה לכם אכזבה קשה ואי אפשר יהיה להחזיר את הגלגל אחורה. אם ממשלת ישראל תעשה מה שארצות-הברית רוצה, יהיה אך ורק בלאגן, רק תסבוכת עם כל הערבים סביבנו!

אצל הגויים הגשם הוא קללה, הוא מביא עליהם בוץ, לכלוך, סחף וקריסות, כדי שיטפלו בעצמם ויעזבו את היהודים שגרים בארץ ישראל. הגשם בארץ ישראל הקדושה יורד בעיתו ובשמחה, מנקה ומטהר את העם היהודי ואת אדמת הקודש לפי רצון הקדוש-ברוך-הוא!

ירדן שקטה ורגועה, מחכה לשיחות של האמריקאים, הישראלים והפלסטינאים - ייצא הפוך על הפוך. הפליטים בטורקיה וירדן לא יעזבו לעולם! הם חושבים שתקום, חס ושלום, מדינה פלסטינאית והם יזרקו את כל הפליטים שלהם אליה – הם חולמים! כל הפליטים יישארו בטורקיה ובירדן!

היהודים צריכים לדעת שהם עם מובחר וקטן, יש בהם כוח כמו כל העולם! כמו יהלום, ככל שמלטשים אותו הוא נעשה יותר קשה!

יימשכו השיטפונות, הסיבוכים והסכסוכים בכל העולם, ומדינת ישראל מוגנת ושמורה! הקדוש-ברוך-הוא עוטף אותה ושומר עליה! שוב פעם ושוב פעם: הבחירה בידי האדם - אנחנו יכולים להיות עצמאיים ואף אחד לא ישלוט בנו! בורא עולם רוצה שעם ישראל יהיה חזק ויגן על כל פיסת אדמה בארץ ישראל. לא להיכנע לאף מדינה בעולם!

כל אדם ויהודי, שהולך בדרך הלא טובה, העקומה והלא חוקית, דרך השוחד, הרמאות, הנוכלות, הזימה והתועבות - יתגלה במערומיו. יהודי שיעשה תשובה שלמה, בורא עולם לא יגלה אותו לעולם.

ביום שישי הקרוב יחול צום עשרה בטבת, הצום לא יצא בטעות ביום שישי. יגידו 'עובדים וקשה לנו', אבל צום ביום שישי הוא צום קצר. בורא עולם מבקש מכל היהודים, לא משנה דתי או לא דתי, שמאל או ימין, לצום ביום שישי, כדי שתתבטל הגזירה הקשה של הפלסטינאים ושל איראן, שחלק מהיהודים, הם שהביאו את הגזירה הזאת על מדינת ישראל.

מלך המשיח בן דוד פועל ועושה עבודת קודש, מגן על עם ישראל ועושה הכל כדי שתהיה גאולה ברחמים! עם ישראל היהודים, צריכים לזעוק לבורא עולם שימליך אותו! לא לחפש מי הוא - לזעוק לבורא עולם שימליך אותו!

קטגוריה: