בעיר נתיבות סערה של ממש כשברקע שמועות עקשניות על התפתחות דרמטית במיוחד  בפרשת מעצרו של הרב אברג'ל. השמועות שמהלכות שם בקרב התושבים קושרות לכאורה בכירים במיוחד במערכת הארצית הפוליטית בניסיון להפליל את הרב ולפיהן ישנם הוכחות לאיומים הקשורים למערכת הבחירות המקומית שבה הרב תמך במועמד מסוים שלא היה לרוחם של הגורמים הפוליטיים במערכת הארצית על פי השמועות נוצרו התרחשויות ומעשים הגובלים בפלילי שהביאו למעצרו של הרב.

המשטרה כפי שהוכח היום מנסה בכל כוחה להשאיר את הרב במעצר מכיוון שקיים חשש סביר שהרב אולי ייחשף לגורמים שינסו להשפיע עליו שלא לדבר ולספר את אשר הוא יודע, דברים שיכולים בהחלט להשפיע על מעצרים שהמשטרה עומדת לבצע בקרוב, מהלכים מעצרים שיסעירו את המדינה ואת המערכת הפוליטית כולה. אותם מעצרים עומדים להתרחש בימים הקרובים ביותר עם השלמת החקירה.

כאמור, העיר נתיבות גועשת ושיחת היום בעיר היא על נושא זה. השמועות מדברות על הקלטות ועל דיבורים של בכירים ביותר בעולם הרבנים ובעולם הפוליטי המקומי והארצי ויש כעס גדול על בכירים פוליטיים שפעולות שלהם הביאו את הדברים להתדרדרות נוראה כזאת שאין להחזיר את הגלגל אחורה. בנתיבות כבר מדברים על האישים שאמורים להיחקר או להיעצר על על ידי המשטרה, יש המון דיבורים ולחשושים שהדף לא יכול לסבול אותם. אנו לא מביאים אותם בכתבה זו בשל היותם חסרי בסיס ראייתי והדברים לעת עתה הם בגדר של שמועות בלבד שאם אפילו רק חלקן נכונות עושה רושם בהחלט כי העניינים יתפתחו בצורה מדהימה בימים הקרובים ויסעירו את המדינה.

קטגוריה:

תגיות: ,