ל"כל האמת" נודע כי בימים הקרובים יתקיים כנס תמיכה באלי ישי במחאה על הפגיעה הקשה בו במשך כל ימי השבעה וההספד ובמעמד השבעה, כששמו לא הוזכר כלל.

כזכור, אלי ישי נפגע קשות ולא הגיע לישיבת סיעת ש"ס שהתקיימה בסיום ימי השבעה בחדרו של מרן ברחוב הקבלן, שם ישבו אריה דרעי ואריאל אטיאס בראש השולחן וניהלו את הישיבה שאריה דרעי הגדיר אותה "ישיבה של אחדות", אלי ישי קיבל חיזוק אמש ברדיו קול ברמה שהבעלים שלו צבי עמר הוא ידיד של אלי ישי וממארגני העצרת שתתקיים בישיבת כסא רחמים בהשתתפותו של הרב מזוז שעל פי השמועות היה אמור להיות מצורף אף הוא למועצת החכמים. בתכניתו של הסופר חיים ולדר בקול ברמה שוחח ולדר עם ישי וחיזק את רוחו.

אלי ישי אמר אמש שהקשר שלו למרן היה קשר אישי וכי אפילו לאירועים של הבנים שלו הרב היה מגיע מה שלא עשה לבניו אפילו, והקשר שלו שלמרן היה חזק ושימש אותו במשך  15 שנה בנאמנות.

בשבעה זומן אלי ישי על ידי בניו של הרב והוזהר שלא ישתף פעולה עם  הרב עמאר הרב הראשי לשעבר שהוחרם על ידי משפחת יוסף שחוששים מכוחו הרב בציבור.

מקורבי אלי ישי מסבירים שאלי ישי מאוד פגוע, אחד ממקורבי אלי ישי מסר לנו שעניין של הקמת מפלגה נשקל ברצינות אבל לא בזמן הקרוב לדבריו יש כבר התארגנות ראשונית בעניין אצל מספר מקורבים.

הצלע השלישית, אריאל אטיאס, לפי הראיונות האחרונים שהוא מעניק לכלי התקשורת משתף פעולה עם אריה דרעי וטוען שההספד הוא על מרן "גם אותי לא הזכירו ואין עניין וצורך להיפגע מכך" אמר אטיאס. הבוקר נשאל אריה דרעי בקול ברמה על הפגיעה באלי ישי בעצרת  והוא סירב לענות "מפני כבודו של מרן"...

בעצרת נשים שהתקיימה אמש בירושלים נשאה דברים יהודית יוסף והזכירה בראש דבריה את אלי ישי אולי כפיצוי על דחיקתו בהלוויה ובשבעה.

 

 

קטגוריה:

תגיות: ,