סערת חוק הגיור: ''הפוליטיקאים החרדים מחמירים כביכול בגיור ומקלים בהתבוללות''*

אחרי שהתזכיר לחוק הגיור שהעלה שר הפנים ויו''ר ש''ס אריה דרעי בוועדת השרים לענייני חקיקה אושר, יוצא יו''ר תנועת עם שלם ואב''ד בבתי הדין של מכון 'גיור כהלכה' הרב חיים אמסלם, להתקפה חזיתית נגד הפוליטיקאים, אשר לטענתו מעדיפים את האינטרסים האישיים שלהם - על פני האינטרס היהודי והלאומי.

''במקום, שכיהודים חרדים, אשר חונכנו וגדלנו על אהבת ישראל וקבלת הגר - נחבק אותם ונסייע בידיהם לקבל על עצמם עול תורה ויהדות, בוחרים להערים עליהם קשיים והכל בשביל כדי שלכמה מהחברים של ליצמן או דרעי יהיה ג'וב מפנק - זה הזוי'', אומר הרב אמסלם.

לדבריו, החוק יגרום להגברת ההתבוללות אצל יהודי העולם אשר לא ירצו לעבור את מסכת הגיהנום שעוברים המתגיירים אצל הרבנות הראשית בישראל. ''דווקא הפוליטיקאים החרדים הם אלו שבסופו של דבר יגרמו להתבוללות ושיהודים בכל העולם יאבדו את זהותם בשביל שהם יוכלו לשמר את הרבנות הראשית כמנופול לצורכיהם האישיים''.

''אני קורא לכל איש אשר חרד לגורלו של עתיד העם היהודי ואשר בוחל בשימוש הציני של הפוליטיקאים מהמפלגות החרדיות בנושאים מהותיים כמו הגיור ככלי לקידום אינטרסים אישיים - להביע את מחאתו ולהשמיע את קולו כנגד הגזירה האיומה הזאת'', ולגרום לכך שתזכיר החוק יקבר קבורת חמור לאורך זמן כך הרב אמסלם.

קטגוריה: ,