ריבונו של עולם, אבא שבשמיים, נתן לעם ישראל עוד פעם את תשעה באב ודחה אותו ביום, כדי להודיע לעם ישראל שהוא איתם, מֵקֵל עליהם ומרכך את תשעה באב ויהפוך אותו ליום חג. מטרתו של צום תשעה באב שבורא עולם ימחל לנו על כל העוונות וייתן לנו במהרה לִבְנות את בית המקדש השלישי. הצום הזה הוא מֵעֵין כאב של תינוק שמבקש מההורים שלו שיתנו לו את מה שהוא צריך. צום של ילדיו היהודים של בורא עולם, כדי שלא יישכחו את הקדוש-ברוך-הוא.
בית המקדש השלישי לא ייחרב לעולם! כי לפני בניית בית המקדש השלישי, בורא עולם ימליך את המלך המשיח וכשיש מלך משיח בעולם - אף אחד לא יכול להחריב את בית המקדש! בתי המקדש הראשונים נחרבו בגלל שלא היה אז בעולם משיח שהומלך על ידי הקדוש-ברוך-הוא. משה רבנו היה בחזקת משיח, אבל לא הומלך על ידי הקדוש-ברוך-הוא.
בקרוב מאוד ההמלכה, קרוב יותר ממה שחושבים! אחרי המלכת מלך המשיח על ידי בורא עולם, תהיה בניית בית המקדש השלישי והוא לא ייחרב לעולם. זה הדור, זה הזמן! כל יהודי יש בו אמונה לבורא עולם. מלך המשיח נמצא בכל דור, הוא פועל ועובד בסתר עד שימליך אותו בורא עולם ואז יפעל בפרהסיה.
כאבם, זעקתם וצעקתם של היהודים, מסוגלים להשפיע על בורא עולם שימליך מיידית את מלך המשיח. יהודים בישראל ובחו"ל, חייבים להילחם בכל תוקף נגד ההסכם של ארה"ב ואיראן. עם ישראל צריך להתנגד ולהתפלל שלא יהיה הסכם, כי ארה"ב חתמה מהר מדי וזה עדיין לא סופי. אם יוותרו ויהיה הסכם, זה יעבור לכל העמים, לא רק עם איראן. ארה"ב חתמה על נייר ריק, דבר שלא רואים אותו, העיקר שהרוסים לא ישלטו במזרח התיכון, העיקר שהאיראנים לא ילכו עם הרוסים. אבל הרוסים לא טיפשים. כדי לשלוט על המזרח התיכון הם באו בדרך הפוכה על הפוכה והתחילו להתחבר עם מדינות ערב. וארה"ב, ההסכם שכביכול עשתה - לחינם. ארה"ב רצתה שהאיראנים יהיו שלה, אבל אחרי ההסכם שאם חס ושלום יהיה - האיראנים יעברו לרוסים וכל מדינות ערב יעברו לשליטת הרוסים. תצא ארה"ב קירחת מפה ומפה. לכן עדיף לא לעשות הסכם שהוא לא נכון. הממשל האמריקאי רוצה שיהיו שתי מדינות ואסור שזה יקרה.
חיזבאללה וכל מדינות ערב לועגים לארה"ב על ההסכם, הכל נוכלות ורמאות של האיראנים.
באיראן ימשיכו להיות נוכלים, לרמות ולהסתיר, ללעוג ולצחוק לארה"ב. הם לא טיפשים, הם יודעים בדיוק שארה"ב עושה איתם הסכם כי היא פוחדת שהם יעברו לרוסים. ואיראן כבר עם הרוסים, בסתר. איראן ממשיכה לייצר אטום, איראן לא תילחם נגד ישראל. מדינת ישראל צריכה להיות ערנית, לא לסמוך על אף אחד בעולם, רק על בורא עולם ועל עצמה.
נסראללה כמו המן הרשע, רוקד ומזמר כדי שיגידו שהוא המנהיג. כל משלוח של תחמושת מאיראן וסוריה לכיוון חיזבאללה, נופל בדרך אם ביד המורדים, אם ביד דאע"ש או צה"ל.
דאע"ש עושה עבודתו בנאמנות 'לפי הספר'. דאע"ש ממשיך להפריע למצרים, חלק מפרסמים וחלק לא. דאע"ש נלחם יפה מאוד.
המורדים עושים עבודתם בנאמנות.
מלחמת גוג ומגוג, עוד פעם נחזור - לא בישראל, לא בישראל! רק במדינות ערב ובקרוב גם באירופה. הקדוש-ברוך-הוא מסבך ביניהם ואין לזה תרופה לעולמים.
תורכיה, ארדואן רצה להתגאות ולשלוט, הגיע לו דאע"ש. דאע"ש רוצים לשבור את התורכים, והם מטפלים בתורכיה מצוין.
סוריה נמחקת, כולם בורחים ממנה, תוהו ובוהו, סדום ועמורה.
פליטים סורים לא רק את ירדן מכסים - גם את יוון!
זה תהליך אלוקי שיוון תיפול ושאירופה תצעק. הקדוש-ברוך-הוא יפיל את כל אירופה, תזכרו טוב. הקדוש-ברוך-הוא אל-נקמות, לא שוכח אף מדינה או ארץ שפגעה ביהודים ובמדינת ישראל. אם לפני עשרות, מאות או אלפי שנים. הקדוש-ברוך-הוא נוקם בהם, עושה להם 'טיפול כירורגי'.
ירדן מתפוצצת עם פליטים, אין שם אוכל ואין מים, היא חיה בזכות ישראל. אם לא הייתה ישראל עוזרת, היו מתים כולם. בירדן חיים כמו סרדינים ומלך ירדן במצב קשה.
ברצועת עזה ממשיכים עם המנהרות, חופרים ארבעים מנהרות. התוכנית להיכנס לבסיסים צבאיים להפתיע וחס ושלום לחטוף חיילי צה"ל, זאת הנקמה שלהם.
עיראק בלי ראש ובלי זנב, חיים באוויר, לא יודעים מה יילד יום.
מי שלא מאמין בקדוש-ברוך-הוא ולועג, בקרוב יעשה תשובה שלמה.
האנטישמיות בעולם מתגברת מיום ליום והגויים מתמלאים בשנאת חינם, רוע ואכזריות. הם רוצים לנקום בכל יהודי שנמצא בחו"ל. כל היהודים כביכול, שמסייעים לערבים - הגויים יפגעו בהם ראשונים ובזמן הקרוב. יהודים שגרים בחו"ל, לעלות דחוף לישראל, למה לחכות עד שיגרשו אתכם בכוח וייקחו מכם את בתיכם ורכושכם?! הכלכלה של כל העולם נהרסת מיום ליום, ובמדינת ישראל, אך ורק במדינת ישראל - הכלכלה הטובה ביותר בעולם! יש הכל בשפע כי מנהל אותה הקדוש-ברוך-הוא! והיהודים במדינת ישראל הם מקור הברכה!
במדינת ישראל יש שפע של הכל, ארץ הצבי. יש אדמה בשפע, יש פרנסה גם למאה מיליון יהודים, הכל טוב.
הנדל"ן בישראל ימשיך לפרוח הרבה יותר מהר, ייבנו בתים כדי לקבל את מיליוני היהודים שצריכים להגיע. מי שלמד מקצוע ואין לו עבודה - להחליף מקצוע, לא לחכות לנס.
כל חברי הכנסת, הימין והשמאל, יתגבשו ביחד להיות בדעה אחת. נבחרתם כדי לשמור על אדמת ארץ ישראל ולא כדי להופיע בתקשורת ובשביל פרסום. צריך לשרת את מדינת ישראל! אם לא תשרתו - תיפול הממשלה. יש בורא עולם בשמיים ומסתכל.
צבא-הגנה-לישראל, לשמור על ירושלים וגבולות ישראל, לא להאמין לאף אחד.
פעילות איתני הטבע: כל מקום שיש בו זימה יעלה בלהבות, יהיו רעידות אדמה קשות, שיטפונות קשים, רוחות וסערות קשות, התפרצויות קשות של הרי געש מידי פעם. בורא עולם מדלל את הטומאה בעולם ושורף אותה.
כל הגנבים, המשוחדים, המזויפים, אנשי הזימה ואלה שחיים על גבם של יהודים אחרים - כולם יתגלו במערומיהם. אם יעשו תשובה שלמה, בורא עולם לא יגלה אותם, יסגור איתם חשבון בשקט. אם לא יעשו תשובה ברגע הזה, יגלו אותם בזמן הקרוב, קטן או גדול, דתי או לא דתי, כולם יתגלו. מי שמקיים את עשרת הדיברות במלואן הוא הדתי, הוא האהוב בפני הקדוש-ברוך-הוא.
מדינת ישראל ארץ הקודש, הולך להיות הכל טוב מאוד! יהיה שפע בכל! יש בדרך עלייה של מיליון יהודים! ארץ ישראל פורחת וצומחת! הגנה מריבונו של עולם, ענן אש סביב גבולות ישראל! ואנחנו היהודים נעשה השתדלות 'ונשמרתם מאוד לנפשותיכם'! לא נשאר לנו על מי לסמוך רק על אבינו שבשמיים! להרבות במעשרות, צדקה וחסד, תפילות ולימוד תורה, קיום עשרת הדיברות ותיקון המידות.
אחרי תשעה באב הזה, יהיו התפתחויות טובות מאוד למדינת ישראל ולעם היהודי בארץ ישראל! משיח מחכה לאיתות מבורא עולם להימלך!

באדיבות: אתר "תאיר נרי"

קטגוריה: