לקראת יום עצמאות, שיא ישראלי, השיפוד הארוך ביותר!

לקראת יום העצמאות שהינו חג המנגלים הלאומיים החליט השף של מלון גרנד קורט ירושלים לשבור שיא ישראלי (ואולי גם שיא לגינס) ולהקים את המנגל הארוך ביותר באורך של 9 מ' ועליו את השיפוד הארוך ביותר של 8 מ' שכולל 25 ק"ג בשר.

דודי אשכנזי, מנכ"ל מלון גרנד קורט מציין: שעל הכנת השיפוד הארוך ביותר יהיו אחראים 10 שפים וסו שפיות שתיבלו , נפנפו וסובבו את השיפוד הארוך.

יום העצמאות ה- 67
נתונים מספריים וחידושים לקראת יום העצמאות באדיבות יצרנית הדגלים מרום אפ. ג'י . פי בע"מ .

ביום העצמאות ה- 67 יונפו ברחבי הארץ כ-1,150,000 דגלים מסוגים וגדלים שונים
הדגל הענק ביותר שהוזמן השנה הוא בגודל 687.5 מ"ר ועלותו עומדת על כ 40 אלף שקלים
נרשמה עלייה של יותר מ 15% ברכישת דגלים וקישוטים על ידי בתי מלון, מפעלים ועסקים מסחריים פרטיים

ביום העצמאות ה- 67 של מדינת ישראל יונפו כ-1,150,000 דגלים מסוגים וגדלים שונים, וכמובן שרשראות דגלונים, בהיקף מכירות של כ-11 מיליוני שקלים ובאורך כולל של כ-940 אלף מטר. כך מסר היום אבי מרום מילברגר, יו"ר חברת מרום אפ. ג'י פי מוותיקי וגדול יצרני הדגלים בארץ.

עוד מוסיף מרום כי, נרשמה עלייה של יותר מ 15% ברכישת דגלים וקישוטים על ידי בתי מלון, מפעלים ועסקים מסחריים פרטיים וכן עליה של כ 10% בהזמנות דגלי ענק לבניינים משותפים, ועלייה של כ-12% ברכישת דגלים בקרב הרשויות המקומיות. מאידך אומר מרום, רשמנו השנה ירידה של 10% בהזמנות של ארגונים יהודיים וקהילות בחו"ל, אך יוצאת דופן הייתה צרפת , שבא נרשמה עלייה קטנה של ההזמנות מהקהילות היהודיות ומארגונים לא דתיים תומכי ישראל,
מהקהילות היהודיות וארגונים תומכי ישראל בארה"ב נרשמה השנה ירידה של 95% בהזמנות, הסיבה העיקרית לירידה בהזמנות נובעת מההחלטה להצניע את חגיגות יום העצמאות למינימום, כפי שמסר לקוח של החברה בארה"ב, למרום.

מחירי הדגלים השנה עלו בצורה מתונה, לעומת אשתקד כתוצאה מהעלייה בשכר העבודה ועליית מחירי החשמל, מרום מוסיף כי 90% מהרכישות הן של עיריות ומועצות מקומיות ואזוריות הרוכשות בהיקף של יותר ממיליון שקלים, רכישות מהשוק הפרטי יסתכמו בכ- 150,000 שקלים אך המספרים לא סופיים היות ואלה מתבצעות בעיקר בימים האחרונים שלפני החג. מתפרות מפעלי מרום עובדים גם ברגעים אלה וב 3 משמרות מסביב לשעון. השנה החריף עוד יותר מחסור העובדים המנוסים בתפירה וכל מאמצי גיוס התופרות לא הניפו כוח אדם מתאים.

עם זאת, אומר מרום, השקענו השנה כ- 50,000 שקלים בפיתוח מוצרים חדשים בדגש על מוצרים לשוק הפרטי. ביניהם פיתחנו לראשונה ערכת תורן גלגלות הכוללת דגל איכותי התפור באפליקציה, כשהמוצר מתאים גם ללקוחות פרטיים. עוד פיתחנו בכלל זה צעיפים, דגל לתריס נגלל ועוד שלל מוצרים בייצור מקומי כחול לבן.
עוד מוסיף מרום כי השנה לראשונה נעשה שימוש בבד שנסרג בשיטה חדשה ומיוחדת הנותנת לו חוזק רב מבלי להגדיל את משקלו , יתרונו הגדול של בד זה מאפשר לתפור דגלי ענק כמעט בלי מגבלות גודל.
מוצר חדש נוסף השנה הוא תורן מפרקי לבתים פרטיים הניתן להתקנה קלה יחסית ולאחסון קל ונוח מיד לאחר החג. השנה התורן מוצא במחיר חדירה של -.997 שקל.

קטגוריה:

תגיות: ,