מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א
לפרשת יתרו תשע"ה
נמסר ביום ראשון י"ב בשבט תשע"ה (1.2.15)
ריבונו של עולם יפְגע קשות בכל ארץ או מדינה בעולם, נשיא או ראש ממשלה, שינסו לפגוע במדינת ישראל או ביהודים במדינת ישראל. בורא עולם חיכה שהארצות והמדינות יבינו שלא מתעסקים עם מדינת ישראל, וכנראה שהם לא מספיק מבינים. אז בורא עולם עומד לפגוע בהן קשות, להגביר את הסכסוכים ביניהן, להגביר את הבלאגן, להגביר את פעילות איתני הטבע שיפגעו בהן בצורות שונות, להגביר את עשר המכות - כדי שבטוח יבינו, מעל לכל ספק, שלא נוגעים באדמת הקודש, לא הולכים נגד ארץ ישראל הקדושה ולא פוגעים באף יהודי שגר בארץ ישראל הקדושה! מדינת ישראל זו ארץ הקודש, זה הבית של הקדוש-ברוך-הוא! ארץ ישראל נקייה וטובה, והכלכלה של מדינת ישראל טובה מאוד. יש עבודה לכולם גם לעוד מאה מיליון יהודים. כל משפחה שתעשה חישוב כלכלי נכון, יישאר להם כסף ויתפרנסו בכבוד. כל יהודי שאין לו פרנסה, יחליף מקצוע או שיעבוד בכל עבודה - כל עבודה מכבדת את בעליה.
חברי הכנסת והשרים יפסיקו לעשות לעג וצחוק מעצמם! כמו גן ילדים, ממשיכים להכפיש אחד את השני בלי תועלת. כל העולם לועגים, מלגלגים, צוחקים ואומרים: אלו שרי הממשלה? אלו חברי הכנסת? בושה! כל מי שמועמד להיבחר צריך להיות בעל כבוד, לכבד את עצמו ולתת דוגמא של אדם מחונך ותרבותי. אזרחי ישראל לא יודעים במי לבחור, לא יודעים מי דובר אמת ומי משקר. אומרים: 'אם נבחרי ישראל מדברים כך - אז על מי אפשר לסמוך?'
יהודים, צריך לקיים את עשרת הדיברות! המקיים את עשרת הדיברות, נקרא מודרני, נבון ובעל דעת. מי שאינו מקיים את עשרת הדיברות, נקרא פרימיטיבי, לא אוהב את עצמו ומביא על עצמו צרות. עשרת הדיברות זה ההבדל בינינו לבין הגויים - יהודים מקיימים וגויים לא מקיימים. מי שמקיים את עשרת הדיברות יש לו חיבור ישיר עם בורא עולם. העם היהודי הוא עם מיוחד שבחר בו הקדוש-ברוך-הוא, עם שאמר 'נעשה ונשמע' ונתן לו הקדוש-ברוך-הוא את עשרת הדיברות – את התורה. זו לא גזענות, אסור לנו להתבולל בגויים! ליהודים אין עוד מלבדו, הוא נותן את הכוח והחיים ואנחנו צריכים להיות יהודים טהורים וקדושים.
הקדוש-ברוך-הוא ימשיך לגלות בפרהסיה את אנשי הציבור המפורסמים, שהציבור בתמימותו מאמין בהם. המשוחדים, המשחדים, אנשי הזימה, הרמאים המרמים את האזרח היהודי - כולם יתפרסמו בתקשורת בפרהסיה למען יראו וייראו. את אנשי הצווארון הלבן והצווארון השחור, ואת האנשים הפרטיים - איתם סוגר בורא עולם את החשבון בשקט.
ארצות הברית לא יהיה לה שקט, לא יהיה לה רוגע ולא שלווה. איתני הטבע ימשיכו לפעול בה, הגזענות תמשיך להשתולל, עד שארצות ברית תחזור להיות האוהבת הגדולה ביותר של מדינת ישראל.
מצרים, דאע"ש, חמאס, ג'יהאד והמוסלמים הקיצוניים רוצים להפיל את הממשלה, מתחיל להיות שם כמו סוריה. דאע"ש הורג בסיני בכדי להפחיד את מצרים ואת ישראל. ישראל צריכה להיות בכוננות בכל גבולותיה.
בצפון הארץ יש המון דאע"ש, צריכים לחפש ו'לקצור' אותם לפני ש'יצמחו'. בדרום הארץ, חמאס מתסיס ועושה בעיות קשות, הם מחכים להוראות מבחוץ. גם בחלק מירושלים ובסביבותיה יש חמאס ודאע"ש, הם מסוכנים, מסתובבים עם סכינים.
איראן מפחדת מישראל, היא שולחת שליחים מהחיזבאללה כדי להראות את כוחה מרחוק. היא לא רוצה להתעסק עם ישראל, היא יודעת שהקדוש-ברוך-הוא מגן ושומר על היהודים בישראל, ושצבא-הגנה-לישראל יכול להגיע לכל פינה באיראן.
לחיזבאללה ונסראללה אין כוח. כל כוחותיהם במלחמה נגד סוריה והמורדים ואין להם עזרה, לא מסוריה ולא מאיראן. הקדוש-ברוך-הוא מגלה לצה"ל על כל טיל המגיע מאיראן או סוריה ומיועד לחיזבאללה. בכל זאת, צבא-הגנה-לישראל צריך להיות ערני בגבולות.
בתורכיה שולט דאע"ש, יש בה הרבה בסיסים של דאע"ש, הם מתאמנים שם ומשם הם יוצאים לפעולות בעולם. ארדואן בידיים שלהם, מבוהל ומפוחד, לא יודע מה יילד יום, סופר את הימים.
ירדן מחכה, שתמשיך לחכות דורי דורות, יחד עם כל שונאי מדינת ישראל. הקדוש-ברוך-הוא לא ייתן שיהיו 'שתי מדינות'! אם חס ושלום יוותרו על פיסת אדמה, מדינת ישראל תימחק. הם לא יוותרו, הם ירצו עוד ועוד ויאכלו את הארץ, חס ושלום. הם יודעים שבכוח ובמלחמה הם לא ינצחו את ישראל, אז הם פותחים במלחמה חדשה, שיטת הנחש, באים כמו מסכנים ואומללים לבקש חלקים ממדינת ישראל.
סוריה נמחקת ונמחקת, אין לה תקומה. הם נלחמים זה בזה, לא יודעים נגד מי.
עיראק נמחקת ותמשיך להימחק.
לא להאמין לפלסטינאים, לאבו מאזן, החמאס והג'יהאד, לא להתעסק איתם, אין אמונה בהם! יש להם תרגיל איך לרמות את מדינת ישראל. הם ממשיכים בחיזוק המנהרות ובתיקון המנהרות, הם לא רוצים שלום.
כל חברי הכנסת והשרים מהימין – להתאחד! זה לא הזמן למשחקי כבוד, זה זמן הכי מסוכן לאדמת הקודש! הבחירות האלה מכריעות את המשך קיומה של מדינת ישראל. חייב הימין להתאחד ולהתלכד ולא לחשוב על כבוד. בורא עולם יתערב ישירות בבחירות האלה, כדי שלא יפגעו לו באדמת הקודש. אוי ואבוי לאדם שייגע לו באדמת הקודש!
האנטישמיות בעולם תתגבר ותתגבר, משעה לשעה, מיום ליום ומשבוע לשבוע. היהודים בגולה חיים באשליות, בעולם הדמיון, הם חושבים שהם נמצאים בארץ ישראל המוגנת והשמורה על ידי בורא עולם, צה"ל והמשטרה. עוד מעט הכל יתהפך עליהם, האנטישמיות תתגבר בצורה מחרידה ומהפחד הם יברחו ברגל, אפילו לא יחכו לטיסות. בכל אירופה מתפשטת שנאה קשה ביותר ליהודים, גם בארצות הברית, לא רק בצרפת. עשרות שנים הייתה האנטישמיות סמויה, היום הסכר נפרץ, הם קיבלו ביטחון לפגוע בכל יהודי שגר בגולה. יהודים - לא לברוח לארצות הברית או למקום אחר באירופה, תגיעו ישירות לארץ ישראל הקדושה. פה תהיו מוגנים ושמורים ותהיה לכם ברכה והצלחה!
בורא עולם ימשיך להשתמש באיתני הטבע: גשמים ושיטפונות, רוחות וסערות, חום וקור, שלגים, אסונות טבע, התפרצויות הרי געש ורעידות אדמה, סיבוכים וסכסוכים בכל המדינות, חוץ מארץ ישראל הקדושה. בארץ ישראל הקדושה לא יהיה כלום! יחסית לעולם, היא תהיה מוגנת ושמורה מהכל ב-99.9%. יהודים, 'ונשמרתם מאוד לנפשותיכם'!
בורא עולם רוצה לגאול את עם ישראל היהודים, בורא עולם רוצה שכולם יזעקו ויתפללו אליו שימליך את המלך המשיח!

באדיבות: אתר "תאיר נרי"

קטגוריה: ,