שוב אלימות המשטרה נחשפת לעיני הציבור, ומסתבר שהקרבנות יהיו תמיד או חרדים או מתנחלים...
מזכירות ההתנחלות יצהר פרסמה היום בבוקר סרטון המתעד את מעצרו של פעיל הימין בועז אלברט אתמול בערב על ידי כוחות היס"מ, לאחר שאלברט הפר צו הרחקה מנהלי מיהודה ושומרון. בסרטון ניתן לראות את פשיטת המשטרה על ביתו של אלברט ביצהר, ובין היתר נראים אנשי היס"מ שהגיעו לביתו מפעילים כוח רב ומחשמלים אותו ואת אחיו באקדח חשמלי (טייזר) מול משפחתו וילדיו, על אף שלטענתו הוא לא התנגד למעצר.

דובר היישוב יצהר אברהם בנימין אמר בתגובה כי עצם הגלייתו של אדם מביתו, ללא כל הליך משפטי ובלי שניתנה לו האפשרות המשפטית להתמודד עם הצו ולהגן על זכויותיו, היא מעשה שלא ייעשה במדינה מתוקנת. "המעצר האכזרי של אדם פסיבי שהלך אחר צו מצפונו, מחמיר את העוול שבעתיים. זועקת לשמים העובדה כי בשבוע שבו שוחררו מרצחים שטבחו יהודים ולא ריצו את העונש שהטיל עליהם בית המשפט, נעצר אדם לאחר שגורש מביתו ללא משפט מבלי שקיבל את זכות הצדק הבסיסית".

ממשטרת מחוז ש"י נמסר בתגובה כי "אנשי יס"מ ביצעו מעצר של מפר צו הרחקה בפעם השלישית אשר מפר את החוק באופן קבוע. בסרטון המדובר ניתן לראות כי הוא ערוך באופן מגמתי וגם אם נתעלם מהעריכה ניתן לראות שהשוטרים פועלים בנחישות ללא אלימות ועל פי הנהלים".

העיתונאי עקיבא נוביק כתב בדף הפייסבוק שלו שהוא ראה בעצמו את חומר הגלם של הסרטון וכי הדברים לא ערוכים כלל... "אנשי יצהר עשו הבוקר בית ספר למשטרת ש"י" כתב נוביק.

הסרטון המוצג כאן הינו חלונית מוטמעת מתוך אתר האינטרנט יוטיוב. זכויות היוצרים בתוכן שייכות ליוצר התוכן. קישור קרדיט למקור התוכן: לחיצה כאן

קטגוריה:

תגיות: , ,