השבוע פורסם כי זוגות צעירים יזכו לקנות דירה עד לשווי מליון ושש מאות בלי מע"מ וכי חרדים שלא שירתו בצבא עד שווי של דירה 600 אלף שקל, ובבדיקה שערכו במשרד השיכון התברר שדירות שווי של 600 אלף שקל יש בארץ אולי בקושי 300 דירות אז בבקשה מר יאיר לפיד סיפרו ברשת בדיחה דומה למה ששאתה מנסה לעבוד על הציבור כמו שאתה רוצה לעזור לניצולי שואה שהגיעו לגיל 30,,,,, זה בדיחה טובה ולא יותר

ומי באמת רוצה לעזור לניצולי שואה וכרגע השורות הבאות שתקראו הם באמת ולא הבדיחה של לפיד. זה רציני

שיט תענוגות חינם לניצולי שואה
עם פתיחת עונת ההפלגות, מנו ספנות מציעה מגוון הפלגות חינם לניצולי שואה הנמצאים במצוקה כלכלית * "זוהי תרומתו הצנועה במאבק למען שיפור רווחתם של ניצולי השואה"

חברת מנו ספנות מתגייסת למען ניצולי שואה ותציע בעונת ההפלגות הקרובה מקומות חינם לניצולים קשיי יום ובמצוקה כלכלית. ניצולי שואה המעוניינים בכך יוכלו לפנות עד ליום 25.5.2014 ל"הפרויקט הלאומי", פרויקט למען אזרחים וותיקים של אגודות הסטודנטים הפועל לרווחתם של ניצולי שואה בישראל.

במסגרת הפרוייקט המיוחד וכחלק ממדיניות החברה הדוגלת בתרומה לקהילה ועזרה לנזקקים, ניצולי שואה אשר ידם אינה משגת, יוכלו להצטרף ללא כל עלות כספית למגוון רחב של הפלגות יוקרתיות בנות 4 ו-5 ימים ליעדי החברה השונים ברחבי אגן הים התיכון.

"אנו ערים למצוקתם הקשה של רבים מניצולי השואה, אשר עבורם שקט ושלווה הם מצרך נדיר. כחלק מתרומתנו לאוכלוסיית ניצולי השואה, אנו שמחים לתרום ולו במעט לשיפור רווחתם ולאפשר להם כמה ימים של רוגע והנאה במהלך השנה", הסבירו במנו ספנות.

מנו ספנות מוציאה בחודשי האביב והקיץ מגוון רחב של הפלגות ליעדים שונים ואטרקטיביים באגן הים התיכון, בהן נהנים הנוסעים משהות במלון צף ברמת 5 כוכבים על אחת משתי אוניות הפאר, ה'גולדן איריס' וה'רויאל איריס'.

קטגוריה:

תגיות: , , ,