שני וחמישי שני , זוהי הסגולה מאז שהרבנית ירט חלמה חלום שהגיע אליה הרבי בחלום ואמר לה "מי שיבוא אליי 3 פעמים בימים אלו ויתפלל ויבקש בקשה אחת שלוש פעמים יזכה לישועה מידית", מאז סיפור החלום והישועה של הרבנית ירט, זורמים רבבות של אנשים קוראים תהלים ונותנים צדקה וזוכים לראות ישועות מאז החלו לזרום אלפי סיפורים שתועדו על ידי משפחת ירט בספר, אנשים ומשפחות שלמות שהיו זקוקות לזיווגים, בריאות, פרנסה ועוד המון ישועות, הגיעו לציון שנמצא ליד בניין הכנסת מול בת המשפט העליון מקום שהיה מנוגד לתפיסת עולנו של רבי שלמה מזוועיל., סוהי תופעה דלא תאומן שאפילו ערוצי הטלוויזיה התחילו להיתחקות אחריה. ממוקד הישועות נמסר לנו שאלו שרוצים שיזכירו את שמם לברכה ולכל ישועה ביום ההילולה יכולים לפנות ויזכירו אותם על הציון את האירוע מארגן הרב מנחם ירט ורעיתו ולמקום צפויים להגי רבבות כמידי שנה, במקום תאורה ושירותים וכיבוד קל הציבור מומן
אמש החלה העליה המונית לציונו של הרה"ק רבי גדליהו משה מזוועהיל זיע"א

סעודת ההילולא המרכזית התקיימה בראשות כ"ק מרן אדמו"ר שליט"א בבית המדרש הגדול בשכונת בית ישראל

שלומי אמוני בית ישראל מכל העדות והחוגים ומכל רחבי הארץ, החלו אמש סמוך לשקיעה לעלות לציונו של הרה"ק רבי גדליהו משה מזוועהיל זיע"א, לרגל יומא דהילולא שחל בכ"ד חשון. במוסדות זוועהיל בעיה"ק ירושלים השלימו בימים האחרונים את הכנות האחרונות לקליטת המונים הצפויים לעלות ולהשתטח על הציון הקדוש בשכונת גבעת רם ( שיח' באדר) בעיה"ק ירושלים.

סעודת ההילולא המרכזית, התקיימה אמש בראשות כ"ק מרן אדמו"ר שליט"א מזוועהיל, ובהשתתפות רבנים גדולי תורה מוקירי זכרו הטהור, בבית המדרש הגדול בשכונת בית ישראל בירושלים. העליה לציון בראשות כ"ק האדמו"ר תתקיים הבוקר יום ב' בשעה 9:00 בבוקר. כחלק מהכנות נערכה עיריית ירושלים להנגשת הדרכים המובילות לציון. כמו כן, החל מאתמול תוגברו קווי אגד המגיעים לאזור. המגיעים ברכב פרטי, מתבקשים להישמע להוראות המשטרה, הנערכת בכוחות גדולים לאבטחת המוני העולים, שמירה על הסדר וזרימת התנועה באזור צפוף זה של העיר ירושלים.

ציונו הק' של האדמו"ר רבי גדליהו משה זיע"א, מהווה מוקד לעליה המונית של כלל הציבור לאורך כל ימות השנה, ונודע כמקום תפילה וישועה לרבים, ובפרט בימי שני וחמישי, שסגולתם נודעה בשערים. רבים משלומי אמוני בית ישראל, זכו לישועה והצלה ברפואה, בזיווגים הגונים, בזש"ק ובכל צרה וצוקה, אחרי שעלו לציונו הק' שלוש פעמים בימי שני, חמישי ושני ברציפות וקיימו את הסגולה כרצון הצדיק.

במקביל, תוגבר באופן משמעותי המוקד המרכזי לתפילות וישועות על ציונו הקדוש המופעל על ידי מרכז מוסדות זוועהיל בעיה"ק, בו ניתן להצטרף ולהעביר שמות תפילה וישועה לשליחי מוסדות זוועהיל.
בשנה שעברה, קרסו הקווים מפאת העומס ורבים התקשו להעביר את בקשותיהם. השנה בפרט לאור העובדה כי היא"צ חל היום יום שני בשבת, צפוי עומס גדול עוד יותר. בשל כך, תוגבר המוקד ואויש בנציגים נוספים. בהנהלת המוסדות מבקשים מהציבור להקדים ולהירשם, למען יצליחו כל המבקשים להירשם ולהעביר את שמותיהם לתפילה ולברכה.

17 תגובות על “סגולת התפילות אצל הרבי מזוועהיל ליד בנין הכנסת ובית משפט העליון – ניסים ומופתים מעל הטבע”

 1. בסד,,,,
  שמינהואנמשה בן מרים ושם המשפחה הוא יוסף,,,אני בן 54 ואני צריך דחוף תפילה וישועה להצלחת העסק שלי, פרנסה בשפע, זיווג וזרע של קיימא,
  תודה רבה ובעזרת השם אראה ישועות

 2. נווה דבורה הגיב:

  לכבוד הצדיק אמן שיהיה לעידן בן ברוריה דבורה זרע בר קיימה וליוסף זיווג משורש נשמתו וברוריה דבורה בת חנה רפואה שלמה רפואת הנפש והגוף ושאצא מהדכאון והכדורים אמןןןןןן

 3. ברשלום אברהם הגיב:

  ב"ה אשריכם בעמלכם לחזק בדברי תורה – העז"ה תזכו ליראת שמיים בברכה רבה ואהבה – עץ חיים למחזקים בה – השם ישמור אותכם אמן

 4. שומו שמים. הגיב:

  שומו שמים. השם תרחם עלינו "זה בדיוק כמו הטבח שאנחנו רגילים לראות באירופה", מספר עד ראייה למראות המזוויעים, "זה היה תופת לכל דבר, תמונות של יהודים חרדים עטופים בטלית ותפילין זרוקים על הרצפה לאחר שנטבחו בגרזן. תמונות שמזכירות את השואה האיומה" אני בשם כל עם ישראל מבקש, בכל לשון של בקשה מגדולי מועצת התורה לא לעשות שום פשרות עם הצבא לגבי גיוס בני תורה! טבח הזה בבית כנסת היא מדה נגד מדה מהשמים! עטופים בטלית ותפילין מתבוססים בדמם! המועצת רוצים להרוג הנשמות, (בפשרות מול הצבא-השמד) והאנשים האלו נהרגו מהשמים לעורר אותנו ולעצור אתכם ממעשה רע הזה, ובקשה ממכם שתפסיקו לסלף התורה הק'. תראו איזה חרון אף גרמתם, מתפללים נטבחו בבית תפילה במרכז ירושלים ברצח נורא באכזריותו, יהודים היו באמצע תפילה לבורא עולם ומחבלים נכנסו ושחטו אותם. זי"ע.

  עת צרה היא ליעקב, ירושלים כואבת ומרכינה ראש ביום קשה זה. מתפללים נטבחו בבית תפילה במרכז ירושלים ברצח נורא באכזריותו, וכאשר חרב גיוס בני הישיבות המורם על ראשם של אחינו תושבי ארה״ק מחריף והולך רח״ל, הרשעים כים נגרש השקט לא יוכלו ובעזרתם של משתפי פעולה מנסים בכל כוחם לגייס בחורים ואברכים אל צבאם הטמא בכל מיני דרכים ותכסיסים.. טוב להודות לשם, שלצערינו ולעוונינו הרבים, וכעת הגענו למצב איום ונורא בראותם כי הדרך פתוחה לגיהינום, ומהשמים זכינו לגדולי תורה כאדמו”רים ורבנים וראשי ישיבות ממועצת גדולי השמד, אשר בקידוש שם שמים, בנעימות הליכותם, בגדלות תורתם, בחכמה גדולה כשלוחי ושותפי היצר והשטן, הצליחו בעזרת הרשעים להוביל כל המהלכים מול הצבא, אל מול עיניהם הכלות של לפיד ובנט מחוקקי החוק השמד העקר, נגד עולם התורה, ברוך אלוקינו שנתן לנו רועים (אכזרים) לדור יתום, שמנהיגים כולנו “לשמד-מוחלט” בדרך חכמה ובתבונה ובתחבולות של היטלר (נגד החרדים) והם חושבים שהקב”ה לא יגלה ברבים האמת שהם השותפים לרשעים פורקי עול היהדות, בעד כמה גרושים שהם מקבלים ממשלת הכופרים עבור עבודה השחורה, שמטנף עם ישראל.. הם גרמו שארבעה גופות של יהודים חרדים, שהיו באמצע תפילת "שחרית", עטופים בטלית ותפילין, היו שרועים על רצפת בית הכנסת, מתבוססים בדמם, לאחר שנטבחו בידי שני מחבלים שפלים.

 5. חנה הגיב:

  התחלתי את סגולת שני חמישי שני בעניין מציאת עבודה.

  והדבר הפלאי קרה לא מעט לאחר שיצאתי מהקבר ביום השני עם תחילת הסבב….

  מיד כשעליתי לאוטובוס לכיוון הבית פגשתי חברה שעבדה איתי פעם בעבודה מסוימת, דיברנו על דה והא ודרך אגב אמרתי לה שאני מחפשת עבודה…

  היא אמרה שהיא חושבת על איזו שהיא חברה שמחפשת מזכירה… היא השיגה לי את הטלפון שלה התקשרתי אליה יום למחרת ןדיברנו… עשיתי את כל השלבים של שליחת קורות חיים אליה וכו'

  לא תאמינו ביום שני בסיום הסבב כבר הייתי לאחר ראיון העבודה…

  יום שני לאחר מכןבאתי להודות על תחילת העבודה.

  ישתבח שמו לעד

  אין עוד מלבדו
  תודה לצדיק שליחו של הקב"ה!!!!!!!!!!!!!!!

 6. אושרית הגיב:

  שלום לכולם,
  והנה זה אכן קורה. אני בחורה כבת 35 הייתי יותר מעשור מעוכבת זיווג, חיפשתי בנרות, שום דבר לא עזר לי, הייתי כבר ממש אבודה. נכנסתי להמון לחץ עם הגיל והשעון הביולוגי אך שום דבר לא הועיל, יצאתי עם הרבה בחורים ולא מצאתי את הזיווג שלי. שמעתי על הצדיק ועל התיקון שלו, ולפני כשנה עליתי לציון שלו ועשיתי את התיקון שני חמישי שני התפללתי לישועה ולזיווג הגון והבטחתי בלי נדר שאבוא להודות ולפרסם את הנס של הצדיק רבי גדליהו משה בן רבי שלמה מזוויעיל זכותו תגן עלינו. ואכן כעבור שנה התחתנתי בשעה טובה וזכיתי בבעל טוב וירא שמים.
  אכן יש ניסים בעולם!!! לא האמנתי שזה אכן קרה אחרי כל כך הרבה שנים כל כך הרבה חיפושים כל כך הרבה ביטולים כל כך הרבה חיפוש של חתן ללא הצלחה. והנה זה קרה מאצתי את הזיווג שלי בזכות הרחמים של השם יתברך ובזכותו של הצדיק שתגן עלינו אמן!
  אני ממליצה בחום ללכת להתפלל יש כוחות גדולים מאוד לצדיקים להשפיע עלינו אור ולהמליץ עלינו לפני הקדוש ברוך הוא. לכו ותוושעו בסיעתא דשמיא!! לא להתייאש!! לכל ישועה יכול להועיל!! השם לא משיב תפילות ריקם!! בשורות טובות!

 7. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  מתי אפשר להגיע? מהם שעות הפתיחה ? אני מעוניינת להגיע בשעות הערב , האם הקבר פתוח למבקרים?

 8. יהודי הגיב:

  אני מתפלל הרבה פעמים שני חמישי ושני אצל האדמו"ר ר' גדליה משה מזוויעהל זי"ע ורואה המון ישועות בכל התחומים.

 9. שמעון בוסקילה הגיב:

  הגעתי למקובל רבי דוד אבוחצירא וסיפרתי לו על הבעיה שלי והרב אמר לי שבירושלים יש אישה צדיקה שהתפילות שלה עושות רושם בשמים ושקוראים לה הרבנית מנוחה ירט ושאני ייגש אליה ובאמת כך עשיתי מייד נסעתי לירושלים ופגשתי אותה עומדת ליד הקבר של הצדיק ומתפללת שם ואז סיפרתי לה שרבי דוד אבוחצירא שלח אותי אליה ומה אני יגיד לכם פגשתי אישה צנועה מאירת פנים שלא מחזיקה מעצמה כלום והיא אמרה לי אני אישה פשוטה תיתן לי את השם שלך ואני יתפלל עליך ובאמת זה עזר אחרי זמן מסויים ראיתי את הישועה והתפילה שלה פעלה בדיוק כמו שרבי דוד אמר לי.

 10. יהודה שניר הגיב:

  אשתקד בקשתי דרך המוקד עגור גיסי, שמערכות שריריו קרסו, ובהשגחה פרטית, הועבר מהמחלקה הלא הנכונה בבית החולים למחלקה מתאימה ושם אובחנה בעייתו ושוב בהשגחה פרטית קיבל את המינון התרופתי הנכון ולאחר מספר חודשים שב לאיתנו והיה כאחד האדם.
  לפני מספר שבועות בקשתי בין היתר על לידה בידיים פתוחות של כלתי ואחותה, ואכן אמש נולד לנו נכד בריא ושלם ואחותה אף ילדה בשלום
  יהודה שניר

 11. יהודה שניר הגיב:

  גיסי וכלתי ואחותה זכו לישועה

 12. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  שלום. האם שיך להגיע חמישי שני חמישי צרחכה דחוף ישועה .תודב

 13. חנה ליבע הגיב:

  הלכתי לקיברו של הרב גדליה משה מזוועהיל שני חמישי ושני….כמה פעמים….. התפללתי, קראתי תהילים והדלקתי נרות….
  ולבסוף סוף סוף-ראיתי ישועות!!!!
  ברוך ה' שומע תפילות עמך!!!!
  כל פעם רק בקשה אחת עד שנענת…..
  עכשיו אני הולכת לבקשה נוספת…..ומקווה לישועות !!!!!!!!!!

 14. אלי הגיב:

  צהריים טובים האם אפשר ללכת בראשון רביעי ומראשון אחר השקיעה

 15. אלי הגיב:

  התפללתי אצל אצל הצדיק שני חמישי שני וב"ה נושענו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.