ביום ראשון הקרוב צפויים מאות אלפי חרדים להגיע לירושלים מכל רחבי הארץ. מתברר כי במקום להעמיד לרשות הנוסעים תחבורה ציבורית מתוגברת לפי גודל האירוע במשרד התחבורה שמים רגליים למארגנים.

סגן ראש עיריית אלעד מטעם ש"ס, צוריאל קריספל, כתב הצהריים על המצב באלעד "כפי שנמסר לי כעת ע״י האחראי אצלנו על חברת ״אגד תעבורה״ המפעילה את הקווים באלעד. וממנה. משרד התחבורה ״נוקט עמדה״ בנושא העצרת לצערי. ולא מאפשר לחברה לתגבר קווים לכיוון העצרת. הנושא הגיע עד לשולחנו של שר התחבורה. וכפי שאני מבין יש בעיה אמיתית בכל מערך ההיסעים ביום א׳. בכל הערים. מי שיכול להפעיל את השפעתו בעניין יבורך. ולמעשה אין ברירה אלא לפעול בצינורות הפוליטיים כדי להפעיל לחץ על שר התחבורה".

גם במקומות נוספים דוגמת ביתר עילית תושבים שפנו לחברה נענו בתשובות מוזרות בסגנון של "ביום ראשון בצהריים נדע"... הסיבה כנראה משותפת. אישי ציבור נוספים קראו לפנות למשרד התחבורה ולהפעיל עליו לחץ בכדי שיאפשר הגעה למשתתפי העצרת. בד בבד נבדקות האפשרויות להפעלת מערכי היסעים פרטיים וזאת כדי לא להסתמך על "טוב ליבם" של אנשי משרד התחבורה וישראל כץ העומד בראשו.

בתמונה: הלווית מרן זצ"ל שנערכה מבלי שהיה זמן להיערך לכך מבחינת התחבורה ורבים לא הצליחו להגיע בשל כך. הפעם יש זמן אך יש אויבים...

קטגוריה:

תגיות: , ,