השאלה מה הייעוד שלי? נשאלת בלי סוף, ואותי שואלים אותה לפחות פעם אחת ביום.

זו שאלה שמעסיקה רבים מאיתנו, ולצערי לא לכולם יש תשובה עליה, ובוודאי שאם אין תשובה אין גם עיסוק בייעוד.

החזון שלי, הוא שכמה שיותר אנשים ידעו מה הייעוד שלהם,יעסקו בו וירוויחו ממנו הכי הרבה כסף כמו שהם באמת ראויים. כי לכל אחד יש תפקיד בעוה"ז ויש לו תרומה לתת שאין לאף אחד אחר,והתפקיד הזה זה הייעוד שלו, והייעוד של כל אחד משתנה כמובן מאדם לאדם,וכל אחד יכול להביא את ייעודו לעולם בדרכו המיוחדת לו.

אני אישית מאמינה כי הייעוד הזה גם אמור לספק לנו מקור פרנסה לא דל. אני גם מאמינה שמעבר לזכות שלנו למצוא אותו זו גם חובתינו למצוא את הייעוד שלנו שזה החלק האלוקי שבנו, ובאמצעותו הקב"ה בעצם מתבטא דרכינו, כך שמי שלא מביא את עצמו לידי ביטוי בייעוד שלו בעולם, כאילו ח"ו סוגר את הדלת ואומר לרבוש"ע:"אל תעבור דרכי, הכניסה אסורה".

למעשה כולנו נחנו בכישרונות וביכולות מיוחדים,וברצונות ותשוקות אחרים מזולתינו וזה לא סתם. ההגדרה שלי לייעוד היא: חוזקה+תשוקה=ייעוד. כלומר, הכישרון, המיומנות, היכולת הכי חזקה שלי+ התשוקה הגדולה שלי = ייעוד.

לא תמיד אנו יודעים למצוא את זה לבד, ולשם כך לפעמים צריך יותר ממסע חיפוש אישי.

אני אתן כמה דוגמאות לשאלות שיסייעו לכם לזהות את החוזקה,ולאחר מכן תשאלו את עצמיכם מה הדבר שהכי הייתם רוצים? תחברו את זה יחד ותגלו את הנוסחא לייעוד שלכם.

1.מה אני עושה באופן טבעי מצוין,בקלות ובלי מאמץ?
2.מה יש בי שמעורר השראה אצל אנשים,אף שלי זה קל?
3.מה למדתי בקלות והמשכתי לפתח ללא מאמץ?
4.מהו הדבר שלעולם איני חייבת לחשוב עליו ותמיד מזכה אותי במחמאות(למשל, חוש הומור, תפישה מהירה, סגנון, חשיבה לוגית, אומץ)
5.מה יש בי שהוא ייחודי?
6.מה גורם לי הנאה? מה אני אוהבת לעשות?
7.מה התחביבים שלי?
9.אם היה לי מספיק כסף מה הייתי רוצה לעשות במשך היום?

ועכשיו, לאחר שעניתם על זה, שאלו את עצמיכם, מה הדבר שאני הכי רוצה? (לא מליון דולר, אלא אילו היה לי מליון דולר מה הדבר שהכי הייתי רוצה להשיג באמצעותו? אחרי בית,רכב וכל שאר הדברים הפיזיים).

מניסיוני בעבודתי, אני מגלה שוב ושוב שהכי קל להגיע לייעוד הוא בתחום העיסוק ושם יש את מירב הסיפוק מהבאתו לידי ביטוי, זה מה שגרם לי להסיק שאנשים שעובדים בייעוד שלהם יכולים בקלות מאד להרוויח ממנו כסף.

לעומת זאת,נפגשתי עם נשים רבות שהיו בייעוד שלהם ולא הצליחו להפוך אותו למכרה זהב,(כן, גם אני הייתי שם) מהר מאד הבנתי שגם לתרגם את הייעוד לכסף יש שיטה שעובדת, וכל מי שמיישם אותה הצליח להגיע להצלחות מרשימות.

כמובן שבלי תפילה ובלי אמונה אין כלום. והחלק הזה מדבר על החלק של ההשתדלות שלנו ואת ההשתדלות צריך לעשות נכון, לא חכמה לירות לכל הכיוונים ולנסות להשיג תוצאות,כי מהמציאות רואים שפעם הן עובדות ופעם לא. לכן חשוב מאד לעשות את ההשתדלות נכון ולייצר את התוצאות הרצויות.

"ואם אני שכירה וכרגע לא מתאים לי להיות עצמאית?", עדיין יש לך ייעוד במקום עבודתך ובכל מה שאת עושה כיום וכשתעבדי עם הנוסחא תקבלי הרבה יותר סיפוק.

אשמח לקבל תגובות/הערות/שאלות למייל:mecan3@gmail.com
מכאן- ליווי עסקי לנשים שרוצות להרוויח.
נאוה שמואל -מתרגמת ייעוד לכסף.

ניתן להירשם כאן ולקבל תכנים נוספים בחינם (הסרטונים לנשים בלבד).

קטגוריה: