הוא ידוע כפרפורמר לא קטן אחד שעולה על הבמה וגורם לכולם לקום על הרגליים, הוא כריזמטי הוא ניחן בגרון חזק עם מיתרים גבוהים ונמוכים אשר אלו הם המביאים אותו אל השורה הראשונה בכך שמצליח לרגש בשירתו מאות אלפים שאוהבים אותו. הוא מבצע את כל סגנונות המוזיקה כן! גם חסידית! את שיריו הוא זה שיוצר, דבר שמצרף אליו את התואר הזמר והיוצר, לפני כשנה וחצי אלבומו הראשון "צעד בחיי" שוחרר לתחנות הרדיו ולאתרים וזכה לכתבות ראיונות וסיקורים נרחבים אך מאז השקט הגיע חג'ג' נעלם מאיתנו והיום הוא חוזר.

הוא רק בן 22 אבל כבר יש מאחוריו רזומה נרחב, עוד מילדותו החל לשיר ולפייט ומאז צפו לו עתיד נסער, זה שמגיל קטן הקפיץ שימח וריגש בקולו עשרות אלפים, כיום ממשיך את דרכו על דרך המלך ועושה עבודתו נאמנה עם קולו המרגש, פוקד אולמות ואפילו שניים בערב- הזמר והיוצר אביחי חג'ג'.

היום ולאחר שנה וחצי של שתיקה ועבודה אינטנסיבית וקשה הוא חוזר לכותרות משיק את "מנגינות שרציתי לראות" וניהול חדש וצמוד של אריאל יהודאי אשר מנהל אותו אישית ומנתב הצלחתו, סנגל אותו כתב והלחין חג'ג' בעצמו לצד עיבודו והפקתו המוסיקלית של יוני קיסר.

בערבים הוא שר משמח ומכניס חתנים וכלות אל החופה בליווי תזמורתו הקבועה שגיבש יחד עם מנהלו יהודאי, הצוות קיבל תאוצה ואהדה חמה בקרב כל המגזרים, חג'ג' מבצע את כל סגנונות המוזיקה ואת כל שירי העדות, גם אצל בני הישיבות התקבל חג'ג' באהדה רבה בזכות גרונו וקולו שמבצע את השירה החסידית בדקדוק רב.

לפני ואחרי כל ההצלחה הוא מנהל אורח חיים דתי של בחור ישיבה חרף אילוצים שונים הוא אינו מוותר על לימודיו בישיבה, הוא רואה בשירה כלי שבאמצעותו ניתן לבטא את האהבה לה' יתברך לקרב לבבות ולשמח את עם ישראל וממש בימים אלו בין הופעות ללוח זמנים צפוף עובד חג'ג' יחד עם מנהלו על אלבום אולפן שני ומבטיחים: "זו רק סנונית קטנה ממה שצפוי בהמשך".

קטגוריה: