בס"ד
מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א - פרשת בשלח תשע"ד
מלך מלכי המלכים, הקדוש-ברוך-הוא, משתמש באיתני הטבע בכל העולם בצורה קשה ומגביר את פעילות איתני הטבע כדי לפגוע בכדור הארץ בצורה הרבה יותר חזקה, במיוחד בארצות ומדינות שרוצות את רעת עם ישראל והרס מדינת ישראל. כל השיטפונות, הסופות, השלג, רעידות האדמה, החום, האש, הקור, הסכסוכים בין מדינות וארצות והסכסוכים בתוך מדינות וארצות, הכל מהסיבה שהם מפריעים לעם ישראל ורוצים להרוס את עם ישראל, וגם מהסיבה שהיהודים הגרים בגולה מסרבים לבוא לארץ ישראל. במָקום שיש יהודים - אותה ארץ או מדינה תסבול מפגעי איתני הטבע עד בלי די! עד שיגרשו את היהודים מארצם ומדינתם!
הקדוש-ברוך-הוא כועס, רוגז ומזועזע, על שיתוף הפעולה של ממשלת ישראל עִם ארצות-הברית! כל השיחות האלה הן לטובת הפלסטינאים ולרעת עם ישראל. לכן בורא עולם עושה כל מיני זעזועים ופוגע בארצות ומדינות, כי השלום הזה שִקרי - לטובתם ולרעת עם ישראל.
כל מדינה וארץ שחושבות לפגוע בארץ ישראל הקדושה, או לקחת חלקים ממנה, הקדוש-ברוך-הוא ישלח בהן את מלאכי החבלה הקשים ביותר, את פגעי איתני הטבע הקשים ביותר וייתן להן להתעסק עם עצמן כדי שיניחו לארץ ישראל הקדושה.
ההחמרה במצבו של אריק שרון, נובעת מכאבו הגדול על שממשלת ישראל הולכת לעשות את טעות חייה ולתת חלקים מארץ ישראל! אריק שרון שומע, מבין והגוף לא מגיב. הוא נזכר בגוש קטיף והוא נמצא בכאב נוראי. כל מה שעובר על אריק שרון זה לא דבר טבעי - זה מעל הטבע.
שראש ממשלת ישראל יפסיק לפחד! אין לו סיבה לפחד מאף אומה, ארץ או מדינה. כל יהודי טהור ונקי שמשרת בתפקיד עליון - נותן את כל כולו, נפשו ונשמתו, בכדי לא לפגוע במדינת ישראל.
זה שרוצים לקחת חלקים מארץ ישראל - זה לא משחק! שלום - בלי שום חלק ולוּ ס"מ ממדינת ישראל!
כל גדולי התורה והרבנים צריכים לצאת בזעקה ותפילה אל מול בורא עולם כדי שתתבטל הגזירה! לא הפגנות שמפריעות לתנועה, לא הפגנות שמפריעות ליהודים בעם ישראל: תפילה, זעקה וצדקה - מבטלים את רוע הגזירה!
החמאס ימשיך לפגוע בישראל, זו התאווה שלו, זה מה שיָנַק מילדותו.
חלק מהבדואים והערבים בארץ הם מסוכנים, יש להם תחמושת ונשק מוסתרים מתחת לבתים בבונקרים. לא רק זה, הם גם לוקחים בנות ישראל בגיל 12-15, פוגשים אותן, נותנים להן כסף וקונים אותן. מטרתם להרוס את בנות ישראל, שיתבוללו עם הגויים ואחר כך לעשות אותן שְפָחוֹת כדי להשפיל את העם היהודי.
ממשלת ישראל - לאסוף את הבנות שנפלו בידי גויים ולעזור להן, להציל אותן! בגלל כסף הן נפלו בפח. בנושא של התבוללות והרס בנות ישראל אין דין ואין דיין, עוד לא היה כתוב שגוי פגע בילדה קטנה ועצרו אותו והביאו אותו למשפט.
כל אמא ואבא - לשמור על בנותיכם! תרשמו את הפתגם: "כי בלילה זה דבר חשוך שמחשיך את הלב ואת הראייה".
מצרים תמשיך לבעור, ימשיכו להרוג זה את זה, חלק בגלוי וחלק בסתר. זה ילך ויגבר ומצרים תהיה כמו סוריה בדיוק - סבלנות.
סוריה תמשיך להימחק לגמרי.
איראן בינתיים צוחקת על כל מה שקורה - שכביכול ארצות-הברית עסוקה בישראל, כאילו שהאיראנים צדיקים וישראל היא הבעיה. חסן רוחאני לא יודע שכל המהפכה הזאת תתהפך עליו בקרוב. האיראנים מתפללים נגד עם ישראל ומקללים את עם ישראל, חרבם תבוא בליבם, קשתותם תשברנה, יסתבכו עם עצמם וְיִמָחקו מן העולם! הם למדו את זה ממרדכי היהודי ואסתר, מהם לקחו את התרבות הזאת. איראן לא יכולה להעביר נשק ותחמושת ללבנון, הם מצאו דרך חדשה, הנשק והתחמושת עוברים דרך מדבר סיני לרצועת עזה.
תורכיה, גם להם יש מהפכה בלאגן גדול - יימשך.
ירדן מחכה בסבלנות, המלך שלהם חושב שיתנו לו נתח גדול של אדמת ארץ ישראל, חס ושלום, והחמאס והפליטים יעברו לשם. זו מטרתו, שיהיה חנק למדינת ישראל והוא יהיה מאושר - שהכל יתהפך עליו!
לבנון, נסראללה, חיזבאללה, המורדים וסוריה, כולם נגד כולם - דייסה חריפה, לא יודעים מי נגד מי, מכל הכיוונים יורים זה על זה.
כל מה שקורה במדינת ישראל - הרצח, הסכינים והתאונות - לומדים מהמסתננים. השתייה החריפה ועישון הסמים, זו הצרה שהורסת את הנוער שלנו. ממשלת ישראל, דחוף לטפל בנוער שלנו! ממשלת ישראל דחוף לנטרל את המסתננים, הסודנים והאריתראים, בצורה חוקית! יש להם מדינה משלהם, ליהודים אין לאן ללכת.
מדינה מודרנית זו מדינה, שכל החילוניים והדתיים מלוכדים, מאוחדים, אוהבים זה את זה ועוזרים זה לזה! עכשיו זו שעת מלחמה - יש גזירה שמרחפת על עם ישראל! אנא מכם, צריך להיות מאוחדים, לא להגיד, חס ושלום, 'אני דתי, אני חילוני - אין קשר', אסור לומר כך! כל היהודים שהם יהודים אמיתיים, דתי, חילוני, שמאל וימין, יתאחדו ויתאגדו, בורא עולם רוצה את כולם אליו, להידבק אליו!
יהודים יקרים, בקרוב מאוד הקדוש-ברוך-הוא יפתיע את כל היהודים והרבנים בהמלכת מלך המשיח! ירצו - ירצו, יאמינו – יאמינו, חלק ילעגו - בכל דור ודור יש לועגים. אנא מכם, תיקחו את המסר הזה כאמת לאמיתה וברצינות רבה! כל מה שכתוב כאן יהיה! תבדקו ותיראו בעיניים ותשמעו באוזניים, זה קיים עכשיו ויהיה גם בעתיד!

קטגוריה:

תגיות: