פר' בא תשע"ד

ריבונו של עולם הגביר, בכמות גדולה מאוד, את המכות על כדור הארץ באמצעות איתני הטבע, הגביר את האנטישמיות ליהודים בכל מקום ומקום בעולם, וימשיך להגביר. כל המדינות והארצות שהולכות נגד מדינת ישראל, יקרסו, יסתבכו ויסתכסכו ביניהם, ללא יוצא מן הכלל. מי שלא מבין מה עושה בורא עולם בשמיים לכדור הארץ - חי בדור שלפני 3000 שנה. בורא עולם ימשיך את השיטפונות, הגשמים, הסערות והרוחות קשות בעולם כולו. בורא עולם ימשיך את החום, האש והשריפות בעולם כולו. ימשיך את רעידות האדמה הקשות, עוד מעט נשמע על רעידת אדמה קשה מאוד. רכבות יעופו מהמסילות ויתנגשו, מטוסים יתבלבלו ויהיו אסונות טבע ואסונות קשים בין בני אדם - ובארץ ישראל הקדושה לא יהיה כלום, יהיה רק טוב!

כל הארצות והמדינות שרוצות להרוס ולעשות שלום מזויף עִם מדינת הקודש - הכל יתהפך עליהם, בורא עולם ישמיד אותם מעל פני כדור הארץ! ירושלים וארץ הקודש - הם המקום שמניע את העולם כולו! רק היהודים יכולים להפעיל אותו - בלבד!

ארצות-הברית, צפון אמריקה ודרום אמריקה, יסתבכו כלכלית קשה מאוד, גם אירופה תסתבך קשה מאוד כלכלית ומדינית.
סין, שהרסה את ארצות-הברית ואירופה - בדרך לנפילה.

היהודים הגרים מחוץ לארץ ישראל, אין לכם לאן לברוח! הגויים יחפשו אתכם בכל מקום ומקום ויגיעו אליכם כדי לגרש אתכם. היהודים הגרים בצרפת, אסור לכם ולא כדאי לכם לעבור למדינות אחרות בעולם. יתנכלו לכם שם יותר גרוע ממה שמתנכלים בצרפת, ומשם אתם תבואו לישראל. תגיעו עכשיו לישראל ויהיה לכם הטוב ביותר בעולם. בורא עולם יגן עליכם וישמור עליכם בארץ הקודש. ארץ הקודש, מדינת ישראל, היא המוגנת ביותר בעולם, היא האבא והאמא של היהודים שנמצאים בגלות! האנטישמיות שיש בעולם כולו נגד היהודים, זה מעשיו של הקדוש-ברוך-הוא וימשיך לעשות, כדי שהיהודים יעלו ויגיעו לארץ הקודש! הגיע זמן גאולת ישראל! תגיעו לארץ ישראל הקדושה! עד עכשיו בורא עולם דיבר איתכם בשפה טובה ונעימה. אם לא תשמעו לו הפעם, הקדוש-ברוך-הוא יסתיר פניו מכם.

ארצות-הברית לא רוצה לשחרר את יונתן פולארד, היא רוצה להוכיח שהיא הקובעת בעולם הזה, וקובעת על מדינת ישראל. ארצות-הברית מדליקה נורה אדומה לישראל, למען יראו, ייראו ויזהרו לא לרגל בארצות-הברית.

מלבנון יורים קטיושות לישראל, הם רוצים להתגרות בעם ישראל, מלחמה נגד ישראל, רוצים לחמם את הגִזרה עם לבנון.

צבא-הגנה-לישראל להיות ערני מאילת עד לבנון, רצועת עזה, רמת הגולן וירדן, לחשוד בכל דבר, לא לומר 'פה זה לא יקרה', המצב מאוד לא טוב בגבולות.

את המסתננים האריתראים צריך לשלוח לארצם דחוף! יש להם מדינה משלהם, שיפסיקו להגיד שהם מִסְכנים. ליהודים אין לאן ללכת, אף אחד בעולם לא יקבל אותם. למסתננים יש מדינה משלהם.

מצרים בוערת ותמשיך לבעור, לא יעזור להם כלום, יהיו כמו סוריה. הקדוש-ברוך-הוא עושה מהפך במצרים - החמאס נגד מצרים.
תורכיה מסתבכת, תסתבך ומסבכת את עצמה - זו דוגמא קטנה שלא נוגעים במדינת ישראל.

סוריה נמחקת ותמשיך להימחק.

ירדן מחכה למשא ומתן - האמריקאים מבטיחים להם שיורידו מהם את החמאס והפליטים.

ממשלת ישראל להיות ערניים מול ארצות-הברית. מלך ירדן - צריך להיזהר ממנו. לא למהר לְשלום שהוא לא אמיתי. הם רוצים לקחת חלקים מארץ ישראל ואחרי כך יהיה מָטָר של פגזים וטילים באוויר שלא היה דבר כזה בעולם.

בני ישראל חייבים לערוך הרבה תפילות ולקרוא הרבה תהילים! כל הרבנים צריכים להתאחד ולערוך תפילה המונית לביטול הגזירה הקשה ביותר שהייתה אי פעם - שיחות השלום עם הפלסטינאים שהן לא אמיתיות ורק לטובתם. שלא יאמרו הרבנים 'התפללנו על גוש קטיף ולא עזר' - לא לערבב. צריך לצאת בתפילה המונית לביטול הגזירה הקשה הזאת מעל עם ישראל!

למדינת ישראל אין מה לפחד מאף אחד בעולם! ארצות-הברית ורוסיה נלחמות בסתר על שליטה על מדינת ישראל. צריך להיות מלוכדים! ממשלת ישראל תהיו מלוכדים ומאוחדים ותפסיקו להיות יפי-נפש מול הפלסטינאים. תתחילו לטפל ולחזק את מדינת ישראל, כי ליהודים אין מדינה אחרת, אף אחד לא יקבל אותם. מתחילת העולם היהודים מנודים, יש קנאה קשה ושנאה עזה עוד מזמן ישמעאל ועשיו ועד הרגע הזה. לכן צריך להיות ערניים ולשמור על מדינת הקודש, להיות ערניים ולבדוק טוב טוב את הערבים שגרים במדינת ישראל, לְחֵלֶק מהם יש הרבה תחמושת שהבריחו אליהם מסיני, גם חלק מהבדואים שותפים בזה.

הקדוש-ברוך-הוא עושה לעולם תוהו ובוהו ולא נותן להם מנוחה, בגלל שהם מפריעים לישראל.

כדאי לכל היהודים שגרים מחוץ לארץ ישראל, לעלות לארץ ישראל דחוף! בורא עולם הפסיק להגן עליהם, כל יום הם ירגישו איך הגנת בורא עולם נעלמת! הגויים יגיעו אליהם לכל מקום ומקום, יזרקו אותם מבתיהם ויגרשו אותם. שלא יחשבו שלא יגיעו אליהם - יגיעו אליהם במאה אחוז בעולם כולו, חוץ מישראל!

באיראן יאכלו זה את זה ויסתבכו עם עצמם, למרות שהם צוחקים על האמריקאים. בורא עולם ייתן להם את המכה שלהם בקרוב.
בורא עולם בא לחדש את העולם ולא להרוס את העולם - "מי לה' אליי"! מִסְכנים הלעגנים חסרי ההבנה, שלא מבינים מה עושה הקדוש-ברוך-הוא על פני כדור הארץ. הגשם יֵרֵד וישמֵח את עם ישראל גשם טוב ונורמלי, לא תהיה עוד סערה כמו שהייתה השנה. לא להתחרות בגשם, לנסוע בזהירות!

בורא עולם אומר: כמה אפשר לברוח מאבא שבשמיים, יהודים, תידבקו לריבונו של עולם! יהודים זה עם נבחר - להידבק בריבונו של עולם. מדינת ישראל תהיה מוגנת ושמורה שעם ישראל יהיה אכפת לו מאדמת הקודש.

משיח פועל ויסלק את כל הגויים מסביב לישראל. גאולה יש משנת תש"ח (1948). עוד מעט הרבנים, גדולי התורה, חכמי הדור ואנשי הרוח, יחפשו את מלך המשיח בארץ הקודש מדינת ישראל. בורא עולם יכניס בליבם צורך להתעורר ולהידבק במלך המשיח!

קטגוריה: