תגובות של כעס על כך שבתחרות הריאליטי "הכוכב הבא" האחים החרדים לבית גת הגיעו לגמר וזכו לאהדה עצומה אך בסופו של דבר לא זכו.

אנשי מקצוע וזמרים שחזרו בתשובה הביעו הלילה את אכזבתם מכיוון שלדעתם האחים גת היו המקצועיים ביותר ובכלל אין מה להשוות אותם עם כל המתמודדים וכי באוירת הנגד כלפי הציבור החרדי כך התבטאה הזמרת החוזרת בתשובה ברוריה סימון כי "מדובר בהצגה מושחתת משחק מכור מראש עם זייפנים מקבלים מקום ראשון, זאת הסיבה למה חזרתי בתשובה עוד לפני 20 שנה ראיתי שהכל שקר חילול ה' גדול להפקה".

תגובות רבות וסטטוסים של אכזבה עד כדי כעס מתפרסמות ברשת הטוענות כי ההפקה לא הייתה הוגנת, לדבריהם, עצם העובדה שהאחים לא הופיעו אחרונים הביאה למצב בו הם נכשלו. "יכול להיות שהם היו מנצחים אבל לא נמצאים על הבמה באותה עת?" תמהו. אך אנו מה לנו כי נלין האחים גת לימדו רבים בנועם הליכותיהם את החיוביות שבתורה ובקדושה. ההקפדה שלהם על ההלכה והצניעות האמיתית שלהם היא זו שניצחה את הציניות של התקשורת הישראלית והציבור בישראל ובעולם שעקב אחרי האחים במשך החודשים האחרונים.

כפי שאמרו שופטי התכנית האחים הם אלו שהולכים לעבוד הכי הרבה לאחר התכנית שכן האהדה הרבה לה זכו תביא את הציבור לרצות לראותם שוב בהופעות ובאלבום אותו הם מתעתדים להקליט בעז"ה בקרוב . בשבילינו הם כבר זכו מהאודישן הראשון!

קטגוריה:

תגיות: , ,