דובר המשטרה מסר כי במהלך פעילות נגד טרקטורונים עצרו שוטרי משרד התנועה של תחנת כפר סבא רוכב קטנוע לבדיקה מאחר ונסע ללא לוחית זיהוי. השוטרים ביקשו לבדוק את שלדת האופנוע אך אז התברר כי המספרים נמחקו ולא ניתן לזהות את הספרות והאותיות. הרוכב (43) תושב טייבה טען כי זמן קצר קודם לכן פגש ברוכב אחר והשניים החליטו להחליף ביניהם כלי רכב. כשנשאל לפרטיו ציין כי אינו יודע מה הם. החשוד עוכב לחקירה בתחנה במהלכה לא הצליח להיזכר מי החליף עמו כלי רכב ובסיומה נעצר.

אירוע נוסף שאירע בכפר סבא, ערנותו של קצין הביטחון בבית החולים מאיר מנעה פריצה. קצין הביטחון הבחין כי על מסך מצלמות האבטחה נראה אלמוני כשהוא מנסה לפרוץ לרכבים בחניון בית החולים. למקום מיהרו מספר מאבטחים שזיהו את החשוד ועיכבו אותו עד לבואם של שוטרי תחנת כפר סבא. בחיפוש במקום אותר כלי פריצה ולשוטרים ששאלו אותו לפשר מעשיו ציין כי הוא אינו מבין מה רוצים ממנו שכן הוא בסך הכל חיפש מקום להטיל בו את מימיו. החשוד (38), תושב טייבה עוכב לחקירה בסיומה נעצר.

ובמקום אחר בכפר סבא נחלו השוטרים הצלחה נוספת כאשר הצליחו לתפוס שני תושבי טירה (49, 56) כשברשותם כלי פריצה ו-9 מפתחות לכלי רכב. השניים טענו כי היו בדרכם להרצליה ועצרו למספר רגעים אך לא ידעו לצורך מה ההפסקה. השניים עוכבו לחקירה בסיומה נעצרו.

ולאחר שסיימו עם הפורצים נכונה לשוטרים בתחנת כפר סבא הפתעה מסוג אחר . ביום שישי בערב הגיע לשער הכניסה בתחנת המשטרה בכפר סבא אלמוני וביקש להיכנס פנימה. המאבטח בכניסה הבחין כי בחגורתו סכין ופטיש ומיהר להזעיק שוטרים שהיו אותה עת במשמרת. מברור עלה כי הצעיר ביקש להיכנס לחניית הרכבים כדי לקחת בחזרה רכב שתפסו לדבריו השוטרים, רכב אשר שייך לו. השוטרים בדקו את טענותיו אז עלה כי רכבו מעולם לא נתפס ובכלל אין לו רכב על שמו. החשוד עוכב לחקירה בסיומה נעצר.

קטגוריה: