מלך מלכי המלכים הקדוש-ברוך-הוא, בחר את עם ישראל, נתן להם את התורה, אמרו 'נעשה ונשמע' והם נקראים יהודים. יש ליהודים נשמה שהיא חלק מריבונו של עולם - רק ליהודים. היהודים שהם קדושים וטהורים, צריכים להילחם נגד כל הטומאה, הרוע והשנאה שיש בעולם. בורא עולם עוזר להם באמצעות איתני הטבע, משמיד והורס בכל פעם מקום אחר בעולם, חוץ מישראל, כדי לזכך ולטהר את כל המקומות בעולם. לא רק שלא יפסיק, אלא יגביר ויגביר, עד שכולם יראו את גבורתו של בורא עולם, אחרי שהעולם יהיה טהור - והוא יהיה טהור!
יהודים בארץ ישראל הקדושה ויהודים מחוץ לארץ ישראל, צריכים לשמור על היהדות, הקדוּשה והטהרה, כי אם הם לא היו מקיימים את מה שנתן הקדוש-ברוך-הוא מול כל הגויים שבעולם, הם לא היו קיימים.

אסור לממשלת ישראל לוותר על אף סנטימטר קדוש בארץ ישראל! ממשלת ישראל תפסיק לפחד ותתחיל לשמור על מדינת ישראל! חברי-הכנסת יפסיקו לפחד על מקומותיהם בכנסת. לא לשמוע לאף מדינה בעולם, הם לא מכירים מי אלה החמאס, האיראנים והפלסטינאים. צריך לפחד ולחשוד ברוב הערבים שבארץ, יותר מהערבים שמחוץ לארץ ישראל.

תפקידם של היהודים לא להתבולל עם הגויים, לשמור על בנות ישראל, להתאגד, להתאחד, לעשות רצונו של בורא עולם, לא להתבולל! לטהר ולקדש את העולם - זה תפקידם!

חיילי צבא-הגנה-לישראל לא לעלות על טרמפים, הסכנה רק גברה, רוצים לחטוף חיילים כדי להתמקח על האסירים הכלואים, הקשים ביותר בעולם.

צבא-הגנה-לישראל, להמשיך להיות ערני בגבולות ישראל, מאילת סביב כל המדינה, הם רוצים להפתיע כל פעם במקום אחר, לא לחשוב רק על רמת הגולן או גבול לבנון, הפתעה יכולה לבוא מירדן, גבול סיני וגם מתוך מדינת ישראל.

איראן עושה צחוק מארצות-הברית, היא כולה ביד אחת עם רוסיה. רוסיה מתדרכת את איראן על איזה הסכם להחליט עם ארצות-הברית, כאילו יהיה שלום. האיראנים ממשיכים עם התחמושת הגרעינית שלהם והבונקרים. איראן כמו שועל מנמנם שמתכנן תכניות כדי שאף אחד לא יפריע לו.
סוריה תמשיך להימחק. בורא עולם עושה עבודתו נאמנה - להגן על עם ישראל ומדרבן אותם להילחם ביניהם. יש המוני פליטים מסוריה בירדן ובטורקיה והרבה חמאס בעולם, שמחכים שיתנו להם מדינה פלסטינאית יחד עם החמאס.

החמאס מטרתם לקחת חלקים מארץ ישראל, לכן הגדולים בכנסת ישראל ובממשלה צריכים להתעורר! תפסיקו להתחשב בחמאס ובארצות-הברית, כי מטרתם לקחת חלקים מארץ ישראל. בורא עולם מודיע - לא יהיה שלום איתם לעולם! כמה שמדינת ישראל תהיה יותר עקשנית וחזקה בשמירה על אדמותיה - ככה הגויים מסביב ירדו וירפו מתכניותיהם לקחת חלקים מארץ ישראל. שלום אמיתי עושים בלי לקחת חלקים מארץ ישראל.
ירדן מחכה לארצות-הברית - ה'שליח', שמחה וחושבת שיעשה לה את כל העבודה - שלא יזכו לרגע הזה!

לבנון, חיזבאללה ונסראללה, נמצאים מתחת לאדמה, קבורים, הם לא יכולים להרים את הראש.

כל רצועת עזה וכל המנהרות שעשה החמאס - הקדוש-ברוך-הוא שטף, הפיל ופירק להם את כל המנהרות - זאת בשורה טובה ומשמחת!
במצרים נלחמים בינם לבין עצמם בצורה שקטה אבל רועשת, מלחמה בין החמאס שבמצרים והחמאס שבסיני. הרעב משתולל במצרים, זה עוד יופץ בכל העולם.

הקדוש-ברוך-הוא אומר: כמו שהיו באגודה אחת בזמן הסופה, הגשמים והשלג, ואף יהודי לא נפגע, כך רוצה הקדוש-ברוך-הוא שישמרו על מדינת ישראל, באגודה אחת, באהבת חינם, ואף אחד לא יעז לקחת סנטימטר מאדמת ארץ ישראל הקדושה!

היהודים מחוץ לארץ ישראל, עוד בקשה מריבונו של עולם: שיקומו הליצנים והלעגנים, יבוא יום והם יהיו בקו הראשון להאמין בריבונו של עולם. רצוי מאוד מאוד שהיהודים בחו"ל יעלו לארץ ישראל מהר. אין תקנה, אין פתרון, האנטישמיות התגברה, נכנסה למימדים מבהילים ואי אפשר לעצור את השנאה והשיגעון של האנטישמיות לפגוע ביהודים, זה יצא מכלל שליטה. יהודים הם מיעוט בעולם והם היהלום הכי יפה במרכז העולם, בארץ ישראל. לא לחכות שיהיה טוב. ההיפך, יהיה גרוע מגרוע יום אחרי יום. גם המטיילים נמצאים בסכנה, שלא ייקחו סיכונים, שלא יגידו 'לי זה לא יקרה'.

יימשכו גשמים, שיטפונות, אש, גופרית, פחם ורעידות אדמה בכל העולם, בישראל - גשמי ברכה. הגשמים שירדו בשבוע שעבר - גשמי ברכה הם. הקדוש-ברוך-הוא מראֶה לעם ישראל, כן יכולים להיות באחדות דתיים וחילוניים! זאת דוגמא קטנטנה שבורא עולם עשה. הקדוש-ברוך-הוא רוצה להוכיח לכל יהודי שאין דבר שהוא בלתי אפשרי אצל בורא עולם - הכל אפשרי.

יהודים, כל ההפרעות שהיו בכבישים ביום שישי ובשבת, היו בגלל סקרנות של אנשים שלא ישבו בבית, הגשמים היו גשמי ברכה, רוגע ושלווה. כמה שמח בורא עולם בשישי ושבת, כשראה את עם ישראל באגודה אחת, עשה נחת לבורא עולם שיהודים עוזרים אחד לשני. הייתה הגנה ושמירה על כל היהודים בישראל, הגשם חיטא וטיהר את כל החולי והטומאה שיש לכל יהודי בארץ ישראל. החזאים ראו נכון מה הולך לקרות עם מזג האוויר, לא בארץ. בורא עולם בהפתעה שינה את הרוח, העננים והסערה. חלקיק קטן, הפתיע את החזאים, את ממשלת ישראל, את כל העובדים ואת כל התושבים היהודים. הפתעה במתנה שאף אחד לא היה חוזה ומאמין שזה יקרה.

לא להאשים את החזאים, את חברת החשמל, את המשטרה, את הצבא, וגם לא את הקדוש-ברוך-הוא, שכל מה שעושה זה רק לטובת בניו היהודים, כל זה כדי שיאמינו שהגיע הזמן להמלכת מלך המשיח!

זה היה חלק מעבודתו של מלך המשיח בן דוד, שנמצא בארץ ישראל הקדושה ונולד בארץ ישראל הקדושה. עוד מעט כל העולם וכל היהודים, בגלל לחץ וייסורים שיהיו בעולם, יזעקו לריבונו של עולם 'תמליך את מלך המשיח עכשיו!'.

קטגוריה:

תגיות: