בקרבתו של הרב אברג'ל ממתינים בקוצר רוח ומקווים שהרב ישוחרר כבר בתנאים מגבילים לאחר שהוא נמצא במאסר ממוצאי שבת. מאסרו של הרב הוארך ב-4 ימים והוא צפוי להיות מובא שוב בפני שופט היום.

המשטרה חקרה בימים האחרונים עדים נוספים בחשד בקשר לפרשיה אך עד עתה לא מדובר בדמויות בולטות נוספות כפי שהיו שטענו בתחילה עם היוודע דבר הפרשיה.

בנו של הרב יורם אברג'ל, הרב יוסף חיים אברג׳ל, התראיין הערב בתכניתו של אבי מימרן ברדיו קול ברמה ואמר כי נעשה עוול גדול לאביו, "רצו רק לחקור את הרב, הסבירו לאמא שהחקירה זה כמה שאלות במשך חצי שעה, שיקרו עלינו", עוד טען בנו של הרב כי הנסיעה לסין תוכננה כבר זמן רב, "כבר שבועיים שיש מודעות בסין על דבר הביקור". הוא סיפר שהיום הרב הצליח ליצור איתם קשר לכמה שניות ואמר להם: ״תהיו שמחים״, וניתק.

תגובה מעניינת נוספת שקשרה גם את אבי מימרן וגם את הרב אברג'ל הייתה של הרב אמנון יצחק ששוב תרם את אחת מההתבטאויות המושחזות שלו לא קיבלנו את ההקלטה המקורית של הדברים ואנו מביאים אותם על פי השמועה במידה ותגיע לידנו ההקלטה המקורית נשמח לאמת את הדברים. "כל הרבנים שהוציאו חתימות נגדי בדרום עם אבי מומר ואמיר קריספל. חלקם יושבים במעצר אחרים בדרך למעצר. מחתימים נגדי ומתרועעים עם עבריינים וקוראים לעצמם רבנים לא יאומן עד היכן הידרדרו "הרנטגן והסיטי מתייעצים עם דומרני".

מלחמת החצרות בדרום כנראה רק בתחילתה ואנו צפויים לתגובות רבות בשבועות הקרובים.

קטגוריה:

תגיות: