שוב בהתראה קצרה במיוחד הודיעו היום כי ביום שלישי הקרוב בשעה 18:00 תערך בצומת הרחובות בר אילן-שמואל הנביא עצרת מספד עם מלאת השלושים לפטירתו של מרן הגר"ע יוסף זצ"ל וההכנות של כל הגורמים המעורבים כבר בעיצומן.

לעצרת צפויים להגיע עשרות אלפי אנשים מכל רחבי הארץ שיגיעו לעצרת תפילה ומספד בה ישתתפו רבנים ואישי ציבור רבים. אורח מסקרן במיוחד הוא ח"כ אלי ישי שעל פי השמועות הוזמן להגיע ואף לשאת דברים בניגוד לעצרת השבעה אז הושב מאחורה ולא הוזכר אף לא פעם אחת.

בש"ס מנסים לשדר בימים האחרונים מאז "פגישת העדכון" בין השניים לפי נוסחת יום ליום... שהשלום והשלווה חזרו לש"ס. במידה וישי יחליט אכן להגיע ולנאום בעצרת יהיה זה אכן צעד משמעותי לקראת שפיות בתנועה אם כי עדיין צפויה דרך ארוכה ולא קלה לצדדים.

כלי תקשורת שנחשבים כשופרו של דרעי פרסמו אתמול כדי לפאר ולרומם.. שכחלק מהשכנת השלום בתנועה נפגש דרעי עם הרב ציון בוארון מי שהיה המועמד מטען הרשל"צ הרב שלמה עמאר לרבנות הראשית. למרות שפגישה כזו במידה ונעשתה היא חסרת תועלת,בהקשר הציבורי. מבלי לזלזל ח"ו ברב בוארון, ת"ח מכובד ודיין נחשב ששימש שלא באשמתו בתפקיד "מועמד קש" של הרב עמאר לא בשל הכריזמטיות הרבה שלו אלא בשל העובדה שכך ביקש הרב עמאר. הציבור לא רואה בפגישה עמו שום סממן של שלום אחווה ורעות בשל היותו גם לפני וגם אחרי, ת"ח שאינו מעורב בעניינים פוליטיים.

בתמונה עצרת השבעה שנערכה באותו המקום. צילום חדשות 24

קטגוריה:

תגיות: , ,