לאחר אירועי החודשים האחרונים בהם הודח אלי ישי מראשות התנועה והשליטה עברה במלואה לאריה דרעי תוך כדי שהוא מנטרל את ישי מכל השפעה דבר שעורר סערה רבה בתוך ש"ס ומחוצה לה, נפגשו היום השניים לראשונה בכדי לנסות ליישר את ההדורים ולהגיע לפשרה שתאפשר שלווה פוליטית לתנועת ש"ס. פעמים רבות בחודשים האחרונים ובמיוחד לאחר פטירתו של מרן זצ"ל היה נראה כי הנה התנועה הולכת להתפצל וכי ישי ינטוש את ש"ס לטובת מסגרת פוליטית חדשה כך שהפגישה היום הייתה חשובה מתמיד.

הפגישה בין היו"ר ליו"ר לשעבר, הסתיימה לאחר חצי שעה, והשניים יצאו בנפרד מחדר הסיעה. לדברי גורמים המקורבים לשניים, הפגישה הייתה לא קלה, ובמהלכה הטיחו זה בזה האשמות על אירועי החודשים האחרונים ובפרט לאחר פטירת מרן זצ"ל.

ישי אמר לתקשורת כי "הייתה פגישה טובה. סיכמנו שניפגש גם בהמשך. נעשה הכול שמור על התנועה. יש להפריד בין אלי ישי הפרטי לבין אלי ישי הציבורי של עם ישראל" הוא הודה לציבור על התמיכה הרבה שהוא מקבל והצהיר שהוא נותר חזק. דרעי יצא אחריו וסירב לדבר. כשנשאל אם הבטיח לישי תפקיד חדש כלשהו, ענה: "לא".

ישי חזר על הדברים בהרחבה בראיונות בכל כלי התקשורת והצהיר שימשיך לשרת את העם כשהוא חושב שזה מה שמרן היה רוצה ממנו. "התנועה חשובה לכולנו, אני חזק ואהיה חזק בעתיד" אמר.

צילום: אהרן והב, חדשות 24

קטגוריה:

תגיות: ,