הרב אמנון יצחק מי שהיה נחשב לגדול מחזירי התשובה בשנים האחרונות יוצא במתקפה נוספת נגד תנועת ש"ס והפעם נגד היו"ר אריה דרעי. בדרשה שנשא בפני תלמידיו כינה את דרעי בכינויים קשים מאוד. ואף השווה אותו ללבן הארמי.
אנו מביאים בפניכם ציטוט מדיוק מהדברים שאמר הרב אמנון בפני תלמידיו
"איך אמר לפני מספר ימים דרעי "ארור מכה רעהו בסתר" הוא התכוון לח"כ ממפלגתו. ועליו נאמר (על דרעי) " ארור מכה רעהו בסתר" שהרי הוא עשה את הכל בשביל שיצאו נגדי כולם וכ'ו. זאת אומרת כל הפוסל במומו פוסל, "ארור שמהרהר" זה נקרא שאין מידת האמת וכל כולו שקר. אדם שכל קולו שקר ששיקר את הרב שך ואת הרב עובדיה ושיקר את הציבור וימשיך לשקר ויפיל את כולם ולא יהיה ש"ס יותר בגללו. הוא טוען שהוא בנה? הוא יהרוס! הגאווה הסרוחה שיש לו זה לא יאומן כי יסופר. הוא לא רואה בעניים חוץ מעצמו אין אף אחד ובשביל המטרות שלו הוא יכול לעשות הכל. איך כתוב בלבן "ואנוכי פיניתי הבית" ממה (אומר רש"י) מעבודות אלילים לבן מוכן לזרוק את האלוקים החוצה אם יש טיפת כסף אם הוא רואה נזם וצמידים (תפקידים וכו') את הכל הוא זורק גם את אלוקים!"

הסרטון המוצג כאן הינו חלונית מוטמעת מתוך אתר האינטרנט יוטיוב. זכויות היוצרים בתוכן שייכות ליוצר התוכן. קישור קרדיט למקור התוכן: לחיצה כאן

קטגוריה:

תגיות: , ,