פרשית "פילפוליטיקה" מסרבת לרדת מעל גלי האתר. אתמול בערב הזמר בני אלבז פרסם סדרת התבטאויות חריפות במיוחד בחשבון הפייסבוק שלו שחלקן על סף האלימות כלפי צמד הפרשנים של קול ברמה - ריבלין ובלום.

אלבז בפייסבוק

דבריו של אלבז עוררו זעם רב וברשת החלו להתפרסם תמונות של אלבז יחד עם "נערות זוהר" בהן נראה בפרוש כי הוא לא מקפיד על ההלכה. אלבז מצידו פרסם תשובה ארוכה, השגיאות במקור...

"נשוי 10 ילדים ו...13 נכדים ב"ה. כן ירבו. נכנסתי לתוכנית היכל התהילה ליצג אתכם החרדים שלא יראו אותנו כמפלצות אלה כבני אדם שווים ויש מה לאהוב בדת היפה שלנו. ומה בסוף? זכיתי במקום ראשון מול כל העולם החילוני! וזעקתי שמע ישראאאאאל!!!!!

קיבלתי ברכה מהרב פינטו לברכת הדרך ב"ה! חרדי זה שיושב מאוהלה של תורה ולא מש ממנה . כמה כאלה יש?

לי יש תפקיד שאני גאון בו. לקרב יהודים רחוקים בכל דרך שניקראת בתחבולות תעשו לכם את המלחמה כמו דוד המלך שלימד זכות על כל יהודי רחוק! יש רבנים מוכרים שאני הוא שהחזיר אותם בתשובה ולא הזכיר את שמם. אריק סיני היה נשוי רפורמי ובשידור חי בטלוויזיה חיתנתי אותו כדת משה וישראל ולעולם לא הניח תפלין ולא אמר שמע ישראל.

ולא קיבלתי את ברכתם של רבנים בעיניין ואין לי ממה לחשוש אני אוהב יהודים חילונים לא פחות מחרדים ! ודרך התורה היא אהבה ולקרב ולא רכילות זולה . אז מי הוא השד האמיתי כאן? לי יש מזוודות של מעשי אמת של בחורים מוכרים בעולם התורה ואני שותק... למה? כי אני לא שופט אף יהודי ולא פוסק הלכה ולא מתימר להיות מה שלא אני! יש לי אמונת חכמים ולא יכול לראות יהודי שלא דן לכף זכות בין אם הוא אשכנזי ספרדי או פורטוגזי! אז לידעתכם אני יהודי חרדי חילוני גאה קנאי לשם וקנאי לאמת ואין בי שום חרטה בדרכי האוהבת ומאוהבת בכל יהודי בארץ ובעולם.

מי שמכיר ויודע את דרכי האמיתית. הפעם הראשונה שהופעתי בחיי בעולם החרדי זה היה אם הרב אלבז ומרן הרב עובדיה יוסף בבניני האומה בירושלים בשיר זה לא קשה לחזור בתשובה עם ג'ינס ושער ארוך ומגפיים והיו כאלה שבאו למרן ושאלו אותו באותו רגע ומרן אמר להם בצעקה הוא יהודי יהודי תעלו אתו מיד!! שרתי מתמימות ועולם שלם לא הפסיק לבכות וגם מרן בכה ויש צילומים של וידיו. לא היה לי מושג אז בכלום... וכך נהגתי במשך שנים כמו מרן. יהודי יהודי יהודי תעלו אותו לכל במה אפשרית וכך יהודים צרכים לנהוג בחום ואהבה לקרב...! אף אחד לא ילמד אותי אהבה יהודית . אף אחד לא ילמד אותי מה הוא דרכו של השם יתברך. אף אבא לא רוצה את הבנים שלו רחוק ממנו.

אך לצערינו יש כאלה שלוקחים את תפקידו של השם יתברך והופכים להיות פוסקים ופוסקי הלכות ומי הוא חרדי ומי הוא יהודים בנים אתם לשםםם...! צאו לדרך ארץ! לדרך לימוד זכות!לדרך אהבה לבין אדם לחברו! ולא נהפוך לאלוקים ופוסקים! אני יכול לכתוב עכשיו שנה שנתים בלי סוף! תיראו בכל יהודי אור קטן של מלך ותלמדו זכות... וזו כל התורה כולה! אני יהודי גיבור לב לבן. וטהור. אני אוהב אותו מאוד וסומך אליו במאה אחוזים! אהוב נפשי הוא ולא לפגוע בו אליהו ישי! בנימין ידיד השם וכל מה יבקש תיתן לו ! אלו דבריו האחרונות של מרן לבני אלבז מול אלי ישי מרן עובדיה יוסף זכר צדיק וקדוש לברכה!

רבותי? זה שנתן לך עין רואה אותך ושומע אותך גם... בני אלבז יהודי חרדי. חילוני. רוצח. שודד. גנב. מה שבא לכם תקראו לו..(הוא זכאי)אבל יקח לכם אולי שנים לתקן את ההבל שעושים למרן. הוא היה מאור חיי ונאמן הייתי לו לעולם בלי שום קבלה הכל טהור ונקי ובלי תפקידים... מי שרוצה מלחמה מוזמן... הוא בחנית ואני באבן קטנה שינצח בשם השם יתברך . דן לכף זכות כל יהודי . מי שרוצה רפש יקבל את זה במנות כפולות אם מתוקים בסוף הארוחה.

לסיום לעולם לא התפרנסתי מאף אחד בעולם התורה כל מה שעשיתי שנים היה בהתנתבות שיעידו כל ראשי הישיבות בארץ. לשם שמיים בלבד לא הייתי עסקן. ומצטער קצת שלא הייתי כזה .כף זכות... מרן איתי ב"ה הגיע אלי כבר 8 פעמים בחלום ואני שמח שיש לי אותו גם בחיי. מסר אחד ממרן במשך 8 פעמים . כף זכות כף זכות תשיר תשיר תשיר!!! שמישהו פה יתן פרוש יש כזה? ובשבת מרן שר לי בחלום שיר... כף זכות כף זכות ומפתח היית בידו מפתח בצורה של כתר. זה היה פזמון כזה יפה וקל שאני לא מצליח לזכור... ברכות...בני אלבז".

המסר הזה מצטרף להודעה נוספת שלו מהבוקר שנמחקה בינתיים מחשבון הפייסבוק של הזמר בה הוא התנצל על דבריו מאתמול והודיע שעד שהשניים לא יושעו הוא יבנה אוהל מחאה אל מול תחנת הרדיו. בקול ברמה ממתינים למופע של אלבז שבינתיים עדיין לא החל...

קטגוריה:

תגיות: