גורמים בתנועת ש"ס הצביעו היום על העובדה שעל אף נטרולו של אלי ישי מקדמת הבמה הפוליטית של ש"ס, הצליחו מקורביו להיכנס לרשויות המקומיות מנגד אנשים הנחשבים מקורבי דרעי כמו אריה כהן בראשון לציון לא הצליחו לעבור את אחוז החסימה ולהיבחר

בשיחה עם מקורבים שהעדיפו להישאר עלום שם בשל חששם להיחשף ביקשו להעביר עם "כל האמת" מסר שבו הם קוראים ל"חשבון נפש מאריה דרעי שלא סיפק את הסחורה", לטענתם עם אלי ישי הדברים היו נראים אחרת לפחות בשני מקומות.

הראשון והכואב ביותר הוא אלעד, אלי ישי היה מציב מועמד אחר ולא את קריספל שעורר אנטוגניזם אפילו בקרב קהלים מצביעי ש"ס. הם מצביעים על אנשים דוגמת יצחק טרבלסי שהיה זוכה לתמיכה רחבה ביותר באלעד גם מהציבור האשכנזי.

המקום השני הוא ירושלים, "היינו סוגרים עסקה עם ניר וזוכים לנתח מכובד ולא מתבזים בגלל הקשרים של דרעי עם ליברמן ולראייה הם מצוטטים את משה כחלון, סגן ראש העיר, שהתחנן בפני אריה דרעי לסגור איתם על סגנים ותפקידים בכירים. "משהוא צריך לתת דיו וחשבון על התוצאות לא ניתן לעבור בשתיקה על מבחן התוצאה והביזיון שכולנו חווינו יחד עם הציבור שהפסיד בירושלים ובאלעד ובעוד מקומות בארץ".

אלי ישי סרב להתייחס לדברים כנראה שהוא העדיף ובצדק שהדברים יאמרו על ידי מקורביו.

קטגוריה:

תגיות: , ,