ראש המועצה יוסי דגן בצעדת אביתר: לעולם לא נתייאש

הסרטון המוצג כאן הינו חלונית מוטמעת מתוך אתר האינטרנט יוטיוב. זכויות היוצרים בתוכן שייכות ליוצר התוכן. קישור קרדיט למקור התוכן: לחיצה כאן

לפרטים ודרכי הגעה לצעדה: לחצו כאן

ארגוני הימין מתאחדים: צעדת ענק לאביתר

עשרות ארגוני ימין יקחו חלק בצעדת הענק לאביתר בחול המועד פסח

נחלה, ז' בניסן ה'תשפ"ג (29/03/2023)

המונים יצאו מהבית להילחם על קול הימין. כעת הימין נערך לאירוע הבא. עשרות ארגונים מגוונים בימין כבר הודיעו כי יקחו חלק בצעדת ענק לאביתר בחול המועד פסח.

בין הארגונים: ישראל שלי, עד כאן, הביטחוניסטים, תנועת הריבונות, תנועות הנוער בני עקיבא, עזרא ואריאל, תנועת בית"ר, רבני תורת הארץ הטובה, חוג הפרופסורים לחוסן מדיני וכלכלי, פורום בוחרים בחיים ועוד.

יו"ר תנועת נחלה דניאלה וייס: "ראינו בעצרת הענק ביטוי מובהק לכך שהעם בישראל אינו מוכן לוותר על מדינה יהודית. יש לעם ישראל ערכים חשובים שלא נוותר עליהם - בהתיישבות, במשילות, בזהות היהודית של המדינה".

"כעת, לאחר השהיית הרפורמה לטובת פסק זמן וחשיבה לאומית, אנחנו חייבים להזכיר לעצמנו ולעולם מדוע הרפורמה כל כך חשובה - לתת ביטוי בפועל לערכים החשובים שנרמסו ברגל גסה, שנה אחרי שנה, על ידי הבג"ץ".

"בפסח הקרוב נרים את הרוח, ונצעד באלפינו לאביתר, בקריאה לחזור להקים יישובים חדשים ביהודה ושומרון, בנגב ובגליל. לא רק כתשובה לטרור, אלא בשמחה בריאה של עם ישראל הבונה את ארצו".

"לפני שנה וחצי עזבנו בצער את היישוב אביתר. כל מפלגות הקואליציה התחייבו לחזור לאביתר מיד לאחר הקמת הממשלה. העם יגיע בעזרת השם בפסח כדי לחזק את הממשלה, בדרישה לאכלס את אביתר, ולחזור לממש בגאון את כל הערכים היהודיים והציוניים המעניקים למדינת ישראל עוצמה ותעוזה, ואשר אליהם כספנו, ולמענם מסרנו את נפשנו מאז ראשית הציונות".

מאיר ליוש, תושב לוד, איש אסטרטגיה הפעיל ברשתות החברתיות והשתתף בהפגנה בירושלים אמר: "הצעדה לאביתר היא ההמשך הישיר של הפגנת הענק בירושלים. הציבור בימין הצביע לממשלת ימין ולמדיניות ימין, ומגיע לו שקולו ייספר. אנחנו לא אזרחים סוג ב'! הקול שלנו לא שווה פחות בקלפי! אסור שהמדינה תיכנע למי שמחזיק בכח ובשאלטר באופן אבסולוטי. אם הדמוקרטיה הישראלית תאבת חיים, ההתיישבות היא הצעד הבא שלא נתון בידיהם של אחרים. אביתר בראש!"

שרה העצני כהן, יו"ר תנועת ישראל שלי: "לאחר שלושה חודשים בהם הימין ישב בבית וחיכה לשינוי שלא הגיע, הוא יצא השבוע בהמוניו לרחובות ירושלים בזעקה לשינוי במערכת המשפט ולעיוותים ארוכי השנים שאנחנו חיים בהם".

"אבל אקטיביזם הוא לא רק מתוך זעם אלא גם מתוך תקווה ובניית החיים. אנחנו בימין צריכים להמשיך ולהפגין גם בעד ההתיישבות לבניית עוד ועוד יישובים, להפריח את ארץ ישראל. הצעדה לאביתר והדבקות באביתר הם כל כך חשובים. בואו גם אתם בחול המועד פסח".

קטגוריה: ,