דוברת הדסה מסרה הבוקר כי הגרח"ע יוסף עבר את הלילה כשמצבו יציב, אך עדין מוגדר כקשה עד קשה מאוד, השינויים הקלים לטובה שדווחו ע"י צוות רופאיו נשמרו גם במהלך הלילה. אתמול במהלך עצרת הרבבות שנערכה בכותל המערבי לרפואתו של מרן דווח כי הוא השתעל בכוחות עצמו דבר שמלמד על השיפור שחל בריאותיו. הבוקר התראיין בקול ברמה יו"ר ש"ס לשעבר, ח"כ אלי ישי, שסיפר כי הוא נמצא ליד מיטתו של הרב ויש שיפור קל נוסף. הוא אמר כי סיפר למרן על דבר העצרת והרבבות שגדשו את הכותל בתפילה לשלומו וניכר היה שהוא מקשיב. על פי ההערכות המשטרה השתתפו אתמול בעצרת לפחות 30 אלף בני אדם שהגיעו מכל רחבי הארץ.

העיתונאי לענייני חרדים בידיעות אחרונות עקיבא נוביק התייחס הבוקר בדף הפייסבוק שלו לאירוע וליחס לרב עמאר, "סתם שתדעו שעצרת התפילה הגדולה אתמול בכותל הפכה לסיפור קמצא ובר קמצא מודרני. הרב שלמה עמאר, שנוא נפשה של משפחת יוסף, הגיע להתפלל על רבו ונדחק לאחורי הבמה. בני משפחת יוסף עמדו עם הגב אליו והתעלמו מקיומו. אחד המארגנים אפילו כתב הבוקר בקבוצת ווצאפ ש"לא ברור לי מי הזמין אותו". פשוט תזכרו מי השפיל אתמול את מי" כתב נוביק.

במהלך העצרת התייחס הרב שלמה עמאר עצמו לפרסומים שקשרו אותו למלחמות הירושה בש"ס, הוא דחה את הדברים מכל וכל ואמר שאלו שטויות של ילדים קטנים והוא אינו קשור אליהם אפילו לא בעקיפין.

צילום: עקיבא נוביק

קטגוריה:

תגיות: , ,