ארגון 'עד כאן' הפועל כנגד הארגונים האנטי ישראליים בישראל הגיב להחלטת בית הדין בהאג "בית הדין בהאג, מתודלק מארגונים אנטי ישראליים מקומיים המוציאים דיבתם של חיילי צה"ל ושל ישראל בעולם - בצלם, שוברים שתיקה יש דין ונוספים. החלטת בית הדין, היא קריאה אחרונה למדינת ישראל לשים סוף לפעילות העויינת של ארגונים אלו. זו פעילות שפוגעת בביטחון ישראל, נותנת גב לאוייבי ישראל ולטרור להמשיך ולפעול ומסרסת את היכולת של מדינת ישראל להגן על עצמה. הפתרון הוא אחד - לסגור את הארגונים הללו ויפה שעה אחת קודם."

נזכיר כי רק אתמול (ג') הגישו לוחמי צה"ל אשר לחמו בצוק איתן תביעת ענק שניה, יחד עם ארגון 'עד כאן' כנגד 'שוברים שתיקה' ומנהליו, וזאת בגין הוצאות דיבה ושקרים שפורסמו בחוברת ע"י 'שוברים שתיקה' לאחר הלחימה במבצע 'צוק איתן' בה נטען כי חיילי צה"ל ביצעו פשעי מלחמה במהלך המבצע, טענות אשר התבררו כשקריות. בתביעות דורשים הלוחמים יחד עם 'עד כאן' סכום של מעל ל-3.5 מיליון ש"ח פיצוי לחיילים, וכן הסרת כל הפרסומים והתנצלות.

מצ"ב התביעה:
תביעה נגד שוברים שתיקה


קצת על ארגון "עד כאן!" - מוציאים את האמת לאור

החברה הישראלית ומדינת ישראל נמצאות בשנים האחרונות תחת מכבש לחצים בין לאומיים ופנימיים, במטרה לגרום למדינת ישראל לשנות את דמותה וערכיה.

מובילי המאבק הם קבוצה של עשרות ארגונים ועמותות הפועלים תחת הכינוי של 'ארגוני זכויות אדם', במימון זר. הם פועלים בשטח, בתקשורת, בערכאות המשפטיות, במסדרונות הכנסת ומשרדי הממשלה, בתקשורת הבינלאומית ואל מול ממשלות זרות.

חלק מהארגונים הללו פועלים באופן גלוי, וחלק באופן מוסתר.

לפני מספר שנים, החלטנו לחקור את פעילות הארגונים האלו לעומק. מבפנים.

החלטנו לקחת על עצמנו דרך ארוכה, מסוכנת וקשה, עם מעט אמצעים, כי חשוב לנו שהאמת תצא לאור.

בשנים האחרונות אנו פועלים בתוך הארגונים הללו, כדי לחשוף את האמת.

את הממצאים המרכזיים שפרסמנו עד כה, תוכלו למצוא באתר.

האתר של ארגון עד כאן:

//www.adkan.org.il

קטגוריה:

תגיות: , ,