גם בליכוד מתקשים להתמודד עם נושא הבחירות המקומיות נתניהו מתקשה להחליט במי לתמוך בירושלים שם מקורבו משה לאון מועמד אך נתניהו עדיין לא תמך בו בפרוש והיום מתברר כי גם בנתניה ישנן בעיות כשאפילו שלט בחירות תמים מעורר מהומות.

סיעת הליכוד בנתניה מתמודדת רק למועצה. בשבוע שעבר פרסמה הסיעה מודעות בעיתונות המקומית תחת הכותרת "מרים צריכה ליכוד חזק במועצת העיר - ליכוד חזק, נתניה חזקה".

ראש העיר, מרים פיירברג, שהיא חברת מרכז ליכוד, אך מתמודדת לראשות העיר בראש רשימה עצמאית, הגישה עתירה לוועדת הבחירות המרכזית בדרישה להורות לליכוד לא לעשות שימוש בשמה בקמפיין.

חיים פרידריך, יו"ר סיעת הליכוד בנתניה ומי שהיה מנכ"ל העירייה תחת פיירברג, אמר בתגובה: "אני לא מבין למה ראש העירייה כועסת, זה אך טבעי שהליכוד בנתניה יתמוך במרים. אנחנו בסך הכל מבהירים לבוחרי הליכוד בנתניה, שמהווים שליש מבעלי זכות הבחירה בעיר (כ-50 אלף בעלי זכות בחירה), במי מבין המתמודדים לראשות העיר אנחנו תומכים".

בנוסף פורסם כי ביקורו של שר הביטחון משה בוגי יעלון בסניף הליכוד בנתניה, שהיה אמור להתקיים מחר, בוטל כנראה בשל המצב הביטחוני והוא ידחה למועד אחר. יעלון היה אמור לפתוח מחר את קמפיין הבחירות של סיעת הליכוד בנתניה המתמודדת על מקום במועצת העיר וביקורו היה צפוי למשוך את התקשורת שצמאה להצהרות ביטחוניות.

קטגוריה: