מי שאחראי ללהיט "אליך מרן" השיר שעד היום – שנתיים אחרי, לא מפסיק להתנגן בתחנות הרדיו. הילד שזכה לשיר מול מר"ן פאר הדור הרב עובדיה יוסף שליט"א יחד עם אחיו כפיר, נמצא כיום בניהול חדש של דוד ביתן, כשלהיט אחד מבית היוצר של השניים (הללויה) לא מפסיק לככב בתחנות הרדיו ובערוץ היוטיוב – מוציא להיט שני לכבוד רבי נחמן מאומן ולכבוד ראש השנה המתקרב.

"הכל התחיל משיחת טלפון שקיבלתי מחברי היקר עמירם בן לולו מרדיו קול ברמה" מספר ביתן "עמירם יזם רעיון שמיד יצא לפועל, ביקשנו ממאזינים לשלוח מילים לשיר חדש על רבי נחמן ואת הזוכה בשיר הטוב ביותר נזכה בכרטיס טיסה לאומן"

אלפי פקסים נשלחו לתחנת רדיו קול ברמה, אלפי כותבים, בניהם תמלילנים מהשורה הראשונה, מאות אלפי מילים ורק זוכה אחד!

לאחר יומיים של סינונים רבים נמצא הזוכה המאושר "ארז סיני" שעלה לשידור ביום שלישי האחרון וסיפר שבמשך שש השנים האחרונות נסע באדיקות לקברו של רבי נחמן מברסלב אך השנה לא הסתייע בידו להשיג סכום כסף לטיסה. "אני זוכר שאמרתי לאשתי – אם אני חושב לרבנו, הוא ידאג להביא אותי" מספר סיני.

ארז סיני אומנם כתב את מילות השיר, אך הפזמון שונה בידי דוד ביתן והזמר איציק אשל, מה שייצר להיט מובטח בתחנות הרדיו, היוטיוב וגם ברכבי ה"נ נח" שכבר קיבלו את הסינגל לידיהם ומשמיעים את השיר בחוצות הארץ.

בדרכו של פרטוש מוצאים הצלחה רבה בזכות קולו המעורר רגש רב, ביצועיו המרשימים והטונים אליהם מצליח הוא להגיע.

אריה לומד בתלמוד תורה מידי יום כשגם בשעותיו הפנויות בבית לא מש מהגמרא ולומד יחד עם אביו ואחיו.

"מיד אחרי החגים" מבטיח דוד ביתן מנהלו החדש של אריה פרטוש, "נוציא שיר חופה מרגש שעוד לא נשמע כמוהו – ואף ייצא דואט יחד עם אחד מגדולי הזמר המזרחי."

[//upload.kolhaemet.co.il/2013/08/partush1.mp3/3]

קטגוריה:

תגיות: ,