איפור כלות מקצועי

המרחק בישראל בין הפריפריה למרכז אינו גדול אמנם מבחינה גיאוגרפית, אך הרבה פעמים קיימים פערים די גדולים מבחינות אחרות, דוגמת תקציבים ממשלתיים, הזדמנויות תעסוקה, רמת מחירים ועוד. אך קיימים גם תחומים מסוימים בהם הפריפריה אינה נופלת מהמרכז כלל וכלל. תחום אחד בו ניתן להעיד כי בפריפריה, ובמיוחד בצפון הארץ ובגליל המערבי, קיימת התרחשות ופעילות שוטפת אשר אינה נופלת במאומה מזו של מרכז הארץ, הוא תחום הטיפוח והקוסמטיקה, וספציפית התחום של איפור כלות ובכלל כל מה שנוגע בעיצוב שמלות כלה צנועות לדתיות וכל מה שנשים דתיות צריכות בערב המיוחד כל כך של החתונה שלהן.

באזורים שונים בפריפריה ובעיקר בגליל המערבי ומישור החוף הצפוני ניתן למצוא כמות מכובדת של סלוני טיפוח וקוסמטיקה ושל בעלי מקצוע בעלי שם בתחום זה. אזור נהריה והקריות שופע בגני אירועים ואולמי שמחות המארחים אלפי חתונות ואירועים חגיגיים בשנה, ותחום הטיפוח ואיפור הכלות מפותח בהתאם, כמו גם מעצבות האופנה שמציעות מגוון רחב של שמלות כלה צנועות לנשים דתיות.

 

היכן נמצא איפור כלות וטיפוח מקצועי בצפון?

נניח ואנחנו תושבי הצפון או מתגוררים באזור אחר בארץ אך מעוניינים להתחתן באזור הצפון – היכן נמצא את סלוני היופי והטיפוח האיכותיים ביותר וכיצד נוודא כי אנחנו מקבלים את שירותי הקוסמטיקה ואיפור הכלות הטובים והמקצועיים ביותר עבור החתונה שלנו?

ובכן, תחום הטיפוח ואיפור הכלות המקצועי התפתח כאמור בצפון בהתאם למרכזי האירועים והחתונות הגדולים. אלו מן הסתם התפתחו בקרבת ריכוזי האוכלוסייה הגדולים של הצפון, בעיקר באזור נהריה, עכו, הקריות וחיפה כמובן. כך, ניתן למצוא בערי הצפון הללו את כמה מסלוני היופי ומאפרי הכלות הטובים והנחשבים בארץ.

אך אין זה אומר כמובן שאתם חייבים להתחתן בעכו, נהריה, חיפה או הקריות, על מנת לקבל את שירותי איפור הכלות והטיפוח הטובים ביותר. בניגוד לנגב, הצפון אינו אזור גדול או רחב במיוחד מבחינה גיאוגרפית. גם אם אתם מתכננים לערוך את החתונה שלכם באזור הגליל או אפילו ברמת הגולן המרוחקת, אתם עדיין בטווח של שעה עד שעה וחצי נסיעה מאזור נהריה, כך שתוכלו להגיע לסלוני הטיפוח של האזור או לדאוג כי מאפרת כלות מקצועית תגיע לאזור החתונה. בנוסף, מקומות מסוימים המארחים אירועים חגיגיים בצפון הארץ מציעים שירותי טיפוח ואיפור משלהם, ולמעשה בעצם מארגנים בעצמם את מאפרת הכלות המקצועית שתגיע עד לאזור ה"מרוחק" בו נערך האירוע. כאמור, המרחקים בצפון אינם כל כך גדולים, כך שמדובר בפריפריה הקרובה יחסית למרכז.

לפחות בכל הנוגע לחתונות ואיפור הכלה, אין צורך להתפשר על איכות השירות שתקבלו במידה ואתם מתחתנים בפריפריה, ולא במרכז הארץ.

 

ומה בנוגע למחירים?

כאן דווקא ניתן הרבה פעמים למצוא הבדלים, לטובת הלקוח כמובן. מרבית השירותים הניתנים באזור הצפון בפרט, ובפריפריה בכלל, הינם זולים יותר מאשר מקביליהם במרכז תל אביב. לכן, מבחינה זו כלות המתחתנות באזור הצפון מרוויחות פעמיים – גם שירותי איפור וטיפוח איכותיים מהשורה הראשונה וגם מחירים אטרקטיביים יחסית למרכז, לפחות בחלק מהמקומות.

קטגוריה:

תגיות: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,