מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א
פרשת ראה תשע"ט
נמסר ביום ראשון, כ"ד אב תשע"ט (25.8.2019) | 08:30

”ראה אנכי נותן לפניכם היום ברכה וקללה את הברכה אשר תשמעו אל מצוות ה' אלוקיכם אשר אנכי מצוה אתכם היום והקללה אם לא תשמעו אל מצוות ה' אלוקיכם וסרתם מן הדרך אשר אנכי מצוה אתכם היום ללכת אחרי אלהים אחרים אשר לא ידעתם" (דברים יא, כו-כח).
כל דרכיו של הקדוש-ברוך-הוא הן אמת ויושר. בורא עולם לא עשה רע לאף אדם בעולם ולא פגע באף בעל חיים, לא בכוונה, לא בלי כוונה ולא בטעות. ברא את העולם הזה לחיים טובים וישרים, אמת ויושר כמו האמת והיושר שבשמיים. בגלל שחטאו אדם הראשון ואשתו, אכלו מעץ הדעת טוב ורע והנחש הטיל זוהמתו בחווה, הסתבך העולם והתערבבו הטוב והרע. אנשים בעולם הזה מסובכים, פעם רע להם ופעם טוב, פעם הם עצובים ופעם שמחים, פעם מאושרים ופעם בדיכאון, פעם עניים ופעם עשירים, לא טוב להם לישון ולא טוב להם לא לישון, פעם הם חולים ופעם בריאים, הכל בגלל המלחמה עם הטוב והרע שיש לכל אדם בגופו. אצל היהודים מרגישים ממש את ההבדלים בין הטוב והרע כי יש להם נשמה והם רחמנים. לגוי יש חלק קטן מאוד של טוב והרבה רע, הרע שולט אצלו כי אין לו נשמה. רק אם יתגייר ויהפוך להיות יהודי המקיים את מצוות עם ישראל, יקבל נשמה.
במעמד הר סיני בחר אותנו בורא עולם שאמרנו 'נעשה ונשמע' ונתן לנו את הכלים הטובים ביותר איך לחיות בדרך הכי טובה. כלי ראשון - עשרת הדיברות, התורה, לימוד תורה וקביעת עיתים לתורה. כלי שני הן התפילות, תרי"ג מצוות ואמת ויושר. כלים אלה נותנים לאדם שלמות של טוב באופן קבוע ואדם שישתמש בהם תהיה לו הצלחה בחיים, יהיה תמיד שמח בחלקו כי הוא הולך לפי ההוראות והכללים שנתן בורא עולם ליהודים. לא תהיה לו שום בעיה בחיים.
אבא שבשמיים תמיד צודק, אף פעם לא טעה, לא יטעה, לא מטעה ולא עושה רע לאף אחד. את הרע עושה האדם לעצמו. אדם שבוחר בקללה, יסתבך עם הקללה. אדם שבוחר בדרך הטובה, ביושר, בקיום עשרת הדיברות, לימוד תורה ותפילות, שמכבד, אוהב ומוותר לכל יהודי, שמקיים 'ואהבת לרעך כמוך' ונוהג בדרך ארץ שקדמה לתורה, אדם זה בוחר בברכה שנותנת לו חיים.
בגדים בוגדים באדם. צריך בגדים יפים ונאים המכבדים את האדם, אבל באותה מידה צריך גם הלב להיות מכובד ומכבד, טוב ורחמן. לא רק חיצוניות יפה, גם פנימיות.
שנאת החינם ולשון הרע שבין חברי הכנסת, שרים ומפלגות, ימין ושמאל, הכל יחזור אליהם ויש כאלה שגם יכנס בהם כוח הנחש, יכנסו למצב של שיגעון ויזדקקו לטיפול פסיכיאטרי. אדם שמדבר יותר מידי לשון הרע ושנאת חינם, מתחבר אליו הנחש בתוך גופו הרוחני והאדם משתגע, מתבלבל לו המוח. לכן אסור לדבר לשון הרע, דיבה ושנאת חינם על אף אחד. כל חבר כנסת יגיד איזה דברים טובים הוא מתכנן לעשות בעם ישראל. לא צריך לדבר דברים רעים על אנשים כדי להפיל אותם, הם לא יפלו. אף אחד לא יכול לפתות את עם ישראל ולהגיד לו במי לבחור, העם לא טיפש, העם חכם מאוד ויודע מי רמאי ומי ישר, מי מדבר אמת ומי מוציא דיבה ולשון הרע, מי משקר ומי לא משקר. בורא עולם נותן באדם חן בעיני אלוקים ואדם.
בורא עולם רוצה ימין. הימין שומר על כל חלקי ארץ ישראל, פועל להקים כוללים, בתי כנסת וישיבות, דואג לנזקקים ומרבה אהבה ושלום בין אנשים.
מי שלא לומד תורה שיתגייס לצה"ל, אם הוא כשיר לגיוס.
אנחנו נמצאים בתקופה של מלחמת קיום בין הטהרה והטומאה. כל אחד רוצה לשלוט על מדינת ישראל. יש הפרעות קשות בעניין השליטה בעם ישראל. במדינת ישראל המצב הכלכלי מצוין, המצב המדיני מצוין, המצב הביטחוני מצוין, הכל בישראל טוב, חוץ ממאה ועשרים חברי הכנסת וחלק מראשי הערים, יש מלחמת עולם ביניהם.
הימין צריך לעלות! ירצו או לא ירצו, לא משנה מי יהיה ראש הממשלה. עד שמשיח צדקנו יתגלה, לא יקום ראש ממשלה רציני. מאריק שרון ועד עכשיו - אין ראש ממשלה. אריק שרון היה ראש הממשלה הרציני האחרון שקבע בעצמו, כל מי שבא אחריו לא קובע, הקבינט והמפלגות קובעים לו מה לעשות, מושכים אותו בחוטים, שולטים בו, מזיזים אותו ומניעים אותו, אין לו שליטה. מאז אריק שרון אין בארץ ישראל ראש ממשלה שיש לו עצמאות ויכול לשלוט, ולא יהיה עד שיתגלה מלך המשיח בפרהסיה. אז זה לא משנה מי יהיה ראש ממשלת ישראל, זה או זה.
כל יהודי ויהודי לבחור בימין! ימין עושה חיל. ימין זה טהרה וקדושה. ימין זה אמת ויושר. ימין זה הגנה על אדמת הקודש ודאגה לנזקקים בארץ ישראל. ימין עושה חיל זה דרך למשיח צדקנו!
הקדוש-ברוך-הוא רוצה לראות שיש אהבת חינם, שלום ואהבה בעם ישראל, והעיקר שכל יהודי ויהודי יקיים את עשרת הדיברות, אמונה וחסד. כך יהיה טוב לישראל וכך יומלך מלך המשיח!
אנו נמצאים במשקל מתנדנד, כולם מרגישים ערפול, טלטלה, חוסר שקט, אין נחת. שקט, נחת ושלווה יהיו כשיהיה הימין ומשיח מעל הימין. אם אתם חס ושלום בוחרים בדרך הלא נכונה, יהיו עיכובים קשים. תבחרו בדרך הטובה והכל יפתח לטובה, זה מה שמבקש בורא עולם. יפתח לכם דרכים שלא חלמתם עליהן! לכו בצד הימין! בורא עולם אוהב את כל היהודים ואת כל העולם כולו ויש לו דרך אותה הוא רוצה! תשמעו לקדוש-ברוך-הוא 'ובחרתם בברכה' - יהיה לכם טוב עד בלי די!
הפלסטינים, החמאס, הג'יהאד וכל הפלגים המבולבלים האלה, אין להם דין ואין להם דיין. אין להם רחמים. הם שונאים את היהודים סתם.
באזורי חברון, מזרח-ירושלים, שכם וג'נין, מבעבעת אכזריות לפגוע ביהודים. יש להם תוכניות אינסוף לפגוע ביהודים.
אין בעיה עם המוסלמים שגרים מחוץ לגבולות ישראל. יש בעיה עם המוסלמים הפלסטינים שהם בעלי תעודת זהות כחולה וגרים בתוך ישראל, חלק מהם בעייתיים מאוד, הם מחופשים. הם לא מקבלים את 'תוכנית המאה' של טראמפ, לא יהיה ולא יקרה. הם לא רוצים תוכנית, רוצים רק כסף וכסף וכסף, להרוג ולהשמיד. אין להם דין ואין להם דיין, הם כמו חיות.
לתת גיבוי לחיילי צבא הגנה לישראל, לתת להם ביטחון, לתת תדרוך מחדש לצה"ל כדי לעצור את עודף הביטחון שקיבלו המוסלמים הפלסטינים והחמאס מול אזרחים יהודים חפים מפשע. בבתי הספר שלהם, מכיתה א', במקום אלף-בית-גימל, הם מלמדים איך לפגוע ביהודים. כולם אותו דבר.
בכל גבולות ישראל להיות ערניים, לתת הרבה ביטחון לחיילי צה"ל, בזכותם אנחנו חיים ומוגנים.
משיח צדקנו עובד עשרים וארבע שעות וכדאי לכם להאמין שהוא קיים, נמצא ופועל. מי שמאמין יהיה במעגל הראשון. מי שלא יאמין שזה יקרה, יסבול. משיח מקבל הוראות מבורא עולם ישר לתת-המודע שלו.
הקדוש-ברוך-הוא אוהב ורוצה לשמוע לימוד תורה ותפילות של עם ישראל, את בקשותיו של משיח על עם ישראל ואת עם ישראל שיבקש מהקדוש-ברוך-הוא את מלך המשיח.
בעיראק, איראן ולבנון, המוסד יודע כל דבר.
עיראק שמחה מאוד על מה שעושה שם חיל האוויר הישראלי, שמשמיד את האיראנים ואת הטילים שלהם. העיראקים יודעים שאיראן רוצה לכבוש ולשלוט בעיראק כי היא הרוסה ולכן הם שמחים מאוד שצה"ל וחיל האוויר מפוצץ את האיראנים בעיראק. בעצם העזרה באה מישראל לעיראק.
סוריה נמחקת, נמחקת ונמחקת, הופכת לקמח. גם המלחמה עם הטורקים, גם מלחמה עם עצמם, גוג ומגוג בסוריה ובכל העולם בכלל.
תורכיה ארדואן אין לו כוח לדבר, התבגר ונחלש, הוא ייפול בקרוב והכל ייהרס. המורדים בתורכיה מחכים להפיל את ארדואן. דאע"ש שולט בתורכיה.
איראן פוחדת מישראל פחד מוות. היא יודעת שכל מפעלי האטום באיראן נמצאים תחת ידיעה ושליטה של השב"כ, המוסד וצה"ל שמכירים בדיוק כל נקודה ונקודה במפעלים. איראן יודעת שצה"ל יכול להשמיד את כל המפעלים בזמן קצר ביותר.
צה"ל לא מתאמן לחינם, ההפצצות בעיראק, בלבנון ובסוריה ובכל מקום, זה גם הפצצות וגם אימונים. ירדן בבועה גדולה מאוד, רעבים ללחם, צמאים למים ואוכלים זה את זה.
מצרים סיסי שמח וטוב לו, איש חכם מאוד ונבון וטוב למצרים. יש קנאים שלא אוהבים אותו כי הם קנאים, סתם שנאת חינם. ארה"ב עוזרת מאוד לסיסי, ישראל עוזרת מגינה ושומרת על סיסי כי הוא איש אהוב, איש שלום ואהבה. סיסי תשים גבולות בין מצרים לחמאס ודאע"ש אל תחבר אותם אליך, יש להם כל הזמן תוכניות רעות נגדך. סיסי סוגר עין פה, פותח עין שם, על כל מה שנכנס ממדבר סיני לרצועת עזה, כדי שיהיה שקט למוסלמים הקיצוניים כי הם עושים תמיד בעיות. סיסי שישמור על עצמו מהמוסלמים הרעים הקיצוניים.
רוב מדינות העולם רוצות ייעוץ ועזרה של המוח היהודי שבארץ ישראל. ליהודים שגרים בארץ ישראל יש פטנטים והרבה סוגי סטארט-אפים שיכולים לעזור כלכלית, ביטחונית, מדינית וחברתית ולשפר את החיים בכל מדינות העולם.
אנטישמיות קשה מאוד, מאוד, מאוד, באמריקה הצפונית והדרומית, בכל אירופה וחלק מאסיה. רק רואים יהודי עובר, נכנס להם שיגעון בלב ובראש והם רוצים לפגוע בו. לא משנה אם היהודי מחופש או לא מחופש, הם יודעים שהוא יהודי לפי ההליכה, העיניים והמבט. כדאי ליהודים לברוח מהר ולא לבטוח לא בארה"ב, לא באמריקה הצפונית, לא הדרומית ולא באירופה, ממש לברוח משם ולבוא לגור בארץ ישראל הקדושה, פה אמא פה אבא.
בנות יהודיות אסור להסתובב לבד, אתן לא רואות מה קורה מסביב, הם מחכים מתי לפגוע.
המוסלמים באירופה, באמריקה הצפונית והדרומית ובארה"ב רוצים למחוק את הנוצרים ואת היהודים ביחד, רוצים לשלוט בעולם ולגמור עם הנצרות ועם היהודים. אם הערבים בארץ ישראל היו חכמים, היו כולם בורחים מפה. המוסלמים רוצים לכבוש את אירופה והם מצליחים. אמרו בתקשורת שהם כבר הקימו באירופה מסגד שמכיל שלושים אלף איש. זה יימשך, הם יקימו עוד הרבה מסגדים.
הטלטלה בעולם תימשך, שריפות, סערות בים, רוחות קשות, רעידות אדמה, צונאמי, התפרצויות הרי געש, סיבוכים עם מטוסים וטיסות, סיבוכים של מטוסים באוויר וסיוטים בטיסות, יהיו כל מיני הפרעות. זו האמת. מה שאנחנו כותבים פה זו האמת, זה הולך לקרות. זו לא קללה, חס ושלום. פשוט בורא עולם מנער את העולם לדרך חדשה וטובה.
חשים דברים קשים בארץ ישראל, אין שקט בישראל, אין שלווה בישראל, אין רוגע בישראל וזה משפיע על כל העולם. כל התהליך שקיים עכשיו בישראל ובעולם - ממנו יוצא משיח לאור! הקדוש-ברוך-הוא מקשה ומקשה, יש ערבוביה, תסבוכות והפרעות קשות בין בני אדם, קושי על קושי, צרה מביאה צרה, בעיה על בעיה, כל זה - להביא לגילוי משיח! כדי שייצא משיח בפרהסיה! כדי שיהיה ערך אינסופי כשייצא משיח בפרהסיה! כדי שאנשים יעריכו מה זה משיח, העולם עובר טלטלה קשה מאוד מאוד! אחרי כל הדברים הקשים האלה, צרות על גבי צרות - ייצא משיח! אין חזרה! משיח צריך לצאת! זה הולך ונהיה יותר ויותר קשה, ועוד קשה, כדי שאנשים יעריכו את ביאת המשיח, את יציאת משיח צדקנו! משיח לא יורד מהשמיים. משיח זה בן אדם רגיל מישראל, שנולד מאמא בארץ ישראל. יהיה קשה להאמין שזה הוא כי אנשים רגילים לחומר, למשחק, לרעש החומרי, לפרסום ולבגדים משונים. לא יאמינו שזה הוא כשיראו משיח כמו דוד המלך, שהיה פשוט-עם, עם בגדים פשוטים, או כמו משה רבנו שהיה פשוט-עם, עניו מכל אדם על פני כדור הארץ, על פני האדמה, או אלישע שהיה חורש מאחורי השוורים ובא אליהו הנביא והסמיך אותו במקומו. היום אותו דבר בדיוק! משיח לא צריך שיהיו סביבו מאות אנשים כדי להגיד שהוא משיח. משיח לא צריך ללבוש חליפות מיוחדות כדי שיגידו שהוא משיח. משיח לא צריך תפאורה ופרסומת בתקשורת ובטלוויזיה כדי שיגידו שהוא משיח. משיח לא צריך כלום, עניו וצנוע מכל אדם. משיח זה לא ארמונות ופאר העולם, משיח בא לגאול את העולם, לסלק את הטומאה מן העולם, בא לבטל את זוהמת הנחש מן העולם ובא להציל את כל היהודים בעולם הזה ואת שאר בני העולם הזה. זה משיח. אחרי כל הקושי והקושי והקושי הזה, הצרות הצרורות, הבעיות הקשות - אחרי כל זה ייצא משיח! כדי שיעריכו מה זה משיח בעולם הזה. הקדוש-ברוך-הוא מקשה ומקשה כדי שיתחננו לפניו ויבקשו שימליך את מלך המשיח בפרהסיה! עם ישראל תבחרו בברכה ויהיו לכם החיים הטובים ביותר!

קטגוריה: ,