מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א
לפרשת תזריע תשע"ט
נמסר ביום ראשון, כ"ד באדר-ב' תשע"ט (31.3.19) | 8:30

פרשת תזריע עוסקת בטהרת המשפחה ופרשת שמיני עוסקת בחלקה במאכלות אסורים. מי שאוכל מאכלות אסורים כמו ירקות לא נקיים, בשר לא כשר, מערבב חלב ובשר, פשוט נדבק בסיטרא אחרא ומשקץ את נפשו וגופו, רוח הטומאה שורה עליו והוא אינו מצד הקדושה, נאחזים בו מצד הטומאה. הוא משוקץ בעולם הזה ומשוקץ בעולם הבא. המוח שלו מקבל טמטום, הוא הופך להיות אטום, קשה לו לקלוט, קשה לו לזכור, חי באופן קבוע בסוג של בועה. הגויים בנויים כך, הם אוכלים מה שיש. אבל יהודים, יש להם נשמה שהיא חלק אלוקה ממעל, יש להם רוח קדושה ונשמה טהורה שנתן להם בורא עולם, גם נפש טהורה יש בגופם. לכן יהודי שאוכל מאכלות אסורים מטמא את הנפש שלו והופך אותה לנפש בהמית. ככל שאוכל יותר מאכלות אסורים, נפשו הבהמית מתפשטת ומתרחבת בגופו והופכת להיות כנפש הבהמה שאכל, הדם שלו הופך לבהמי וככל שהנפש הבהמית מתרחבת, אין מקום בגופו לנשמה.
הקדוש-ברוך-הוא לא נתן למשה רבינו לינוק מהמצריות אלא רק מאמו, כדי לשמור על נפשו הטהורה שלא תיהרס. זו אחת הסיבות שאם צריכה להניק את ילדה שנה לפחות, כדי שעל ידי חלב האם יהיה חיבור בין נפש הילד לאמו. ילד שיונק, דמה של אימו זורם בו והוא מחובר להוריו, אוהב ומכבד את הוריו לתמיד. ילד שלא יונק, חי עם הוריו מתוך הרגל.
שרה אמנו ילדה את יצחק כשהייתה בת תשעים ואברהם בן מאה. לעגו להם הבריות, איך יכול להיות ששני מבוגרים אלה הביאו ילד לעולם? ליצני הדור אמרו שהם לקחו ילד מהשוק, שאולי יצחק מאבימלך, חלילה. אחרי הלידה הזמינה שרה את כל הנשים למסיבה עם ילדיהן, בלי המניקות ושרה בעצמה הניקה את כל התינוקות הרעבים. יש אומרים שאותם תינוקות שינקו משרה, התגיירו כעבור זמן כי הדם של שרה, החלב שלה, השפיע על הנפש שלהם להתגייר ולהיות יהודים.
אם יהודייה חיה, חס ושלום, עם גוי, ילדם יהיה יהודי בגלל הנפש שלה. ילד יהודי עם הפרעות שצריך לטפל בהן כדי להחזיר אותו להיות נקי. יהודי שחי, חס ושלום, עם גויה, ילדם יהיה גוי כי הדם של האמא קובע והנפש שלה טמאה, בהמית. האבא נותן את העצמות והלובן והאמא את הגידים, העור, הבשר והדם. בדם יש חיות והנפש מתחברת אליו, לא לעצמות. הנפש מתחברת לרוח שבלב והרוח מתחברת לנשמה ולכל הגוף. זו הסיבה שרק ליהודים יש נשמה שהיא חלק אלוקה ממעל.
הרבה מחלות קשות יש במאכלות אסורים. חושבים שזה טעים אבל זה טעים רק לנפש הבהמית, משתיק אותה. זה לא טעים לנפש הטהורה.
יהודי צריך להתקדש עם זוגתו, הכוונה לקדושה וטהרה, טהרת המשפחה, מקווה. שיהיה שלום ואהבה ביניהם, שיהיו גוף אחד. בעל ואישה זו שלמות של גוף אחד וכששומרים על טהרת המשפחה, הילדים באים לעולם טהורים. ההורים צריכים לשמור על ההיריון תשעה חודשים, לא לריב ולא להתווכח ביניהם. לאמא אסור להיות במתח ולא בכעס, לא התפרצויות, לא תלונות, לא התמרמרות ולא לאכול מאכלות אסורים, צריכה להיות רק בשמחה כל היום, לקרוא תהילים ומשניות, תפילה אחת ביום ולקיים את עשרת הדיברות. התינוק שייוולד מהריון כזה יקבל נשמה זכה וטהורה כי אימו עשתה זיכוך כמעט מלא לנפש הבהמית שלו כבר בעודו ברחם. אם ההורים נוהגים בדרך הזאת מהיום הראשון, יום המצווה, לאורך כל ההיריון, התינוק נולד כבר מזוכך, צדיק. אם לא, ייקח לו עשרים שנה לתקן את עצמו שיוכל ללכת בדרך הטובה והנכונה. לפעמים נראה שהילדים טובים אבל אי אפשר לדעת מה יהיה בעתיד יכול להיות שהוא טוב, יכול להיות שהנפש שלו בעייתית. ליהודים - זו הדרך, זו הנוסחה. רק בורא עולם קובע אם ייוולד בן או בת, רק אבא שבשמיים קובע לפי הבקשות והתחנונים של ההורים ולפי מה שרואה לעתיד כדי שיהיו מספיק בנים ובנות, שתהיה שלמות ויהיה לכל אחד זיווג.

העולם כולו וארץ-ישראל הקדושה, נמצאים בתקופה לא קלה בכלל. בעל כורחם, ירצו או לא ירצו - משיח יתגלה. כל הבלבול בישראל ובעולם - כי משיח צריך לצאת לעולם. כל הבלאגן בבחירות, ימין ושמאל, שמאל וימין, לא יודעים במי לבחור, לא יודעים במי להאמין, הבלבול בתוך עם ישראל שכבר לא מאמינים באף אחד, שאיבדו כיוון ולא יודעים במי להאמין בימין או בשמאל, נמצאים בבלבול ואין להם החלטה סופית - הכל בגלל גאולה וגילוי משיח בזמן הקרוב. כדי שכולם יחד יזעקו לבורא עולם 'רוצים משיח! רוצים את ההנהגה שלך הקדוש-ברוך-הוא דרך משיח!'. התבלבלה דעתם של בני האדם.
הצדיקים בשמיים צועקים וזועקים לקדוש-ברוך-הוא שיגלה את מלך המשיח, שתהיה תחיית המתים. הם נמצאים בתוך מערות והיכלות בשמיים, יש נר דולק בכל מערה ולומדים תורה כל היום. הם פועלים ונושמים, מחכים ומחכים, עוזרים לנו לבקש את מלך המשיח.
את הבלבול הגדול בבחירות עושה בורא עולם, כדי שיתחילו לבקש את מלך המשיח, את הנהגתו של בורא עולם, כי אי אפשר להאמין בבשר ודם. הקדוש-ברוך-הוא יעזור לעם ישראל ולעולם כולו דרך משיח צדקנו, את העזרה במאת האחוזים יקבלו דרך משיח צדקנו. היום מקבלים עשרים-שלושים אחוז עזרה, עליות וירידות, לא יודעים מה יילד יום. אבל כשמשיח ייצא לאור בפרהסיה - ידעו בביטחון מלא מה יהיה בכל שניה ושניה ושהכל טוב לעם ישראל ולעולם כולו, אין אחורה. כולם מרגישים שכאילו אין אוויר וקשה לנשום, כדי שיזעקו שמשיח ייצא לאור. משיח נותן חיות, אוויר לנשימה, חיות לגוף, משמח את הלב ואת הנשמה. דרך משיח מתרפאים ומבריאים כולם. משיח זה חיבור לבורא עולם ישירות, מבורא עולם למשיח ומהמשיח לאדם. למשיח יש את התפילות והברכות שלו לעם ישראל ובמיוחד במיוחד לצבא-הגנה-לישראל, לשוטרים ומשמר הגבול, אנשי הביטחון. יש לו עבודה מרובה, עשרים וארבע שעות שהוא מגן ושומר על כל גבולות ישראל בתפילה, כי הקדוש-ברוך-הוא שומע למשיח ישירות. משיח יש לו כח מעל כל ברייה בעולם, יש לו צינור ישיר לבורא עולם. כרגע הוא פועל ועובד בהסתרה. הוא לא מחפש פרסום, הוא מתפרסם דרך בורא עולם. כשיגיע היום, מלך המשיח ייצא בסערה גדולה! פתאום יבוא היום! התאריך בידי בורא עולם בלבד, לא בידי מלאכים, צדיקים או נביאים ולא כתוב. כל הסימנים שיש עכשיו מראים שמשיח צריך לצאת עכשיו! בכל שניה ושניה! אלה הסימנים. העולם כולו בתוהו ובוהו וגוג ומגוג והולך לכיוון חורבן. שמונה מיליארד אנשים בעולם שנמאס להם אחד מהשני, שונאים אחד את השני, מחפשים לאכול אחד את השני ולפגוע אחד בשני. יותר גרוע מחיות. העולם בדרך הזאת הולך לחורבן שלא יישאר אף אחד בעולם הזה. אלה סימני משיח, סימנים שמשיח צריך לצאת. כמו שהיה בזמן נוח כשהקדוש-ברוך-הוא הביא מבול לעולם והשאיר את נוח ומשפחתו החיות, הבהמות והעופות שהיו בתיבה. היום זה סגנון אחר, היום משיח ייצא לאור בפרהסיה, יעצור את כל התוהו ובוהו בעולם, מי שיישאר יישאר, ויתחיל לתקן את העולם כולו ליושר, אמת, אהבת חינם, רוך ורחמים, יסלק את הטומאה מן העולם, יבנה את בית המקדש השלישי, יביא את כל היהודים לארץ ישראל. כל המפריעים שבישראל, הגויים, יברחו לבד מפה, כל הערבים שמפריעים ומציקים יברחו לבד בזמן שייצא משיח לאור. זו דרך המשיח לתקן את העולם וזה עכשיו! לא להתמהמה, לא ללעוג למה שכתוב, לא להגיד 'כן אמרו כבר מזמן'. מי שילעג יש לו בעיה להיות במעגל ראשון. מי שישמח במה שכתוב פה, דברי אלוקים חיים - יחיה לעולמים.
בגבולות ישראל יש ענן אש שמגן ושומר על גבולות ישראל. העולם מבין שישראל, היהודים שגרים בישראל הם עם מיוחד, והעולם עינם צרה, מקנאים בעם ישראל.
פוטין פועל עם ישראל בסתר. גם הוא מבקש מישראל לא לעשות רעש בגבולות ברצועת עזה, ללכת בדרך השקטה.
טראמפ מעביר כסף למצרים והם מעבירים לרצועת עזה כדי שיהיה שקט.
אבו-מאזן מחכה בכיליון עיניים שתהיה מלחמה עם החמאס כדי שצה"ל יבטל את החמאס.
הממשלה ואלופים בצבא לא רוצים מלחמה כי יכולים להיפגע המון חיילים ואין לזה פתרון. לא מסכנים חיי אדם כשאין פתרון. אסור לסכן חיילי צה"ל אם אין פתרון. בינתיים הם מפעילים את חיל האוויר, חיל הים, תותחנים וטנקים, עד שיבוא מלך המשיח ויעשה סדר לעולמים! הממשלה והצבא הולכים בדרך לא דרך כדי לא לגרום למלחמה. צה"ל ערוך לכל תרחיש, נמצא בכוננות לתקוף מתי שצריך. צה"ל הצבא החזק ביותר בעולם! למה חזק ביותר בעולם?
א. כי הם יהודים.
ב. כי יש להם נשק ותחמושת הכי משוכללים בעולם.
ג. כי הם האנשים הכי חכמים ונבונים בעולם, אנשי דעת.
ד. כי הקדוש-ברוך-הוא נמצא עשרים וארבע שעות עם חיילי צבא-הגנה-לישראל, עם המשטרה, עם השוטרים ומשמר הגבול, אנשי הביטחון, השב"כ והמוסד.
אנחנו לפני חג הפסח, חג החירות. הקדוש-ברוך-הוא נמצא פה בארץ ישראל הקדושה. 'ועשו לי משכן ושכנתי בתוכם' (שמות כה, ח), מדובר על בתי הכנסת שנמצאים בארץ ישראל. לפני קום המדינה, הייתה השכינה שוכנת בכל מקום ומקום בעולם. משקמה מדינת ישראל, בורא עולם בכבודו ובעצמו שוכן בתוך בתי כנסת וישיבות בישראל, רק בארץ ישראל. הקדוש-ברוך-הוא הוציא את עם ישראל ממצרים כדי שיבואו לגור בארץ הקודש וחוגג איתנו הקדוש-ברוך-הוא את ליל הסדר ואת פסח בתוך ארץ ישראל הקדושה. אומר הקדוש-ברוך-הוא ליהודים בחו"ל: אתם תבואו לחגוג את פסח בארץ ישראל הקדושה, איתי. לא היהודים שגרים בארץ ישראל יבואו לחגוג אתכם. ההפך הוא הנכון.
בבחירות יעלה הימין. 'ימין ה' עושה חיל'. תבחר המפלגה שלא תיתן חלקים מארץ ישראל, שתביא יהודים עולים חדשים לארץ ישראל, שתקים כוללים, בתי כנסת, ישיבות ומקוואות, שתשמור על טהרת וקדושת ארץ ישראל כי אין לנו לאן ללכת. אנחנו יהודים וצריכים לגור בארץ ישראל.
בורא עולם אומר חבל על לשון הרע, ניבול פה, רכילות ושנאת חינם. חבל על הכסף של הפרסומים. 'ימין ה' עושה חיל'. בורא עולם קובע מי יהיה בממשלת ישראל. כמו שקבע שטראמפ יהיה, כנגד כל הסיכויים. כמו שקבע שפוטין יהיה, גם פה קובע הקדוש-ברוך-הוא מי יהיה. אמרנו כבר מה הדרך שרוצה הקדוש-ברוך-הוא הוא שתהיה בממשלת ישראל.
ארה"ב טראמפ שמח מאוד על הטוב שהוא עושה לקדוש-ברוך-הוא. משמח את הקדוש-ברוך-הוא שהוא עוזר לארץ ישראל הקדושה ומכבד את היהודים בישראל. טראמפ יודע שעם ישראל מיוחד, שהעולם כולו חי בזכות ארץ ישראל הקדושה והיהודים שגרים בארץ ישראל. טראמפ עושה הכל ביושר, עושה רצון ה' מלא. וכן, הוא משמח את הקדוש-ברוך-הוא!
פוטין אוהב את עם ישראל היהודים ועוזר בדרך מסתורית, בדרך שלו.
סוריה מתה וחיה, חיה ומתה. כל פעם שהאיראנים וכל מיני משוגעים למיניהם אוגרים נשק ותחמושת כשזה מתאסף ואין להם עוד איפה להסתיר, המחסנים מלאים - צה"ל מפנה להם מקום ומפוצץ את כל התחמושת והנשק, מנקה את המקום.
אסונות טבע ימשיכו, שריפות, רעידות אדמה, שיטפונות, התפרצויות הרי געש, קרח, אוניות בים, סיבוכים במטוסים, תסבוכות, לוויינים יסתבכו (למעט הלוויינים של היהודים). התקשורת והאינטרנט יעלו ירדו, יעלו ירדו, תאונות אוטובוסים, רכבות, הפרעות, הפגנות בעולם, סיבוכים בתוך מדינות ועם שכנותיהן. האנטישמיות תתגבר, תתגבר ותתגבר עד שייקחו את הבתים של היהודים והיהודים יברחו משם, לא יהיה להם איפה לגור. ייקחו להם את העבודה, את המכוניות ואת הבתים. היהודים בחו"ל חיים באשליות שהכל בסדר. כל יום מקבלים מכות בגוף, אלפים בשעה בכל העולם וזה ימשיך ויתגבר עד שיבואו לגור בארץ הקודש.
כל מקום שיש בו זימה ותועבה, מציק מאוד לקדוש-ברוך-הוא. הקדוש-ברוך-הוא הורס ופוגע באותו מקום ובאותם אנשים.
בישראל הכל טוב, גשם טוב. הגשם זה דיבורו של בורא עולם איתנו, שאוהב אותנו. הקדוש-ברוך-הוא מגלה לנו את כל הדברים הנפלאים שיש בישראל. יש הכל בישראל, כל פעם מופתעים מדברים חדשים. בישראל יש את כל הדברים היקרים בעולם כולו, ימצאו אותם בשלבים, יהלומים, נפט, גז וכל מתכת יקרה. ישראל היא ראש כדור הארץ. ישראל קטנה, והאור והרוח של ארץ-ישראל עוטפים את כל כדור הארץ. הראש, המוח והלב של כל העולם זה ארץ ישראל. העולם כולו סקרן לדעת מה קורה בארץ ישראל, שבזכות ארץ ישראל העולם כולו חי. שמונה מיליארד אנשים, הבהמות והחיות, חיים כולם בזכות האור שנמצא בארץ ישראל בלבד אצל היהודים בארץ ישראל.
ירדן לא יכולה לעשות כלום, רובם מסתננים. המלך מחובר לישראל בשקט, כמו מצרים.
תורכיה, ארדואן מדבר נגד ישראל כדי שיגידו שהוא חזק, סוג של התנשאות, עד שיפול.
עיראק אין שום תועלת. הבהילה את היהודים עם הטילים בזמן סדאם חוסיין, היום משלמת עד בלי די.
סוריה כבושה על ידי רוסיה. רוסיה מנהלת את סוריה. הסורים פגעו בחיילי צבא-הגנה-לישראל במלחמת יום הכיפורים באכזריות הכי קשה בעולם, בורא עולם לא סולח להם. מי שנוגע ביהודים במיוחד בחיילי צבא-הגנה-לישראל היהודים - בורא עולם משמיד אותו מעל פני כדור הארץ.
איראן בדרך למות. איראן מתה כל יום יותר מאתמול. יש לה פחד מהקדוש-ברוך-הוא לפגוע בישראל. הם שולחים אחרים לפגוע בישראל. הם יודעים שאם הם ילחמו ישירות נגד ישראל, כל מפעלי האטום יתפוצצו להם בפנים והסוף של איראן יגיע יותר מהר.
צפון קוריאה ממשיכים עם השלום, בא להם התיאבון. טראמפ נגד מלחמות, בא לעזור לצד הטוב בעולם. רוצה שיהיה שקט ושלום בעולם. שיעודדו אותו בארה"ב ויתנו לו כוח, הוא שליח ה' שבא לעזור לארץ ישראל מהצד החומרי, מהצד הארצי.
בארץ ישראל הכל טוב ומבורך. הרבה יהודים ויהודיות חוזרים בתשובה. הימין יעלה.
יהודים יקרים, צריכים לוותר על ההתבוללות, לא להתבולל, לא שנאת חינם, לא שתיה חריפה, לא סמים ולא הימורים, כל זה מרגיז את הקדוש-ברוך-הוא, כל זה הורס את העם היהודי.
כל מי שמפריע לישראל, שרוצה לקחת חלקים מארץ ישראל, בורא עולם יפגע בו קשות, אם בני אדם, נשיאים או ארצות.
כולם מחכים ומצפים בשמיים לפתיחת השער השביעי. בארץ עוד לא מבינים כל כך. כשהמשיח יצא לאור בפרהסיה ינקה את כל המעוות בישראל ובעולם כולו וכולם ישמעו להוראותיו ללא יוצא מן הכלל, כל סוגי העדות וכל סוגי בני האדם בארץ ובעולם!!

באדיבות: אתר "תאיר נרי"

קטגוריה: ,