מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

לפרשת כי-תבוא תשע"ח

נמסר ביום ראשון, ט"ו באלול תשע"ח 26.8.18 | 8:30

 

הקדוש-ברוך-הוא נותן בכל שנה ושנה, הזדמנות לילדיו היהודים לחזור בתשובה ולהידבק בריבונו של עולם. נותן את הסליחות, את ראש השנה, עשרת ימי תשובה, יום הכיפורים, סוכות והושענא רבה. חג הסוכות הוא כוח השמחה והתשובה.

לפני ראש השנה ויום כיפור, פורסת הנשמה של האדם לפני הקדוש-ברוך-הוא את כל מה עשתה במשך השנה, מה תיקנה, מה קלקלה ושואלת את הקדוש-ברוך-הוא מהי הדרך לתקן, למרות שהאדם לא מרגיש כלום. הנשמה פורסת את כל האמת, כי הקדוש-ברוך-הוא אמת. כשהקדוש-ברוך-הוא שומע את האמת, מתמלא רחמים על האדם. כשיהודי מספר את האמת לקדוש-ברוך-הוא, זה אומר שהוא מאמין בקדוש-ברוך-הוא, שהוא מכבד את הקדוש-ברוך-הוא ושהוא אוהב את הקדוש-ברוך-הוא. אדם שמשקר, שלא עושה וידוי ושלא מודה באשמה - זה אדם שלא מאמין בקדוש-ברוך-הוא ולא מאמין שהקדוש-ברוך-הוא יודע עליו מה עשה כל ימי חייו. כשהנשמה פורסת את כל האמת לקדוש-ברוך-הוא והאדם עושה גם וידוי ואומר את כל האמת לקדוש-ברוך-הוא, הוא מקבל חנינה, מחילה וסליחה מהקדוש-ברוך-הוא. כי הקדוש-ברוך-הוא אמת וחותמו אמת. אדם שמשקר לקדוש-ברוך-הוא, לא נשמע בשמיים ולא בארץ.

אדם שמתבלבל וטועה במשך 12 חודש, נאספים לו כל יום חטאים. יש כאלה שמתפללים יש כאלה שלא מתפללים, יש שלומדים תורה ויש שלא לומדים, שומרים מצוות ולא שומרים. במשך 12 חודש נאספים לו הרבה חטאים והוא לא מרגיש שיש לו כל כך הרבה, אבל מרגיש שיש לו סיבוכים ובלבולים ולא יודע מאיפה זה בא. דרך הסליחות, לימוד התורה, תפילות ראש השנה, עשרת ימי תשובה, יום הכיפורים וסוכות - האדם מזדכך.

בראש השנה ויום הכיפורים נסלח לאדם ונמחל לו. בסוכות והושענא רבה השמחה מחליפה את כל החטאים של האדם, החטאים שנשרפים ונעלמים בזכות התשובה. השמחה זה האור הגנוז שנותן לאדם להתגבר על כל המכשולים לעוד שנה קדימה.

אנשים שנמצאים באמת, אנשים לא מבינים אותם בגלל האמת. מתי מעכלים? כשמקבלים מכות וייסורים. אז מבינים ומצטערים מדוע לא העריכו מספיק את האיש שדיבר אמת לטובתם. לכן לוקח זמן לתקן. ולא הכל מובן מאליו. החן והחסד, הנתינה ותיקון המידות, מעלים את האדם ברוחניות וכך מתקרבים לטהרה.

 

החיים והמוות בידי בורא עולם, אף אחד לא מבין ולא יכול להבין, למה הקדוש-ברוך-הוא מחליט לקחת נשמה אליו. אסור לנו להתווכח ולשאול שאלות. הנשמות בעולם העליון ובעולם התחתון לא מספרות לחברותיהן מה עשו ומה לא עשו.

היהודים צריכים לקיים מצוות ה', 'נעשה ונשמע'. כשיהודי מקיים 'נעשה ונשמע', הקדוש-ברוך-הוא מגן ושומר עליו מכל פגע, מחלה ובעיה.

רוב הנהרגים והנפצעים בתאונות הדרכים, זו בחירה שלהם, זה מתוך שאננות, פזיזות וחוסר מחשבה - לא להאשים את הקדוש-ברוך-הוא.

בארץ ישראל יש הכל, לא חסר כלום. להמשיך לקנות בתים, לא לחכות ארבע שנים, לא לחכות לשום הצעה, פשוט לקנות. עוד מעט יחסרו בתים. יגיעו מאות אלפים ומיליוני יהודים והמחירים יזנקו.

כל הבכירים בצבא ובממשלה שמקבלים החלטות בענייני חמאס והפלסטינים: לא להאמין לחמאס, לא לפלסטינים, לא לאבו מאזן ולא לחיזבאללה, הם שקרנים, רמאים ורוצים להרוס את ארץ ישראל. לא יהיה שלום עם החמאס ולא עם הפלסטינים לעולם. נכון שבכירי הצבא והממשלה עושים הכל כדי להגן על חיילי צה"ל ולהחזיר אותם הביתה, אבל צריך שיקול דעת ותבונה, שלא יהיה נזק לארץ ישראל.

חמאס ואבו מאזן, פלסטינים, ג'יהאד ופת"ח לא רוצים שלום, רוצים למחוק את השם 'ישראל'. לא עוד הרבה זמן, קרוב הזמן - הם יִמָחקו מן העולם.

הקדוש-ברוך-הוא אומר: 'השמאל היהודי והימין היהודי, כולכם ילדיי, להתאחד ולהפסיק קנאה ותחרות. שתהיה אהבת חינם ביניכם לעשות את תפקידכם באמונה לעם ישראל'. אסור לתת לעמים אחרים להשפיע על עם ישראל. ישראל קטנה מאוד בעולם. רצועת עזה, פת"ח חמאס, פלסטינים, ג'יהאד – לכולם יש מקום לגור בכל העולם, בלבנון מצרים, ירדן, עיראק, סוריה ובכל מדינות ערב. במצרים גרים מצרים, בירדן גרים ירדנים, בישראל גרים יהודים. אסור לתת חלקים מארץ ישראל הקדושה! סנטימטר אחד לא לתת!

רוסיה, פוטין נהנה לשלוט במזרח התיכון, לא בגלל שהוא אוהב אותם, אך ורק מאינטרס כלכלי שלו.

ארה"ב, טראמפ מוכיח לכל העולם שהוא עושה שלום ונותן לכל אחד את המתנה שלו. הקדוש-ברוך-הוא עוקב אחריו, אם יש מצב של 'פזילה' לא נכונה מול ארץ ישראל, מול מדינת ישראל, הוא מסתבך עם הקדוש-ברוך-הוא וההגנה שלו נופלת. טראמפ נבחר על ידי הקדוש-ברוך-הוא והוא צריך להגן על ארץ ישראל הקדושה ולא לתת סנטימטר אחד מאדמת הקודש. לפלסטינים יש את מדבר סיני, רפיח, אל-עריש, אפשר לִבנות שם גם בשביל מאה מיליון בני אדם.

הקדוש-ברוך-הוא מקפיד מאוד, על מדינות, ראשי ממשלות ונשיאים שרוצים לפגוע בארץ ישראל. אם הקדוש-ברוך-הוא מקפיד על צדיקים כחוט השערה, בטח ובטח שיקפיד על טראמפ או על כל נשיא שרוצה להפריע ולקחת חלקים מארץ ישראל. ההקפדה של הקדוש-ברוך-הוא קשה מאוד, והוא מוריד את ההגנות. בחר הקדוש-ברוך-הוא את טראמפ והוא העביר את השגרירות לירושלים. שימשיך עם הטוב שעשה מההתחלה וכך יקבל את העזרה של הקדוש-ברוך-הוא במלואה. אם לא יעשה - ילך מדחי אל דחי.

יש סיבה שהקדוש-ברוך-הוא שם את טראמפ ואת פוטין לשלוט בעולם, כדי לעזור לארץ ישראל הקדושה, ודרך ארץ ישראל הקדושה - מתקיים כל העולם.

חיזבאללה ונסראללה הולך ומתמוטט כלכלית, גם נהרגים לו הרבה אנשים. נלחם על הקיים יום-יום, הוא ואנשיו.

איראן מתה. מתה מפחד מישראל. משתוללת ומאיימת על ישראל.

שידעו כל העמים על פני כדור הארץ – אף אחד בעולם לא יכול לאיים, להציק ולהפריע לארץ ישראל, למדינת ישראל. פעם זה היה אפשרי, היום יקבלו מכות קשות ביותר, את עשר המכות מהקדוש-ברוך-הוא. אז בבקשה, עמים בעולם כולו ונשיאים, תעשו חשבון, לעשות רק טוב. כל הנשיאים, ראשי ממשלות והעמים מסביב לישראל ובעולם כולו שיעשו טוב לארץ הקודש וליהודים שגרים בארץ ישראל בלבד, יהיה להם שפע ורווחה וחיים מוגנים ושמורים.

צפון קוריאה, בגלל הבלבול בממשלת טראמפ והבעיות שיש בארה"ב, עצר את עצמו ולא ממשיך לקיים את הבקשות של טראמפ. קים - חבל לך! כדאי לך לקיים את מה שהבטחת לנשיא ארה"ב.

ירדן תמשיך להיות בהמתנה כל ימי חייה. אוכלים אותה חיה ורומסים אותה.

אבו מאזן יהפוך את כל העולם כדי שהמילה שלו תתקיים. מודיעים לו משמיים: 'המילה שלך לא תתקיים! לא רק שלא תתקיים, עוד תקבל הנחתה על הראש!'.

חמאס ממשיך במרץ לחפור מנהרות והכל רמאות.

מצרים, סיסי בא לקראת ישראל, כי הישועה שלו באה מישראל. מנסה לגשר בין החמאס לישראל לשלום.

צה"ל להיות ערני. עושים הפסקת אש, כדי לקדם את השלום והחמאס והפלסטינים אוספים עוד תחמושת, עוד נשק ועוד מנהרות, הכנות להפתיע את ישראל. הדם שלהם זה להרוג, אין להם רחמים.

סוריה נמצאת בתוך בועה. ימשיך ההרג והבלאגן בסוריה, הקדוש-ברוך-הוא מפרק אותה כל יום ביומו, כדי שלא יפריעו לארץ ישראל.

תורכיה, ארדואן מגדף ומקלל. לא יעזור לו כלום. הכלכלה תיפול ותהיה לו מהפכה.

איראן תתפרק, תיהרס ותהיה מהפכה.

בכל מדינות אירופה המסתננים, הפליטים והשודדים עושים חורבן והרס בכל העולם ובאירופה במיוחד. רוצים שהעולם יהיה מוסלמי. באירופה זה הולך לכיוון השמאלני, השמאל והמוסלמים מתקדמים בקצב מהיר ביותר. דאע"ש קם לתחייה ועוד מעט יתחילו פיגועים קשים.

יהודים שגרים בחו"ל לברוח משם לישראל! לוותר על הכסף - החיים שווים יותר מכל הכסף.

צריך לפזר את כל הבנייה לאורך גבולות ישראל, לא ליישב רק את מרכז הארץ. היום הטילים מגיעים גם לאלף ק"מ, חמש מאות וגם מאתיים ק"מ.

המוסלמים בעלי תעודת זהות כחולה מסוכנים ביותר. צריך לאסור דגלי אש"ף בישראל.

יימשכו השיטפונות, התפרצויות הרי געש ואש, רוחות קשות ורעידות אדמה. עדכון לעולם: סוף הרע הגיע!

ממשלת ישראל, לבנות בתים צמוד לגבולות ישראל. לברוח מהמרכז. יבואו מאות אלפים ומיליוני יהודים בזמן הקרוב, באים כל חודש בחודשו.

בארץ ישראל הקדושה יש משיח חי בדורנו ובארצנו, הוא מגן ושומר על עם ישראל, פועל עשרים וארבע שעות, בלילה וביום. משיח עוזר, מקיים ומבטיח ודבריו מתקיימים וכל כולו להציל כל יהודי ויהודי ואת אדמת הקודש. בישראל הכל טוב! יש ענני אש ששומרים על גבולות ישראל. משיח מחכה ומצפה כל רגע ורגע. כל יהודי ויהודי מצפה כל רגע ורגע לבואו של משיח. הכל מוכן ומזומן בשמיים למעלה ובארץ למטה. מחכים לרגע, כמו צירי לידה וכך משיח בדורנו. בורא עולם אומר, אין עצירה, משיח מתגלה בפרהסיה. נגמר לאלו שאומרים 'דור בא ודור הולך' וחושבים שלא יהיה שינוי. השינוי הוא הדור הזה שבו יתגלה בפרהסיה. זה השינוי. פתאום!

הקדוש-ברוך-הוא נתן ונותן וייתן לכל יהודי ויהודייה לדעת בתבונה מי זה המשיח!

 

באדיבות: אתר "תאיר נרי"

קטגוריה: ,