יו"ר הקואליציה ח"כ דודי אמסלם קיים לפני זמן קצר תדרוך עיתונאים כנהוג במשכן הכסת לפני סיום מושב, כאשר במהלכו התייחס לסוגיית חוק הגיוס וכן לסוגיית חוק הלאום שעומדים בשיאי של ויכוח בין החרדים

יו"ר הקואליציה דודי אמסלם אמר במהלך התדרוך לגבי מצב שבו יחליטו החרדים לפרוש במידה ובג"צ לא יתן ארכה לחקיקת חוק גיוס: ״מבחינתנו זה החלטה שלהם. ירצה להתפטר, שיתפטר. החרדים עבורנו הם מיקשה או מכלול אחד, אגודת ישראל ודגל התורה הם מפלגה אחת עבורנו. ואם ליצמן יחליט להתפטר או לפרוש מן הקואליציה, אז אתם מבינים את המשמעות… למרות שבזמנו ליצמן פרש ונשאר אבל אם יפרוש לחלוטין אז לא תהיה קואליציה״.

אמסלם התייחס לחוק הלאום, ולשאלת אתר 'אקטואליק' על האיום של החרדים לגבי השפה הערבית ואמר: "לא שמעתי על שום איום מצידם, כרגע אנחנו עובדים על העברת החוק, ומאמינים שזה יקרה עד סיום המושב שיכול להמשך גם עד יום שישי".

יו"ר הקואליציה התייחס לבחירות לראשות עיריית ירושלים ואמר: "אני לא מודיע במי אני תומך לעירית ירושלים. כרגע אין מועמד ליכודניק, אם יהיה מועמד ליכוד,ר הקואליציה ח"כ דודי אמסלם קיים לפני זמן קצר תדרוך עיתונאים כנהוג במשכן הכסת לפני סיום מושב, כאשר במהלכו התייחס לסוגיית חוק הגיוס וכן לסוגיית חוק הלאום שעומדים בשיאי של ויכוח בין החרדים לקואליציה.

באדיבות אקטואליק

קטגוריה: