הרשות השנייה לרדיו ולטלוויזיה פותחת בהליכי הפרה מול הזכיין של הכדורגלן לשעבר אייל ברקוביץ לאחר שפער את פיו כנגד החרדים. המשמעות של ההליך היא – שרדיו 102 בו משדר ברקוביץ עלול להיקנס בשל הדברים החריגים.

לידי הרשות הגיעו מספר פניות מצד מאזינים חרדים ששיגרו מכתבים זועמים על הדברים שאמר ברקוביץ, במהלך ראיון עם הח"כ לשעבר יגאל גואטה בדיון שעסק על הפסקת משחקי הכדורגל בשבת.

במהלך ראיון עם חבר הכנסת לשעבר יגאל גואטה, הטיח אייל ברקוביץ (כדורגלן עבר)כלפי ח"כ לשעבר יגאל גואטה: "אתה גנב וכל הסיעה שלך גנבים המקום שלכם בכלא" אמר ברקוביץ', לאחר מכן הוא מיהר להתנצל בתורה רפה כלפי החרדים "שכן עובדים".

את הדברים אמר ברקוביץ לאור הדיון שעורר הדים רבים בעקבות בקשת אוהדי ושחקני הכדורגל להפסיק את המשחקים בשבת.

יש לציין כי מגישת התוכנית אופירה אסייג ניסתה למזער את הפגיעה בתוכניתה וניסתה להרגיע את ברקוביץ' אך האחרון המשיך להכפיש את החרדים וקרא לו: "אתם אוכלי חינם פרזיטים וגנבים"

גואטה אמר בתגובה לברקו 'אתבע אותך'.

אייל ברקוביץ אמר בתגובה ל'אקטואליק': "מתנצל בפני מי שנפגע זה היה בלהט הדברים שום דבר אישי"

לברקוביץ המכונה בתכנית 'ברקו' מיוחסות אין ספור התבטאויות השנויות במחלוקת בעיקר בתחום הספורט שם הוא נוהג לכתוש את המאמנים והשחקנים, לשיא היה זה כאשר תקף בשידור יממה לאחר פטירתו של שדר הספורט מאיר איינשטיין ז"ל את המנוח, וזכה לביקורת נוקבת מצד מאזינים רבים ואנשי תקשורת.
באדיבות אתר קוקר

קטגוריה: