באדיבות הקול היהודי
בני משפחתה של תהילה אלבז שנהרגה בתאונה הקטלנית בדרך לאילת בשבוע שעבר יערכו הערב (ב') אזכרה פתוחה לציבור לתהילה בירושלים, וזאת במטרה לקדש שם שמיים ולפעול להוצאת בנות נוספות מהקשר עם ערבים.

בני המשפחה ובראשם אמא של תהילה, מחזקים בימים האחרונים בנות שנמצאות בקשר עם ערבים ערבים לצאת מקשרים אלו, וזאת לעילוי נשמתה של תהילה, אשר לדבריהם עברה מסכת של ניצול והתעללות מצד ערבים שונים. לקול היהודי נודע כי מה בנות כבר יצרו קשר עם ארגון להב"ה במטרה לנתק את הקשר עם ערבים וחלקן כבר נמצאות במקום מבטחים הרחק מהאיומים שנמצאים על ראשן מצד עבריינים ערבים.

במהלך השבעה אף הגיעה לבית המשפחה נערה שקיבלה על עצמה להפסיק לצאת עם ערבים וזכתה לחיזוק גדול מאמא של תהילה, חיה, ואף תרמה כסף להקמת המצבה שלה. "הם מרביצים והורגים את הבנות שלנו. הבת שלי היתה באה הביתה עם כל הפנים כחולות. תבינו עם ישראל, אלא שאמרו נגד ממבנות ישראל אני אומרת לכן תיזהרו לכם אין ביטחון וזה יכול לקרות לכל אחד, אלאו נשמות טהורות שאבדו, הם לוקחים אותן מהבתים שלנו מהאמהות שלנו. אבא שבשמיים תציל את הבנות האלו".

הערב בשעה 19:00 תיערך באולמי היכל דוד ברחוב אהליאב 14 בשכונת רוממה בירושלים האזכרה בהשתתפות בני המשפחה ורבנים.

בני המשפחה הודיעו כי ישמחו לקבל סיוע כספי לשם הרמת הערב וחיזוק הבנות, חלקן חברותיה של תהילה שהבינו כעת לאיזה מצב הן עלולות להגיע.

לתרומות ניתן להפקיד בחשבון של בני המשפחה:

בנק פאגי, סניף 175, מס חשבון 025089, ולציין עבור 'תרומה לעילוי נשמת תהילה'

"היום בו תהילה הכירה את השטן"

בתוך כך, אחותה של תהילה, אורטל, פרסמה פוסט בפייסבוק בו סיפרה על מותה של תהילה:

"אני יושבת וקוראת את כל הפוסטים של כולם, כמה כואב לכן בנות, כמה "אהבתם" את תהילה, כמה היא הייתה טובה ויפה כמה אתן מצטערות. והלב שלי נשרף והגוף שלי מתכווץ. איפה הייתן כשהיא הייתה בחיים ".

אורטל מתארת את חייה הלא פשוטים של תהילה וכותבת כי "אני יכולה להבין את כל האנשים שמקללים את הבנות שהולכות עם ערבים. לצערי גם אני הייתי עושה בדיוק אותו הדבר.

אני רוצה לומר קודם כל שתדעו תהילה שנאה ערבים פחדה מהם ואם היה ערבי בצד אחד של המדרכה היא הייתה עוברת לשניה. אם אגיד שאני יודעת מתי הכל התחיל אני אשקר. אין לי מושג איך נכנסנו לתוך היום השחור הזה שבו היא הכירה את השטן, אבל זה קרה ותהילה פשוט נמשכה, פשוט נמשכה אחרי השטן. לא הייתה מוכנה בשום אופן לעזוב בשום אופן גם כשקיבלה מכות רצח, פיצוצים בכל הגוף, גם כשקיבלה השפלות, גם שקיבלה בזיונות גם שבגדו בה על ימין ושמאל עם "החברות" הכי טובות שלה ואחרי כל זה היא עדיין רצתה אותו - את השטן.

היא רצתה ולא רצתה!!!

תהילה הייתה נפש טועה שחיה בעולם אכזר בעולם של שקר בעולם רע.

כן היא לא הייתה גרה בבית בתקופה האחרונה אבל היא בחרה בזה. אמא שלי האישה הטובה הצדיקה שמתאבלת על הילדה הקטנה שלה, במהלך כל החיים עשתה הכל בשבילה. ניסתה שתמיד היא תהיה שמחה, השתדלה לעשות את כל הטוב שבעולם כדי שהילדה תהיה שמחה, שיהיה לה טוב. אני בתור אחותה ניסיתי לקרב אותה אליי שתראה חיים אחרים עולם אחר אבל היא תמיד נמשכה לעולם הלא אמיתי שבו היא הייתה חיה.

הרבה אמרו לי איך לא תפסתם אותה? איך לא נעלתם אותה בחדר? איך לא פירקתם אותו מכות? אז אני עונה לכל האנשים ששואלים. לא משנה מה היינו עושים, כלום לא היה עוזר תהילה לא הייתה מוכנה בשום אופן לשחרר ואם זה לא היה השטן הזה זה היה שטן אחר, עד כדי כך היא נפלה לתוך הבור השחור שממנו היא נטמנה תחת האדמה.

לסיום אומר לכל הבנות היקרות האבודות שנמצאות בפיתולי: דרך שימו לב עם מי אתן מסתובבות! שימו לב מה קורה סביבכן! שימו לב!! כדי שחלילה לא תגיעו למקום אליו אחותי הקטנה האהובה האבודה הגיע.

לעילוי נשמת תהילה בת חיה. "ברוך דיין האמת"

אני בטוחה ומרגישה שעכשיו היא במקום באמת הרבה יותר טוב שעכשיו, ממש עכשיו היא מאושרת!

אוהבת אותך אחותי שלי לנצח בליבי תשארי!!!".

קטגוריה: