באדיבות קול ברמה
תוצאות ההגרלה האחרונות של מחיר למשתכן יפורסמו החל מהיום .

השר כחלון התייחס לזוכים בהגרלה הנוכחית ואמר :

"עד עכשיו זכו 12 אלף זוגות צעירים בדירה,אוקטובר-נובמבר אנשים יקבלו כבר מפתחות. אלפים רבים נמצאים עכשיו בשלבי בנייה. יש מנופים שבונים, והיתר נמצאים בהליכי אישור. זה לוקח זמן, אבל זה קורה. במונחים ריאליים המחירים ירדו. אנחנו לא רוצים שתשלמו מחירים מופקעים על דירות, שלא תקשיבו לאינטרסנטים שמנסים לשכנע אתכם".

"הקדמנו את תוצאות ההגרלה, זה היה אמור להיות עוד שבוע, אבל ממחר בבוקר תתחילו לקבל את תוצאות הזכייה. 15 אלף איש יקבלו הודעה שזכו. תבדקו את הסמסים. אני רוצה לברך את כל הזוכים. נגיע כבר ל-27 אלף זוכים, זה כמו הדירות שיש בעיר הרצליה כולה. רק להמחשה".

ואז הגיע עם הבשורה הגדולה :
"עד 15 בספטמבר אנחנו נפתח הגרלה נוספת של עוד 15 אלף דירות. הגרלת הענק הבאה תהיה לא פחות אטרקטיבית. היישובים שיכללו בהגרלה זו יהיו באר-שבע, ראשון-לציון, מודיעין, נתניה, שוהם, בית דגן, רמת-גן, אור-יהודה ואשקלון; וגם במגזר הערבי יהיו הגרלות בנצרת, סכנין ובכפר מנדה. עד סוף השנה אנחנו צופים שיהיו 45 אלף זוגות צעירים שיזכו בדירה, ואנחנו עושים כל מאמץ שגם סדרה ב' יהיו בתמונה. אבל כל סדרה א' יקבלו הדירות כפי שהבטחנו. לזכאי סדרה ב' אני אומר: אל תתייאשו, אנחנו בדרך אליכם".

קטגוריה: ,