אבא שבשמיים אב הרחמים, מרחם על כל העולם ועל היהודים שבחר בהם מכל העמים. בזכות היהודים, בזכות לימוד התורה, התפילות וקיום עשרת הדיברות, העולם חי וקיים. כל כדור הארץ ניזון מאדמת הקודש מארץ ישראל וכל העמים ניזונים מתפילותיהם ולימוד התורה של עם ישראל בארץ ישראל.
בורא עולם כואב מאוד שבעולם כולו ובארץ ישראל הקדושה אין בית שאין בו מחלוקת, שאין בית שיצר הרע לא מפריע ועושה בו סיבוכים ושכל היהודים נמצאים בייסורים קשים. בורא עולם לא יכול לראות עוד את היהודים סובלים והחליט משנת תש"ח (1948) לגאול את עם ישראל.
עכשיו אנחנו נמצאים בשיא השיאים של גאולת עם ישראל ושיא השיאים וְקֵץ הקיצין להמלכת מלך המשיח בפרהסיה. כי אם חס ושלום, מלך המשיח לא ימלוך בזמן הקרוב ביותר, בדור הזה, בתקופה הזאת, בעת הזאת, היום הזה – העולם ייחרב חורבן שלא היה כמותו מתחילת היקום. אז, בורא עולם לא ייתן שתהיה מלחמת אטום שתביא לחורבן העולם. אם היה רוצה להחריב את העולם יכול היה להשתמש בימים ובאוקיינוסים שהם שני-שליש מהעולם.
בורא עולם מתעתע ומסכסך את כל המדינות סביב ישראל ובעולם. כל מדינה ומדינה, כל נשיא או ראש ממשלה, מכל מדינות העולם, כולל כולן, שירצו לפגוע או יתכננו תוכניות לפגוע בעם ישראל, או לקחת חלקים מארץ ישראל – בורא עולם ייתן להם מהלומות שיישארו בהלם ובשוק לכל ימי חייהם. מי שגיבור - שינסה וייראה. ייראו בוודאות בתקשורת העולמית מה קורה לאותה ארץ או אדם שרצה לפגוע או לקחת חלקים מארץ הקודש. זה לא מס שפתיים ולא משחק מה שאומרים פה עכשיו! הליצנים, תחכו ותראו בעיניים מה שקורה בעולם. הליצנים לא רוצים להינצל, הם מעדיפים להתלוצץ ולסבול.
זה חדש עכשיו, כל אדם, יהודי או יהודייה שיֵדְעו במפורש: מי שרוצה לנצל, לרמות, לקחת את ממונו של חברו, חבריו או של יהודים פשוטים הזקוקים לכסף, לעזרה כלשהי, או יהודים שנמצאים במצב נפשי לא טוב, על-ידי שמתחזים לאנשים אחרים או אנשים שמרמים יהודים תמימים הנמצאים במצוקה, כביכול בדרך התורה ובכל מיני שיטות אחרות של 'קדושה' - בורא עולם מזהיר שיהפוך את הקערה על פיה ויגלה בסופו של דבר, בפרהסיה מול כל האנשים, את כל הגנבים, הרמאים והנוכלים, החיים על גבם של מִסכנים הנמצאים במצוקה.
יהודים יפסיקו לרדוף אחרי 'מגלי עתידות' וכל מיני דמיונות של טומאה ושקרים ואחרי כל מיני אנשים שמחליפים שמות - אסור להחליף לאדם יהודי את השם. יש דרך מיוחדת, של גדולי המקובלים שיש להם רוח הקודש, כדי להחליף שם. בורא עולם מזהיר - מהיום זה מתחיל! יהודים היזהרו לכם לא לקיים מה שכתבנו פה עכשיו!
חיזבאללה ונסראללה, אם רק יעז לשלוח טיל או משהו אחר לכיוון ישראל, צבא-הגנה-לישראל יפגע באיראן ויחריב את מפעלי האטום בליווי הקדוש-ברוך-הוא, ליווי מלא של בורא עולם! תהיה להם ברכה והצלחה, כי יש ליווי של הקדוש-ברוך-הוא עם צה"ל! כל התחמושת שמקבל החיזבאללה, נשלחת מאיראן, ואיראן עושה להם שטיפת מוח לפגוע בארץ ישראל הקדושה. הקדוש-ברוך-הוא נותן חכמה בינה ודעת למוסד, לשב"כ ולצה"ל, לדעת איפה לפוצץ תחמושת ונשק שמגיעים מאיראן לחיזבאללה ולנסראללה.
תורכיה עוזרת לקטאר כי היא מדינה של טרור. דאע"ש שולט בארדואן ובתורכיה, ארדואן כפוף לדאע"ש לכן עוזר לקטאר.
אירופה תהיה אפר, כמו שאמרנו פעם. כמות המוסלמים והמסתננים תגדל בכפל כפליים, כדי למלא את כל אירופה. כל מנהיגי המוסלמים בעולם עושים להם שטיפות מוח לכבוש את אירופה. ייכנסו מאות מיליוני בני אדם לאירופה, הבטיחו להם שכשיגיעו לאירופה יהיו ב'גן עדן'. תוהו ובוהו וגוג ומגוג מתחיל לחגוג חזק.
היהודים באירופה חושבים שכל האזהרות מריבונו של עולם זה משחק, עכשיו בורא עולם יראה להם אם זה משחק או לא משחק. לא כדאי לכם לנסות את הקדוש-ברוך-הוא, לא כדאי. כי מי שניסה את הקדוש-ברוך-הוא, נמצא למעלה או שנעלם מתחת לכדור הארץ.
יהודים בארץ ישראל 'ונשמרתם מאוד לנפשותיכם'! אל תזלזלו במשפט הזה כי המשפט הזה הוא ההגנה והשמירה שלכם, הוא המלאך שישמור עליכם. 'ונשמרתם מאוד לנפשותיכם' – אם חלילה תזלזלו, תישארו ערומים ותיפגעו מכל כיוון.
צה"ל להיות עירני מאוד ולשמור על גבולות ישראל. לא לסמוך על הנס ועל התחמושת של צה"ל, למרות שהיא הכי טובה בעולם - צריך 'ונשמרתם מאוד לנפשותיכם'.
המנהרות ברצועת עזה, לפקוח עיניים מאוד ועוד מאוד. הם עובדים עשרים וארבע שעות ביממה, זו הפרנסה שלהם.
סוריה, גבול חיזבאללה לכיוון מטולה, להיזהר, יש לפקוח עיניים ולפתוח אוזניים, שלא יופתעו היישובים באזור סוריה ולבנון מחפירת מנהרות.
הקדוש-ברוך-הוא שומר ומגן על ארץ ישראל הקדושה. הקדוש-ברוך-הוא רוצה השתדלות, שומאזור רים ומגינים למטה והוא מלמעלה מתחבר עם השמירה של היהודים למטה - זו שלמות של הגנת ארץ ושמיים על גבולות ישראל.

קטגוריה: ,