מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א
פרשת תצווה שבת זכור תשע"ז
נמסר ביום ראשון, ז' באדר תשע"ז 5.3.17, 8:30

הקדוש-ברוך-הוא, אבא של כל העולם, טוב ומטיב, נותן לצדיקים ייסורים קשים כדי לכפר על הדור, כי נשמתו של צדיק יכולה לכפר על עשרות אלפי יהודים. הקדוש-ברוך-הוא נותן ייסורים לצדיקים כדי שיתפללו ויבכו אליו, כדי לכפר על כל יהודי ויהודי. כי לחלק מהיהודים אין הבנה ואמונה בקדוש-ברוך-הוא, בעיקר ליהודים הגרים בחו"ל, הם כביכול מאמינים בגויים, חס ושלום, ועל זה כועס הקדוש-ברוך-הוא.
גויים שמתחנפים ליהודים, זה אך ורק מתוך אינטרס ולטובתם, לא לטובת היהודים.
הקדוש-ברוך-הוא מבקש מהיהודים, בני ישראל, לבקש כל דבר ישירות ממנו, וגם מהשליחים שיש לו בארץ ישראל. שהיהודים יבקשו מהשליחים של בורא עולם, שיבקשו רחמים על ארץ ישראל ועל היהודים.
הקדוש-ברוך-הוא אומר לכל הצדיקים: הבכי שלכם קורע רקיעים ומבטל גזירות קשות מעם ישראל, שכולם יידבקו בקדוש-ברוך-הוא ויבקשו שימליך את משיח צדקנו.
מראש חודש אדר, בורא עולם שופט את העולם כולו, כמו בראש השנה ויום כיפור. בחודש אדר מרבים בשמחה והשמחה תכפר על הצער של כל יהודי.
בורא עולם רוצה שכל הרבנים היהודים, הנמצאים בארץ הקודש, ירימו עיניהם לבורא עולם ויתפללו כדי שהקדוש-ברוך-הוא ירחם על כל יהודי ויגלה את מלך המשיח!
בורא עולם מבקש מהיהודים בארץ ישראל ומגדולי התורה להתפלל שתיעצר ההתבוללות בחו"ל, והיהודים יעלו לארץ ישראל ליישב את אדמת הקודש.
חמאס רוצה להתגרות בישראל ולפתוח מלחמה. שחרבם תבוא בליבם וקשתותם תישברנה.
ברצועת עזה יהיו תסבוכות ויהרגו זה את זה.
תורכיה, דאע"ש וכל מיני 'עוזרים' למיניהם הורסים אותה כליל, וארדואן עסוק בלחסל ולהרוג את הבוגדים בו. מהפכה בתורכיה תהיה, ירצו או לא ירצו, תהיה מהפכה.
אירופה, מיליוני פליטים ומסתננים יכסו אותה, מטרתם להפוך את אירופה למוסלמית, הם באים בנעריהם, בזקניהם ונשותיהם. הטעות של אירופה היא שהם חושבים שיש לפליטים שייכות לעניין הפלסטיני בישראל. שיבינו כל מדינות אירופה: אין שום שייכות, יד ה' בדבר לכבוש את אירופה. ארץ ישראל היא מדינה קטנה שלא רואים על המפה ואין קשר לישראל.
האנטישמיות תהיה קשה ביותר, לא רק ליהודים, היא תתפשט גם לנוצרים כי הם שונאים את הנוצרים יותר מאשר את היהודים.
ברוסיה וארה"ב חיים בערך, פעם ככה ופעם ככה. יש בתוכם המון מרגלים, זו שולחת וזו שולחת.
חיזבאללה מחכה לקבל תחמושת מאיראן. צה"ל, להיות ערני ולשים לב לכל דבר.
סוריה, הקדוש-ברוך-הוא הורס והורס, מכלה אותה מעל פני כדור הארץ.
לבנון פוחדת מישראל ומחיזבאללה - יותר.
ירדן, המלך נותן לאבו מאזן, לפלסטינים ולחמאס לעשות בשבילו את העבודה השחורה, הוא עוד רדום. פתאום יבוא היום והחמאס, הפלסטינים והפליטים יהרסו את ירדן. לא שעכשיו הם לא הורסים, גם עכשיו הם הורסים.
מצרים נמצאת עם החמאס כאילו בתקשורת. הם מפרקים מנהרות כדי שהעולם וישראל יגידו 'כל הכבוד למצרים!'. יש במצרים רעב כבד ויש מלחמה בסתר. סיסי תהיה חזק, המוסלמים הקיצוניים מחכים לך בפינה.
איראן פוחדת פחד מוות, שטראמפ יבטל את ההסכם עם אובמה. האיומים על ישראל באים מתוך פחד.
עיראק, כולם נלחמים זה נגד זה, חוץ מדאע"ש שנלחמים בינם לבין עצמם.
כל ארץ ומדינה שפוגעת בישראל, אם בלשון הרע או בדיבורים לא טובים, בורא עולם מכה אותה במקום, אם באסונות טבע או בסכסוכים.
אסונות הטבע ימשיכו כרגיל.
כל הגנבים, הרמאים, אנשי הזימה והשוחד – ייתפסו כולם. היהודים צריכים לקיים את עשרת הדיברות דחוף. ולא להגיד 'לא יכול, לא מאמין בגלל מה שקורה בעולם'. אצל בורא עולם הכל יכול להיות.
הקדוש-ברוך-הוא אוסף את כל היהודים כדי שיהיו במעגל הראשון! משיח פועל ועובד. משיח הוא אדם רגיל, פשוט ועניו, הוא איש אלוקים, הוא מעל כולם. הכוח שיש לו אין לאף אחד! הדיבור והעוצמה, הבקשה והיציבות שיש בו – אין לאף אחד בעולם! כשיחליט בורא עולם לפרסם אותו ברבים – יפרסם. בינתיים, כולם יודעים בוודאות מי זה המשיח, היהודים בישראל וכל העולם.
פורים שמח לכל עם ישראל, בפורים יהיו דברים טובים מאוד לעם ישראל!

באדיבות: אתר "תאיר נרי"

קטגוריה: