מלך מלכי המלכים הקדוש-ברוך-הוא אומר לעם ישראל: הכל מתוכנן, הכל מדויק ובדיוק לפי התוכנית של הקדוש-ברוך-הוא!
ההמתנה להמלכת מלך המשיח בפרהסיה, זה הדבר הקשה ביותר. יש בהמתנה ייסורים וייסורים מכפרים, וכשהייסורים מכפרים - עם ישראל יהיו במעגל הראשון. גם אצל הקדוש-ברוך-הוא ההמתנה להמליך את מלך המשיח היא קשה, וגם אצל ילדיו היהודים ההמתנה היא קשה, בסופו של דבר יקבלו מתנה גדולה לחיי נצח נצחים! הקדוש-ברוך-הוא רוצה להחזיק את המתנה שנותן לעם ישראל, שמחכים אלפי שנים ליום המלכת מלך המשיח בפרהסיה. סבלנות יהודים יקרים!
למרות שהאמהות מחלו, סלחו ושיחררו את משיח עליון ומשיח תחתון ונשאר רק להכריז על מלך המשיח בפרהסיה, למרות שהכל טוב בארץ ישראל, יש שלב אחר שלב ועוד שלב. גם לקדוש-ברוך-הוא קשה ההמתנה, לא לחינם ההמתנה.
בזמן הקרוב, בדורנו - נזכה להמלכת מלך המשיח בפרהסיה. יהודים יקרים תאמינו, אין דיחוי ולא ימתינו עוד דור, זה יהיה הדור שלנו. זה משיח אחרון, משיח נמצא חי וקיים, עובד ופועל! וההמתנה היא כדי שעם ישראל כולם יהיו במעגל הראשון! משיח עובד ופועל, כל מה שקורה בעולם - זה בורא עולם עושה דרך משיח. אשרי המאמין, המאמין יהיה במעגל הראשון.
לא רק עם ישראל צריך לחזור בתשובה ולתקן את המידות, גם אדם הראשון וחווה אשתו. בזמן הקרוב ביותר הם יתכופפו לבורא עולם, יתחרטו על מעשיהם ויגידו: 'חטאנו, פשענו תמחל לנו', זה קרוב מאוד מאוד.
בורא עולם לא מוותר לאף אחד. אנשי זימה, רמאות, שוחד וגניבה, יצופו ויתגלו. בורא עולם מציף כל אדם שלוקח או נותן שוחד, מרמה, עושה מעשי זימה וחטאים למיניהם, כולם מתגלים, כולם צפים.
ארה"ב, אם לא היה סוד גדול מאוד בין הילארי קלינטון וברק אובמה, אובמה לא היה מוריד מכבודו ולא היה יוצא, לא הוא ולא אשתו, לשכנע את האמריקאים לבחור בהילארי. זה ברור לעין, הם רוצים להסתיר סודות מהעבר, מהזמן שעבדו יחד בשיתוף פעולה בבית הלבן.
ה-FBI גילה וימשיך לגלות - יש עוד הרבה דברים לגלות.
רוסיה, פוטין לא עושה חשבון לאף אחד, מאיים על כולם עם האטום. כפי שכתבנו מזמן: פוטין אוהב את עם ישראל.
רצועת עזה, צה"ל צריך להפציץ בתוך הרצועה, במקום ממנו מתחילה המנהרה. כל הכוונה של חמאס ואבו מאזן לעשות מנהרות לכיוון בסיסי צה"ל, להפתיע ולחטוף, חס ושלום, חיילים, כדי ללעוג לחיילי צבא-הגנה-לישראל, להיום ערניים!
מצרים, הנילוס מחכה, נמצא בכוננות וממתין להוראה של בורא עולם. המנהרות שחפרו מתחת לתעלת סואץ זו לא תמימות - זו ערמומיות וזה מתחיל להרגיז את מלך מלכי המלכים הקדוש-ברוך-הוא! אין אוכל במצרים, יש לחץ ומתח חזק מאוד באוויר וזה יעשה רעש ופיצוץ.
ירדן, המלך ממשיך להמתין ביחד עם אבו מאזן, מתי יתנו אישור להקים מדינה פלסטינית, חס ושלום. אבו מאזן במרתף ומשם הוא נותן הוראות.
במזרח ירושלים אין רוגע, הם רוצים להפתיע. מדי פעם הם עושים שקט ורוגע כדי שכוחות הביטחון והאזרחים יכנסו לשגרה ושאננות ואז להפתיע, חס ושלום. חלק גדול מהגויים בישראל מלאים בתחמושת ונשק. הם התחתנו עם נשים מרצועת עזה, גזלו להם ילדים והילדים שלהם מורעלים. נוצרה להם שנאה בתוך ארץ ישראל מול ישראל. ההתבוללות שלהם עושה בלאגן.
תורכיה, דאע"ש אוכל אותה. למרות שהיא גוססת, יש מתח ולחץ באוויר.
עיראק לא יודעת איך להשתלט, אין יציבות, יש תעתועים.
נסראללה וחיזבאללה לא יודע מה לעשות, מבולבל, אין מי שיעזור ויתמוך בו, פוחד פחד מוות ומחכה עד שהגל יעבור. אומרים לו משמיים שהגל לא יעבור לעולם. איראן לא יכולה להעביר לו תחמושת ונשק, לא סוריה ולא לבנון.
במדינות אירופה לא יודעים מה לעשות. הפסיקו לפרסם בתקשורת על הפליטים והמוסלמים שמגיעים בהמוניהם, כובשים את אירופה כליל ואוכלים אותה. חלק הם מטביעים בדרך וחלק גדול מגיעים לאירופה דרך היבשה והים. אין ליהודים מה לעשות באירופה, באפריקה, באסיה, באמריקה הצפונית והדרומית ובשום מדינה אחרת, חוץ מארץ ישראל. כדאי להם שיעלו דחוף לארץ ישראל, ליישב ולהתיישב מיליון וחצי יהודים בנגב, מיליון יהודים בגליל המערבי, חצי מיליון יהודים ברמת הגולן ומיליון וחצי יהודים בשומרון ובנימין. ירצו או לא ירצו - כך יהיה בסופו של דבר, זה רצון הקדוש-ברוך-הוא.
כל מדינות העולם מסובכות וממשיכות להסתבך. אמרנו לפני שנה, לפני שמונה חודשים וחוזרים שוב: כל מדינה בעולם כולו, שפוגעת בארץ ישראל - תיהרס ותחרב. הקדוש-ברוך-הוא מביא עליה מהלומות קשות שעוד לא היו על כדור הארץ. 'חרבם תבוא בליבם' הפירוש שהם יהרגו אחד את השני, ו'קשתותם תישברנה' הפירוש שלא יוכלו לשלוח טילים נגד ישראל.
בעולם יימשכו אסונות הטבע, רעידות אדמה קשות, שיטפונות קשים, אש וחום, רוחות וסערות קשות, סוף העולם הרע. הקדוש-ברוך-הוא עושה לעולם כולו 'בית ספר': תיזהרו לגעת לי באדמת הקודש וביהודים בארץ ישראל! גוג ומגוג אני עושה בתוככם ותוהו ובוהו אני עושה בתוככם - מחוץ לגבולות ארץ ישראל. מתי תבינו שהקדוש-ברוך-הוא עושה את כל זה?
כל יהודי ויהודייה רואים שישראל מוגנת ושמורה, וכל העולם מחוץ לגבולות ארץ ישראל, נמצא בתוהו ובוהו וגוג ומגוג.
בנות ישראל - תשמרו על עצמכן היטב וכל דבר קטן לספר להורים. לא להתבולל בגויים, זה מכעיס ומרגיז את ריבונו של עולם. תישארו טהורות וקדושות לבעליכן היהודים. בורא עולם מבטיח לבנות ישראל: תשמרו על עצמכן טהורות וקדושות - תהיה לכן הגנה מריבונו של עולם, בריאות, הצלחה וחיים ארוכים. ההתבוללות זה נזק נפשי עמוק וקשה מאוד, זה ערבוב הטוב ברע של הנחש שהטיל זוהמתו בחווה, וקשה מאוד לצאת מזה.
הכלכלה בישראל היא הטובה ביותר בעולם.
מדינת ישראל גדֵלה בסנטימטר כל יום בלי שירגישו.
היהודים הם המוח שממציא את כל הפטנטים והאפליקציות בעולם ובארץ ישראל. הקדוש-ברוך-הוא נותן להם הארות דרך הנשמה ומבקש להשאיר את כל ההמצאות והפיתוחים בארץ ישראל הקדושה - ישראל תפיץ אותם בעולם, לא למכור! כל העולם משתגע שאת כל הפטנטים ממציאים יהודים.
לא חסר כלום בישראל, מי שרע לו - מחפש את הרע שיבוא אליו. הבחירה בידי האדם לבחור ברע או בטוב.
הנדל"ן בישראל ימשיך ברצף ולא יעצור לעולם. לא קם אדם שיכול לעצור את הנדל"ן בארץ ישראל הקדושה. הכל הכנה למשיח ובניית בית המקדש, הדור הזה זכה.
משיח מגונן ושומר ועושה את מלחמות ישראל דרך המחשבה והדיבור שלו, בלי טנקים ובלי מטוסים, לא חייבים לראות אותו בפעולה. בגלל שהעולם מודרני אנשים בספק. בורא עולם מדריך ומכוון את מלך המשיח צעד אחר צעד.
משיח, חלק מכירים אותו וחלק מכירים ושותקים, שומרים בבטן. יבוא יום, והוא קרוב, בדור הזה - יידעו כולם מי זה מלך המשיח!

באדיבות: אתר "תאיר נרי"

קטגוריה: