אני מעשי למלך" פירוש על ספר התהילים, ביאורים, פנינים, עצות, ויסודות בעבודת ה' על ספרו של דוד המלך ע"ה.הספר הודפס בכמות עצומה של 100,000 עותקים שיופצו בכל רחבי הארץ והעולם, ממוצאי שבת קודש פרשת "נשא" יצאו מפיצים לכל רחבי הארץ והעולם לחלק כל כמות הספרים הגדולה עד חג שבועות .היעדים בחו"ל ארצות הברית, ארגנטינה, רומא, מרוקו, אומן, בעל שם טוב,ועוד מקומות בארץ ובעולם.

בימים אלו במכון "תורת יאשיהו", מכון העוסק בהדפסת והפצת ספריו הקדושים של כבוד האדמו"ר רבי יאשיהו יוסף פינטו שליט"א נערכים להפצת ענק בכל הארץ ורחבי העולם.

מנהל מכון ההפצה "תורת יאשיהו" אומר: אנחנו נערכים למבצע רחב היקף בכל הארץ ורחבי העולם בהפצת הספר החדש של כבוד האדמו"ר פינטו שליט"א.אני יכול לומר שיצרו איתנו קשר מכל ראשי הקהילות בארץ ובעולם לקבלת הספרים להפצה. המכון מקבל המון פניות של בקשות לספרים הקדושים המלאים קדושה ואור עצום,ספריו הקדושים של האדמו"ר נותנים כוחות גדולים להתמודד בניסיונות החיים,הספר יודפס בכמות אדירה של מאה אלף עותקים, זו כמות שנותנת מענה גדול לצימאון הגדול לדברי התורה והחיזוק של כבוד קדושת האדמו"ר פינטו שליט"א.
התורות הקדושות של האדמו"ר הם באר מים חיים .

אני מבקש לציין כיום הגענו ליעדים נכבדים בהפצה שספריו הקדושים של כבוד האדמו"ר פינטו שליט"א נמצאים בכל ישיבה בארץ ובעולם בכל בית יהודי ,הדרך של כבוד קדושת האדמו"ר פינטו שליט"א היא דרך מיוחדת, מלאה יראת שמים טהורה לעבודת השם בדורות האלו ורואים אנו מחויבות אישית להצלת נפשות של ממש להפיץ ספריו הקדושים שיגיעו לכל בית יהודי בארץ ובעולם,קיבלנו המון תגובות להוצאות קודמות של ספרים נוספים של האדמו"ר בהם אנשים כותבים לנו מכל הארץ ורחבי העולם ומבקשים לומר לאדמו"ר שליט"א שבזכות ספריו המיוחדים לדור זה, שינו כל תרבות רעה לדרך חיים טובה וקדושה, מתוך יראת שמים וכוחות גדולים להצלחה בכל מבחני החיים .

קטגוריה: