ביום שישי האחרון כשירד נחמיה אינדורסקי מהאוטובוס בחיפה הוא מצא במקום תיק ובו 130 אלף שקל. נחמיה החליט לחכות אם התיק בתחנה בתקווה שבעליו יגיע תוך זמן קצר.

כעבור זמן קצר אכן הגיע למקום בחור חילוני שנראה לנחמיה כי הוא מחפש את התיק לאחר שנתן סימנים החזיר נחמיה את התיק לבחור המאושר.

אלא שהסיפור לא נגמר בתחנת האוטובוס הבחור הנרגש התפעל מאוד ממעשיהו של אינדורסקי, ופרסם את הדברים בדף הפייסבוק שלו.

"אתמול שכחתי תיק ובו 130 אלף ש"ח במזומן ליד תחנת אוטובוס בחיפה" מספר הבחור. "חזרתי לאחר כחצי שעה סהרורי לגמרי אולי עוד אמצע את הכסף, ישב שם הבחור שבתמונה ושאל אותי האם הוא יכול לעזור לי סיפרתי לו את הסיפור והוא אומר לי כך: "הגעתי לפה לפני 25 דקות וראיתי את התיק פתחתי ואני רואה סכום כסף לא קטן אמרתי לעצמי שאני מחכה כאן רבע שעה ואם הבנאדם לא יגיע אני ישים פתק עם מספר פלאפון להשיג אותי עבר רבע שעה ואף אחד לא הגיע אמרתי לעצמי לא טוב אם אני יעזוב כי אולי יגיע ברבע שעה הקרובה ואני גר בירושלים ואולי הכסף דחוף לו אמרתי פרק תהילים להצלחתו של האובד שיבוא מהר ולא עבר 10 דקות ואתה פה עכשיו רק תן לי סימנים שזה שלך ואני ירוץ לתפילה" אמרתי לו כמה סימנים והוא העביר לי את הכסף בלי שיחסר שטר אחד"

"עד לרגע שסיימתי לספור לא האמנתי שזה אצלי ושאמצא את זה בכלל" כותב הבחור "אני 'הייתי' אנטי חרדי אבל עד כאן. רציתי לתת לו סכום יפה אבל הוא בשום אופן לא רצה לקבל אמר שזה המצווה שלו לא יכלתי לעזוב אותו לפחות עד שיצולם איתי.

לבסוף מבקש הבחור לשתף את הפוסט, "בתקווה גדולה שהוא יראה את הפוסט ויבין איזה מעשה גדול הוא עשה"

קטגוריה: