ח"כ נאוה בוקר (ליכוד) ביקרה אמש (ראשון) במטה "איחוד הצלה" בירושלים. ח"כ בוקר הגיעה לביקור על מנת להתרשם מפעילות מתנדבי "איחוד הצלה" להצלת חיים ברחבי הארץ.

נשיא 'איחוד הצלה' אלי ביר, יו"ר הארגון זאב קשש ומנכ"ל 'איחוד הצלה' משה טייטלבאום הובילו את הביקור במסגרתו סיירה ח"כ בוקר במוקד "איחוד הצלה" ושמעה סקירה על פעילות המתנדבים בגזרות השונות ברחבי הארץ.

יו"ר 'איחוד הצלה' זאב קשש סיפר לח"כ על התנהלות הארגון בשגרה ובשעת חירום ועל שיתופי הפעולה שלו עם ארגונים נוספים. ח"כ בוקר פגשה בחלק מאנשי הרפואה בארגון ובמתנדבי השירות האזרחי ב"איחוד הצלה" והתרשמה מהציוד הרפואי המתקדם בו משתמשים אנשי הארגון על מנת להציל חיים.

בדצמבר 2010 נספה ליאור בוקר ז"ל, בעלה של ח"כ בוקר ומפקד משטרת חדרה, באסון הכרמל בעת שניסה לחלץ את הצוערים שנלכדו עם האוטובוס שלהם בשריפת הענק. מאז פעלה בוקר לשיפור מערך הכבאות וההצלה בישראל. כחברת כנסת מתמקדת ח"כ בוקר בתחום הכבאות, ההצלה והמוכנות לחירום. היא הגישה מספר הצעות חוק בנושא, ביניהן הצעת החוק לאיחוד מוקדי החירום (911 הישראלי) ובנוסף הקימה ועדת משנה פרלמנטרית בראשותה לטיפול בתחום הכבאות וההצלה.

בביקורה ב'איחוד הצלה' פגשה גם בגל יזרעלי, ראש סניף 'איחוד הצלה' במועצה האזורית חוף הכרמל. יזרעלי סיפר לח"כ בוקר כי ההחלטה להקים את סניף 'איחוד הצלה' בראשו הוא עומד היתה גם היא חלק מלקחי אסון הכרמל ומטרת הסניף הינו לתת מענה רפואי מידי באזור זה.

בתום הביקור אמרה ח"כ בוקר "שמחתי לסייר במטה 'איחוד הצלה'. ראית את הפעילות המבורכת של המתנדבים אשר עושים עבודת קודש. אני פשוט גאה בכם. מתנדבי איחוד הצלה מגלמים את הישראלי היפה", אמרה בוקר, "ואני אעשה הכל כדי לסייע ל'איחוד הצלה' ומתנדביו לגדול ולהתרחב כי אתם פשוט מצילים חיים".

יו"ר "איחוד הצלה" זאב קשש אמר בסיכום הביקור כי "מתנדבי 'איחוד הצלה' פועלים בכל עת מתוך הרגשת שליחות. הם ממהרים להציל חיים בכל יום ובכל שעה ללא הבדל דת וגזע. אנו מעריכים את מאמציהם ומחזקים אותם. ביקורה של ח"כ בוקר ודבריה החמים מעניקים להם כוח להמשיך בעשייתם".

קטגוריה: