רבים מאתנו פונים לרבנים ומקובלים לקבל ברכות, הגנות, קמעות וסגולות לישועות, ייעוץ והכוונה, סיוע רוחני ונפשי, יטול גזרות, טיהור מאנרגיות שליליות, פתיחת מזל וקבלת השפע, בכל בעיה נושא או תחום.

שאל את הרב: מאפשר לכל אדם ללא הבדלי תפישה דתית או רוחנית, לשאול שאלות בכול בעיה או נושא מטריד, שאלות בנושאי הלכה ומיסטיקה יהודית לפי הקבלה

שאל את הרב: הכוונה וייעוץ בכול תחומי החיים, זוגיות, קריירה, פרנסה, עין הרע, ילדים, מציאת זיווג, פוריות וזרע בר קיימא, עבודה, לימודים, שלום בית, החזרת אהבה, בדיקת שמות, שמות לתינוקות
שאל את הרב המקום לקבלת תשובות לכל השאלות. כאן תוכלו לקבל ברכה לערוך בירור יסודי ורוחני בנושאים שמעניינים אתכם.

שאל את הרב: תשובות לשאלות בשידור חי ברדיו גלי ישראל ורדיו דרום.

שאל את הרב: תשובות לשאלות מרבנים ומקובלים. אתם שואלים אנחנו נפנה את כל השאלות למקובלים ורבנים ונשלח תשובות ישירות ואישיות אליכם במייל באופן אישי. (חלק מהתשובות לשאלות יופיעו כאן באתר ללא שום פרטים מזהים).

שאל את הרב: תיאום פגישות אישיות עם מקובלים ורבנים. פגישות אישיות לקבלת ייעוץ אישי, ברכות, קמעות וסגולות לישועות לכל מטרה

הרב דוד בר ששת שליט"א

כנס לאתר שאל את הרב

בכול יום שני בין השעות 21:00-22:00 הרב הצדיק "דוד בר ששת שליט"א"
עומד לרשות המאזינים "ברדיו דרום" ו "רדיו גלי ישראל". בשידור חי

על הרב
הרב דוד בר ששת: ראש ישיבת "כולל חצות" ללימוד תורה וקבלה, ברמת שלמה ירושלים

בכולל חצות עשרות רבנים ומקובלים עורכים בקשות ותיקונים "בשעת רצון" מדי לילה.

מאות ועשרות אלפים מבני עם ישראל כבר זכו לברכות וישועות, מכוחם וזכותם של לומדי כולל חצות, רבים מהם נושעו באורח פלא ובניסים שהם מעל לטבע.

על הרב יש עשרות ומאות של סיפורי ניסים וישעות, חלקם הגדול מוקלטים ומתועדים והם מהווים עדות חייה על כוחו של הרב וזכותם של הרבנים והמקובלים מכולל "חצות לילה" בירושלים.

גם גדולי ישראל מפליגים בשבחו של הרב וכוחם של הרבנים והמקובלים הלומדים בחצות לילה לסייע בתפילה בקשות תיקונים והסרת גזרות לכל מטרה או ישועה.

לכן הרב מוסיף לכל אדם ונותן לו את העצה והישועה. הרב גם מברך כל לילה את הזקוקים לישועה

לישיבה "שלוחה בכותל" כל לילה מגיעים חלק מרבני הישיבה לכותל ולומדים ומתפללים אל מול קודש הקודשים המקום הקרוב והמקודש ביותר לעם ישראל.

הרב ידוע בקמעות והסגולות לישעות הייחודיות שלו. דוגמת קמע לזרע בר קיימא, קמע לפוריות והריון, לרב קמע בלעדי ומיוחד של הגאון והצדיק "הבן איש חי" עם ע"ב שמות הקודש קמע מיוחד לכלל הישועות והסגולות.

הרב ידוע גם בכלי התקשורת הבין לאומית, בתחנות רדיו "כל האמת" גלי ישראל, רדיו דרום, רדיו אשקלון, רדיו קול חי, רדיו קול ברמה.

הרב מוזמן להרצאות בכול רחבי העולם, וגם מקבל קהל באופן אישי בישיבת "כולל חצות" בירושלים.

הזדמנות מיוחדת במינה ניתנת לכם לשוחח עם הרב בשידור חי כל יום שני.

הרב דוד בר ששת - רב ומקובל. בעל ניסים וישעות, יועץ מכוון ומדריך ברוח המיסטיקה היהודית והקבלה.

קבלת קהל:

קטגוריה:

תגיות: , ,