אב הרחמים, המרחם על כל דבר בעולם. הכל אצלו יושר ואמת, הכל אצלו רחמים ודין, הכל אצל בורא עולם משפט צדק. בורא עולם ברא את הבהמות והעופות, הדגים והחיות, ברא את האדם בעולם ובחר את בני ישראל לעם. אחרי שזיכך בורא עולם, טיהר וקידש את אבותינו אברהם, יצחק ויעקב, יצא עם ישראל - עם סגולה שבחר אותם מכל העמים - אלו היהודים.
כל איתני הטבע, אש, מים, רוח ואדמה, יפעלו בצורה קשה בכל מיני מקומות בעולם. ובארץ ישראל הקדושה לא יהיה כלום, יהיה רק טוב. בורא עולם מאס ברע שיש בעולם, תכניותיו של בורא עולם שהעולם הזה יהיה טהור וקדוש, שתהיה בו אהבת חינם, שיהיו כולם רחמנים בני רחמנים, ויקיימו את עשרת הדיברות במלואן. זה הכיוון אליו מוליך הקדוש-ברוך-הוא את העולם עכשיו. בכל יום מגביר בורא עולם את הדין בעולם יותר ויותר. אם בפעילות איתני הטבע, אם באנטישמיות, בסכסוכים בין מדינות ומדינות בתוך עצמן. מה שמחליט בורא עולם שיהיה – כך יהיה.
בורא עולם נתן לייצר אטום לא כדי שיחריבו את עולמו. אם בורא עולם היה רוצה להחריב את העולם הזה היה עושה כמו בתקופת נח. בורא עולם משתמש באתני הטבע בכל העולם, מַכֶּה פה וּמַכֶּה שם, כדי שהעולם יחזור בתשובה שלמה. בורא עולם לא ירפה, רק יגביר.
היהודים בישראל צריכים להבין ולהכיר בטוב, שהקדוש-ברוך-הוא מגן עליהם, והיהודים מחוץ לְארץ ישראל צריכים לברוח משם דחוף ולהגיע לארץ ישראל המוגנת והשמורה מכל דבר בעולם. אַל תבחנו את בורא עולם, ואל תסתבכו איתו. כמה אדם יכול להיות חסר-שכל, ללא בינה וללא דעת ולא להבין מה עושה הקדוש-ברוך-הוא בעולם.
איראן, לא נסגרה חתימה, יש התנגדויות בארה"ב ובכל העולם. למרות שחתמו על סתם נייר ריק, אמרנו זאת בעבר, איראן לא משנה את תכניותיה. היא לא שומעת בקול ארה"ב ורוצה לעשות מה שהיא רוצה. הם מחייכים לכל העולם וממשיכים לייצר פצצות אטום כרגיל. העיקר ששיחררו להם את הכלכלה. איראן רוצה להיות מעצמה כמו רוסיה וארה"ב.
הגאווה בארה"ב, היא שחתמה על ההסכם, על הנייר הריק הזה. כל המעצמות שחתמו על ההסכם, צריכות לאלץ את איראן להיות כפופה להוראותיהם. איראן מתה מפחד מהקדוש-ברוך-הוא וממדינת ישראל ומנסה לפגוע במדינת ישראל דרך חיזבאללה.
חיזבאללה נמצא מעוך, דעוך וגמור, נהרגים לו טובי חייליו כמו זבובים. כל המוסלמים בעולם מדברים ביניהם: מה הם נלחמים זה עם זה?! התחמושת מאיראן לחיזבאללה נעצרה, אבל יש להם תחמושת בכמויות אדירות. חיילי חיזבאללה נכנסו להילחם בסוריה והסתבכו. חיזבאללה ונסראללה שומרים נשק כבד מאוד וקשה, על כל מקרה שלא יהיה. שחרבם תבוא בליבם וקשתותם תישברנה.
צבא-הגנה-לישראל צריך לבדוק את הרעשים בגבול הצפון, גם שם ממשיכים לחפור מנהרות. נסראללה וחיזבאללה רוצים לעשות פעולה בגבולות ישראל, כדי שיבינו שהם עוד חיים וקיימים. צבא-הגנה-לישראל צריכים להיות ערניים בגבולות סוריה, לבנון, ירדן, רצועת עזה ועד אילת. לא להיות שאננים. חיזבאללה רוצה לצאת ולעשות אירוע שיפרסם אותו חזק. שחרבם תבוא בליבם וקשתותם תישברנה.
בסוריה סדום ועמורה, הורגים זה את זה באלפים. פליטים מסוריה בורחים עכשיו לכיוון יוון, כי תורכיה מלאה בדאע"ש ובירדן אין איפה להיות, עומד להיות שם פיצוץ של פליטים. מלך ירדן 'קשור' בידיו וברגליו.
דאע"ש תוקף את מצרים ובקרוב יתהפך על החמאס. מהומות קשות במצרים וגם ברצועת עזה.
במצרים החמאס עושה נזקים קשים, דאע"ש וחמאס עושים הרס ומרד במצרים ולא מפרסמים, רק מה שהציבור יודע. מצרים ממשיכה לאבד כיוון ותעלה בלהבות.
החמאס בגבולות עזה ממשיך לחפור מנהרות 24 שעות ביממה. חופרים 40 מנהרות מול ישראל והעיקר שבעיקר, מול בסיסי צבא-הגנה-לישראל. ממשלת ישראל - אל תחיו באשליות שהכל בסדר ברצועת עזה.
עיראק מגדל בבל. הקדוש-ברוך-הוא הורס את כל עיראק בשלבים, כי נשבע שלא יעשה עוד מבול בעולם. כל מדינה או ארץ שהולכת נגד מדינת ישראל, הקדוש-ברוך-הוא הורס אותה ומסבך אותה כלכלית, מדינית וחברתית.
סביב ירושלים צריך לשים חיילים ושוטרים בלבוש אזרחי. ישראל - לא להאמין לאבו מאזן. ישראל לא צריכה לפחד מארה"ב ולא מאף מדינה בעולם.
המפלגות של ממשלת ישראל הנוכחית, מפלגות הימין שנבחרו, צריכות להיות מלוכדות ומאוחדות, זה לא הזמן למשחקים! נבחרתם על ידי העם, וצריך שתשרה אהבת חינם ביניכם. אם לא יהיה אינטרס לכל מפלגה, תקבלו עזרת שמיים ענקית.
הקדוש-ברוך-הוא שומר על מדינת ישראל, ענן אש עוטף את מדינת ישראל ויחד עם כל זה צריך 'ונשמרתם מאוד לנפשותיכם'. צבא-הגנה-לישראל צריך להמשיך להיות ערני, להגן ולשמור. האברכים, לימוד תורה ותפילות ועם ישראל - ביחד כולם - אז תהיה הגנה ושמירה לכל מדינת ישראל.
בארץ הקודש יהודים צריכים לשמוע בקול הקדוש-ברוך-הוא, לקיים את עשרת הדיברות, תפילות, לימוד תורה ואהבת חינם. למדינת ישראל יש את הכוח הכי חזק בעולם, גם מהשמיים וגם מהארץ.
שבעה מיליארד גויים בעולם מקנאים ושונאים את היהודים - איך עם כזה קטן והכי חזק בעולם?!, הם יוצאים מדעתם. האנטישמיות תתגבר עד בלי סוף, עד שאחרון היהודים יגיע לארץ ישראל.
כל היהודים שמדברים עם הגויים ורוצים לעשות איתם שלום - הגויים יתהפכו עליהם ראשונים! תרשמו ותזכרו את זה. זה הולך לקרות, אין טעויות!
בארץ ישראל יש עושר וכבוד והכלכלה הטובה ביותר בעולם. יש נהירה של עולים למדינת ישראל וימשיכו לנהור.
כל אנשי הזימה, השוחד, האינטרס, הרמאות והנוכלות - יתגלו כולם. הבכירים יתגלו בתקשורת והלא בכירים יתגלו בינם לבין עצמם, הם יקבלו את המנה שלהם. אם יעשו תשובה אמיתית עכשיו, בורא עולם יגן וישמור עליהם.
הקדוש-ברוך-הוא לא ביטל השנה את תשעה באב, כדי שעם ישראל ירגיש מה זה החג הזה. כדי שתהיה ליהודים שצמים עוד זכות גדולה וענקית. עם ישראל ישתדלו לצום, לחשוב ולכוון את המחשבות על חורבן בית המקדש ולא לחשוב על הצום ועל איך יצומו.
הקדוש-ברוך-הוא מנקה את כל היהודים, מזכך, מטהר ומקדש אותם ורוצה שלא יישאר שום כתם ביהודים, במיוחד בדתיים שהם המראה של עם ישראל.
לקדוש-ברוך-הוא אין זמן לחכות, הוא רוצה להמליך את מלך המשיח בפרהסיה.
מלך המשיח בן דוד פועל ועובד, תפילותיו ובקשותיו על מדינת ישראל לא הולכות לחינם, זה להגנת מדינת ישראל. יהודים להתפלל שלוש תפילות ביום!

באדיבות: אתר "תאיר נרי"

קטגוריה: