הסרטון המוצג כאן הינו חלונית מוטמעת מתוך אתר האינטרנט יוטיוב. זכויות היוצרים בתוכן שייכות ליוצר התוכן. קישור קרדיט למקור התוכן: לחיצה כאן

לא הגבתי בעבר כלל על פרשת אורן חזן בגלל הרחק מן הכיעור. בגלל שלא אהבתי את הצביעות של דוברים וכותבים רבים שהתבטאו בענין ואיני בטוח שהם נקיים. אם אסור (ואסור) - אסור לכולם. לא רק לחברי כנסת. וגם בגלל שלדברי הכל העלו אותו לגרדום טרם הובררה אשמתו. ולנו אסור לקחת חלק מהמסע הזה.
בכל זאת אמרתי בתקשורת שמוסר ההשכל שיש ללמוד מהפרשה בעיקר ליוצאים לחו"ל המרשים לעצמם לפרוק עול, הסבורים שחלילה אלוקים נשאר כאן. הנה ההוכחה שהוא רואה והוא יודע הכל. ואם הוא רוצה הוא ידאג שגם כל העולם יידע!
אמנם צר לי שבהתנהגותו הבוטה של הלז אתמול מול סגן שר האוצר המוערך והותיק יצחק כהן הוא עלול לאשש כמה מהחשדות בבחינת כל הפוסל במומו פוסל. אז נכון שכהן עקץ אותו בתגובה על הקזינו ולדעתי היה מיותר לחלוטין. אך תגובתו של חזן העונה היטב להגדרה נערים פני זקנים ילבינו, ואיומיו לגלות לעולם היכן הוא פגש אותו.... סגנון התנהלות מרושע של פיזור ערפל סמיך סביב אדם ישר דרך ונסיון לפגוע בשמו הטוב. כאן הוא איבד אותי לחלוטין. העזות והחוצפה והטלת הדופי והרפש הינם סימנים לא בריאים בכלל.
בדרך זו אגב מתנהלים גם כמה אנשי תקשורת חסרי לב ומצפון וחסרי יראת שמים, מול מי שצווח כנגדם ומוחה בידם על הרכילות הזולה שהם מפיצים. על התערבותם העם הארצית והתנהלותם החד צדדית בנושאי הנהגת הציבור. שמועות רבות מהלכות סביב השוחד שהם מקבלים מבעלי ענין הגובל בפלילים. הללו בתגובה ישלחו אס אם אסים מאיימים בסגנון שלא נספר עליך מה עשית שם ושם...או מאיימים להשתמש במידע רגיש...זה דרכם כסל למו ותהי עוונותם על עצמותם. ויסכר פי דוברי שקר!
סוף דבר הכל נשמע את האלוהים ירא ואת מצוותיו שמור כי זה כל האדם.

קטגוריה:

תגיות: ,