מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א
לפרשת במדבר תשע"ה
נמסר ביום ראשון כ"ח באייר תשע"ה, יום ירושלים (17.5.15)

הקדוש-ברוך-הוא, מלך מלכי המלכים, ה' יתברך שמו - בארץ ישראל ובעולם כולו, בארץ ובשמיים, לעד!
שמחה גדולה לבורא עולם על יום ירושלים, כי ירושלים היא ירושה מבורא עולם ליהודים בישראל. ליהודים אסור להקל ראש ואסור לשכוח מי ברא אותם ונתן להם את ירושלים ואת מדינת ישראל לחיות בה.
מלחמת גוג ומגוג היא מחוץ לארץ ישראל הקדושה, לא בתוך ישראל. בישראל שקט ושלווה, הגנה ושמירה, ברכה, כלכלה טובה מאוד והכל טוב. כל הסיבוכים, התסבוכות ופעילות איתני הטבע, התפרצויות הרי געש, אסונות טבע - הכל מחוץ לארץ ישראל, לא בישראל.
ממשלת ישראל, לא לחכות שיהיו הפגנות של יהודים ואחר כך לפעול, צריך לפעול לפני. בשביל מה קמה ממשלה? כדי לפעול ולהקדים את הפגנות היהודים - שלא יקרו.
אסור לממשלת ישראל לחכות שיהיו הפגנות של ערבים. צריך לבדוק לפני ולא לתת לזה לקרות. לא להקל ראש, יש לעקור מן השורש. הערבים ממשיכים בשיטה שלהם להפריע ולפגוע בעם ישראל. ממשלת ישראל, כל עוד זה חם - להכות ולא לוותר להם, הכל לפי החוק, לא לפחד מה יגיד העולם.
הנגב במדינת ישראל צריך להיות במקום הראשון והעיקרי לפיתוח. יש בו סוד, זה מקום מפואר ופורח שאין באף מקום בעולם.
ממשלת ישראל צריכה לבדוק את הישראלים פשוטי העם, העניים והנזקקים, שכואב להם. בורא עולם רוצה שכולם יהיו שווים, אין עשיר ואין עני. העשיר הוא שליח של בורא עולם לתת חיים לעניים, הוא התחייב והוא חייב לתת צדקה וכסף לנזקקים ולעניים, ללומדי תורה, למקוואות ובתי כנסת. העשירים נועדו להחיות את הכוח הרוחני הקדוש בעם ישראל. צדקה מצילה ממוות וגם לימוד תורה ותפילה מצילים ממוות. הזעקות והכאבים של העניים והנזקקים עולים לשמיים לבורא עולם, ובורא עולם לא יסלח לאף אחד שפוגע בילדיו. עשיר זה לא מלאך. מי ששמח בחלקו - הוא עשיר. מי שנותן מעשר מלא בלי חשבון - מבורך מפי עליון! עשירים שלא יתנו תרומות לנזקקים, ללומדי תורה, למקוואות וישיבות, יפשטו רגל, הם עצמם יזדקקו לצדקה בסופו של דבר! אצל בורא עולם אין אפליות, עשיר הוא בן-אדם ועני הוא בן-אדם. עשיר בשמיים הוא בדיוק אותו הדבר כמו עני, חוץ מגדולי תורה אמיתיים שהכבוד שלהם הרוחני והאמיתי - לבורא עולם.
העולם ממשיך ללעוג לממשלת ישראל על שהם מתנהלים כמו בובות, כמו רובוטים, שאכפת להם רק מכיסא, כבוד ותקשורת ולא אכפת להם מאדמת הקודש ומהיהודים באדמת הקודש, זה צער גדול. הם עושים כאב וצער לבורא עולם וליהודים.
ממשלת ישראל ייקחו את עצמם ברצינות. כל הממשלה, חברי הכנסת והשרים, יתחילו לפעול למען מדינת ישראל! שוב, יתחילו לפעול למען מדינת ישראל, יתחילו לעזור! אסור לעשות את מה שאתם עושים, כל התככים, ההכפשות, הרכילות זה על זה - אסור! העם בחר ממשלה ימנית. לכו עם זה עד הסוף, שמאל וימין ביחד, לא להפריע.
בעניין הרוחני, שהוא תכלית העולם, בורא עולם מחכה ליהודים שיזעקו, יתפללו ויבקשו מבורא עולם שימליך את מלך המשיח! בורא עולם אומר שאת אף אחד מהנבחרים לא מעניין מה יילד יום או מה קורה עם האזרחים במדינת ישראל. בורא עולם מחכה ליהודים בישראל שיזעקו אליו: אין על מי לסמוך רק על הקדוש-ברוך-הוא, שישלח את משיח צדקנו שיעשה סדר אמיתי, בלי אפליות, וכולם ילכו אחריו ויהיו ממושמעים לו, בישראל ובכל העולם.
הקדוש-ברוך-הוא מגן ושומר על כל מדינת ישראל, שׂם עמוד אש המקיף את כל מדינת ישראל, להעיר ולהאיר את היהודים במדינת ישראל ובעולם, להגן על מדינת ישראל ועל חיילי צבא-הגנה-לישראל למטה ולמעלה. בורא עולם אומר: לא לשכוח ונשמרתם מאוד מאוד מאוד לנפשותיכם! אדם צריך לעשות השתדלות ולשמור על עצמו ואז משמיים שומרים עליו. כשיהודי שומר על עצמו, משמיים עושים לו ניסים. אם הוא לא שומר על עצמו, אם הוא 'כל יכול', משמיים מזלזלים ולא מגינים עליו, הקדוש-ברוך-הוא רוצה ענווה.
צבא-הגנה-לישראל ימשיך בעבודתו הנאמנה למען מדינת ישראל. לא לכאוב את מה שקורה עם חברי הכנסת והשרים ולא להיכנס לדכדוך, העם סומך עליכם. אתם שומרים ומגינים על גבולות ישראל והקדוש-ברוך-הוא יגן וישמור עליכם.
בישראל יש את כל השפע מא' ועד ת' ויש פרנסה לכולם. צריך רצון לעבוד והכל יהיה טוב.
ישראלים לא לצאת לחו"ל, יש דין בעולם ואין הגנה למטיילים - אסור. רק לצורך עבודה, פרנסה ושמחות, לנסוע ולחזור, או שליחים שיוצאים לעזור ליהודים לעלות לישראל. האנטישמיות תתגבר מיום ליום, עד שהיהודים יברחו לישראל ברגל.
היהודים צריכים לשמור על הברית, לא להתבולל עם גויים וגויות. אם רוצים להיות מוגנים ושמורים, צריך לקיים את עשרת הדיברות.
יהודים יקרים להימנע מהפגנות, בורא עולם לא שומע ולא מקשיב להפגנות, רק לתפילות, לימוד תורה ותהילים, אחדות ואהבת חינם, ל'ואהבת לרעך כמוך', 'דרך ארץ קדמה לתורה' ו'מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך'.
ממשלת ישראל לא להאמין לארצות הברית ואירופה, הם כולם אינטרסנטים לעצמם.
במצרים כבר התחיל, וימשיך למהפכה. הרבה זמן היה שקט כי התקשורת לא מפרסמת. התקשורת במצרים מצנזרת, אבל הם לא יודעים שאוטוטו תהיה מהפכה כמו הר געש במצרים שלא יוכלו לכבות.

אבו מאזן שחקן, הוא מסיכה אחת ענקית. מתנהג כאילו הוא תמים וכל כך אוהב שלום - הכל שקר גדול ביותר. הוא, ביחד עם החמאס, ממשיכים לחפור מנהרות. מנהרה שצה"ל פוצץ, עשו לה פיצולים לכל מיני כיוונים. הם עובדים 24 שעות ביממה. ילדים מגיל 5 ועד זקנים בגיל 80, כולם בלהט של שנאה ונקמה, איך לפגוע במדינת ישראל. אין להם שום רצון לשלום - הם שקרנים ורוצים לפגוע ביהודים בכל מצב, לגרש את היהודים לים. עד שבורא עולם יביא להם צונאמי וייקח את כל רצועת עזה כולל אל-עריש ורפיח. הם לא מבינים שבורא עולם אוהב ורוצה את היהודים.
אוי ואבוי למדינה, ארץ, נשיא או ראש ממשלה בעולם, שירצו לקחת חלקים מארץ ישראל. בורא עולם משלם במזומן. פעם זה היה אחרי שנה, חודשיים, חודש - היום משלם במזומן! שינסו ויראו מה יִקרה בזמן קצר ביותר. אם זו מדינה – יהפוך אותה ואם זה אדם – ייקח אותו. בורא עולם אומר לעולם כולו ולישראל: אם לא הבנתם מה אני עושה בעולם כל יום, תבינו על בשרכם. הקדוש-ברוך-הוא קנאי לכל מילימטר באדמת הקודש. יבוא יום שכל גוש קטיף ורצועת עזה יהיו למדינת ישראל, אל דאגה. בורא עולם יכול להביא צונאמי ואסונות טבע ולהעלים מדינות שלמות.
ירדן מחכה לקבל, חס ושלום, נתח מישראל ולשים את כל הפליטים בגבול ישראל. שמלך ירדן ימשיך לחיות באשליות. אם ימשיך כך, יהרגו אותו.
עיראק נמחקת. אחד הורג את השני, אחים, משפחות, ילדים - לא מבחינים בין אף אחד.
ארצות הברית מתפארת על הריגת מנהיג דאע"ש, הם לא יודעים שעל כל מנהיג יש מאה סגנים. נהרג אחד - נולדים אלף, כמו הצפרדעים במצרים, הרגו אחת - השריצה אלף. דאע"ש הם שליחי ה'.
נסראללה יצא בדיבור שהוא בריא – שקרן גדול. החולי שלו שהוא כמו בובה לא יכול לתפקד, הוא איבד שליטה על חייליו. חלק מהחיזבאללה הלכו לסוריה, חלק הלכו למורדים, חלק לדאע"ש חלק ללבנון, נסראללה איבד שליטה "ועני חשוב כמת".
איראן שולחת תחמושת והיא לא מגיעה לחיזבאללה. צה"ל מפוצץ חלק, המורדים מפוצצים חלק, חלק הסורים מפוצצים וחלק דאע"ש, הם לא יודעים מי נגד מי ומי בעד מי, ממש מגדל בבל על היבשה. איראן מנצלת את רוסיה בתחמושת, את ארצות הברית בכלכלה והם מתים מפחד מהיהודים במדינת ישראל.
תורכיה דאע"ש שולט בתוכה חזק. לאט לאט תהיה כולה בשליטת דאע"ש.
בסוריה נהרגים אלפים והיא ממשיכה להימחק ולהימחק, כל יום הורגים והורגים, עד שתכלה מן העולם.
כל מה שעושה הקדוש-ברוך-הוא עם איתני הטבע והסכסוכים בעולם, ימשיך ויתגבר מיום ליום. מטוסים יפלו ויתבלבלו, רכבות יתנגשו, אוניות ומכוניות יתנגשו, אש, שריפות וחום, גשם, שיטפונות וצונאמי, רעידות אדמה, הרי געש, סופות ורוחות קשות, הכל יתגבר.
כשיהודים יבינו מי זה בורא עולם, יבינו מה זה משיח, יבינו מה זו גאולה, יבינו את רמזיו של הקדוש-ברוך-הוא ומה רוצה מאיתנו ויזעקו לבורא עולם 'רוצים משיח היום!' - הכל יפתח. ממשלת ישראל כולה עליות וירידות, אין תקנה לעולם. רק מלך המשיח בן דוד שהוא היושר והאמת, שאין לו אפליות ולא פרוטקציה, שהוא טהור וקדוש, רק הוא יכול לטהר את העולם, לגאול את ישראל מהצרות והייסורים, לגאול את העולם כולו ולהביא לסיום תיקון העולם ובניית בית המקדש השלישי!

באדיבות: אתר "תאיר נרי"

קטגוריה: ,